Teknobu

Wattpad Premium Apk Mod V9.00 İndir


Wattpad Premium Apk Mod V9.00 İndir

Wattpad Premium Apk Mod V9.00 İndir

Android için hikayeler oluşturmak için en iyi uygulamanın keyfini çıkarın. Başkalarını okuyun veya kendiniz yazın. Android için Wattpad Premium APK Son Sürümünü ücretsiz indirin.

Wattpad Premium APK Hakkında

Kendi hikayenizi yazmayı düşündüyseniz, ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, burası burası. Doğru yere geldiniz. Android için Wattpad kullanan ve hikayelerini anlatan milyonlarca başka yazar var. O grubun dışında kalman için hiçbir sebep yok. Uygulamayı deneyin!

Wattpad Nasıl Çalışır?

Wattpad’e katılmak, uygulama topluluğunun tamamının bir üyesi olmanızı sağlar. Bu, sizin için birçok özellik ve fayda anlamına gelir. Geniş yazar dünyasına katılmanın yanı sıra, başkalarını paylaşabilir ve başkalarına ilham verebilir ve bunun tersi de geçerlidir.

E-Story Uygulaması ve Topluluğu

Sevdiğiniz şeyler hakkında yazmak için tam bir yaratıcı özgürlüğe sahipsiniz. Hikayelerinizi tüm dünya ile paylaşın ve başkalarının çalışmanızı okumasını sağlayın. Karşılığında, onlarınkini okuyabilir ve hatta bir ilham kıvılcımı bile alabilirsiniz.

Wattpad Premium Apk

Ek olarak, geri bildiriminizi doğrudan yazara hikayelerine yorum yaparak gönderebileceksiniz. Wattpad Uygulaması sadece tüm hikaye fikirlerinizi akılsızca bırakabileceğiniz bir yer değildir. Bu, dünyanın her yerinden yazarların birbirlerinin çalışmalarını paylaşmaları ve motive etmeleri için bir sığınaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kingdom Guard Mod Apk (Güncel Sürüm) 2021

Bir Sonraki Büyük Şey Olun

Wattpad sahipleri düzenli olarak hikayeleri kontrol eder ve çevrimiçi çalışır. Normal bir küçük yazar olarak başlamış olabilirsiniz. Ancak bu uygulamanın yardımıyla çok daha fazlası olabilirsiniz. Demek istediğimiz, Wattpad hikayelerinizin büyük şirketler tarafından keşfedilip daha da büyük işler için yayınlanmasıyla sonuçlanabilir!

Wattpad Premium Apk
Wattpad Premium Apk

Wattpad uygulaması başladığımız zaman tam olarak bunu kastediyoruz. Çalışmanızı çevrimiçi paylaşmaktan çekinmeyin. Paylaşmadan önce hikayenizin mümkün olan en iyi versiyonunu yazdığınızdan emin olun. Sonra onu uzağa gönderin ve sihrin gerçekleşmesini izleyin.

Tamamen Çevrimdışı Okuma

Beğendiğiniz bazı yazarlar buldunuz mu? İstediğiniz zaman çalışmalarını çevrimdışı olarak takip etmeye devam edin. Dolayısıyla, çevrimdışı Wattpad hikayelerini nasıl okuyacağınızı merak edebilirsiniz. Bu çok basit. Beğendiğiniz hikayeyi veya yazarı bulduğunuzda, içeriğini indirebilirsiniz.

Wattpad Premium Apk
Wattpad Premium Apk

İçerik indirildikten sonra, ara sıra çevrimdışı olarak görüntülenebilir.

Wattpad Hikayelerinden Ek Özellikler

Eğlence burada bitmiyor. Mobil cihazlardaki en iyi hikaye paylaşım uygulamasının kullanımında sizi daha birçok özellik bekliyor. Gerilim bizi bile öldürüyor. Ancak acelesi yok. Bu mükemmel hikayeyi yaratmak zaman alır. Ancak bu arada, Android için uygulamayı zaten indirmeye başlamış olmalısınız. Bu aracın arşivlerinde hâlâ keşfedilmemiş hikayelerden oluşan bir okyanus var. Onlara göz atın ve şunların tadına varacaksınız:

Wattpad Premium Apk
  • Tüm dünyadaki kullanıcılardan paylaşılan milyonlarca farklı hikaye
  • İçeriğe değer 50’den fazla farklı dil. İngilizceden daha fazlasını bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Japonca ve her gün içeriklerini yükleyen ve paylaşan onlarca ülke var.
  • Ve en sevdiğiniz yazarlardan yeni bir şey eklendiğinde anında bildirim alacaksınız. Tercih ettiğiniz hikayeleri takip edin ve daha sonra ne ortaya koyduklarına dikkat edin.
  • Kim bilir, büyük bir akış hizmetinde yeni bir diziye veya filme ilham verecek bir sonraki hikaye olabilirsiniz. Wattpad hikayeleri, Netflix, hulu ve daha pek çok farklı videoya ve medyaya ilham verdi.
Bu Yazımızda Okuyun :   GTA 6 Apk İndir 2021 Gta 6 Nasıl İndirilir?

Wattpad Premium APK İndir

İndirmek için APK dosyasını seçtiğinizde Wattpad premium’u ücretsiz edinin. Bu, Android mobil cihazınızda daha fazla veri ve depolama alanı kaydetmenize olanak tanır. Bu nedenle, Google Play mağazasına bir gezi kaydedin ve başlamak için sayfadaki Wattpad APK premium indirme bağlantımıza bakın.

Wattpad Premium Apk
Wattpad Premium Apk
”Google
27 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar