Teknobu

VSCO Mod APK FULL v190 (Premium Kilitsiz) İndir


VSCO Mod APK FULL v190 (Premium Kilitsiz) İndir

VSCO Mod APK FULL v190 (Premium Kilitsiz) İndir

SCO: Photo & Video Editor MOD APK Açıklaması

VSCO Pro APK, ifadenin en önemli olduğu yerdir. Yaratıcı fotoğraf ve video düzenleme araçları, ilham ve kendiniz olmanız için bir yer sunuyoruz.

VSCO Apk tarafından küratörlük yapma şansı için fotoğraflarınızı ve videolarınızı #VSCO ile paylaşın. Ne yarattığınızı görmek için sabırsızlanıyoruz.

ÜCRETSİZ FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİ

Fotoğrafçılığınızı 10 ücretsiz VSCO Premium ön ayarı ile bir sonraki seviyeye taşıyın. RAW fotoğraflarınızı kolayca içe aktarın ve düzenleyin. Fotoğraflarınızın göze çarpmasını sağlamak için Kontrast ve Doygunluk gibi düzenleme araçlarını kullanın veya doku eklemek ve analog film efektlerini taklit etmek için Gren ve Soldur’u kullanın. Kırpma ve Eğme ile fotoğraf perspektiflerinizi ayarlayın veya oynayın. Tarifler ile favori düzenlemelerinizi kaydedin ve yeniden oluşturun.

VSCO MOD APK Pro GELİŞMİŞ FOTOĞRAF DÜZENLEME ARAÇLARI

VSCO’nun 200’den fazla ön ayar içeren eksiksiz ön ayar kitaplığına erişmek için Üyeliğimize Katılın. Film X ile Kodak, Fuji, Agfa ve diğerlerinin eski film görünümlerini yeniden oluşturun. HSL ve Bölünmüş Ton gibi gelişmiş fotoğraf düzenleme araçlarını kullanın. Kenarlıklar’ı kullanarak resimlerinizi renkli bir dokunuşla çerçeveleyin.

Bu Yazımızda Okuyun :   Candy Crush Saga Mod Apk v1.198.0.2 (Hileli Herşey Sınırsız)

VİDEO DÜZENLEYİCİ

Fotoğraf düzenleyicimizin sunduğu aynı premium VSCO Premium APK ön ayarları ve gelişmiş düzenleme araçlarıyla videolarınızı mobil cihazlarda dönüştürün . Beyaz dengesini ayarlayın ve HSL ile renk kontrolünü deneyin.

VSCO PRO APK MONTAJI

Bir video hikayesi anlatın ve videoları , resimleri ve şekilleri katmanlara ayırarak hareketli bir kolaj yapın . Anları kutlayın, bir ruh halini gösterin veya Stüdyonuzda bulunan fotoğraf ve videolarla denemeler yapın. Eklektik bir özelleştirilmiş jel renkleri ve çift pozlama aralığı oluşturmak için katmanlanan herhangi bir ortamın opaklığını ayarlayın.

”Google
11 Beğen