Teknobu

Parallel Space Pro Apk Çoklu Hesap Açma 4.0.9050 (Premium Kilitsiz)


Parallel Space Pro Apk Çoklu Hesap Açma 4.0.9050 (Premium Kilitsiz)

Parallel Space Pro Apk Çoklu Hesap Açma 4.0.9050 (Premium Kilitsiz)

Parallel Space Pro Apk: Birden fazla sosyal medya, oyun vb. Hesabını doğrudan tek bir android cihazdan yönetmenize yardımcı olabilecek bir uygulama mı arıyorsunuz? Evet ise, o zaman bu Parallel Space Pro Apk’yı çok seveceksiniz.

Artık farklı hesaplar için birden fazla cihaz bulundurma konusunda endişelenmenize gerek yok. Sadece androidinize Parallel Space apk’yi yükleyin ve gitmeye hazırsınız.

Parallel Space, tek bir cihazda aynı anda birden fazla hesabı çalıştırmanıza yardımcı olan inanılmaz bir araçtır. Bu, aynı anda çeşitli sosyal medya, oyunlar veya bankacılık uygulaması hesaplarına giriş yapabileceğiniz anlamına gelir. Temel olarak, Parallel Space, gelişmiş klonlama teknolojilerinin yardımıyla akıllı telefonunuza yüklenen herhangi bir uygulamayı ve oyunu kolayca kopyalayabilir.

Parallel Space, sonunda herhangi bir uygulamayı veya oyunu bağımsız olarak çalıştırmanıza yardımcı olan uygulama lisansını klonlamak için güvenli bir ortam sunar. Bununla birlikte, klonlanan her uygulama oldukça optimize edilmiştir ve kullanıcıya en sorunsuz deneyimi sağlar. Açıkçası, klonlanmış uygulamalar, cihazınızla uyumlu olacak ek dosyalardan oluştuğu için daha fazla cihaz depolama alanı tüketir. Ancak bildiğimiz gibi, Paralel Uzayda kilitlenmiş birçok premium özellik var ve bunların kilidini açmak için uygulama içi satın alımlar gerekiyor.

Bu sorunun üstesinden gelmek için, Parallel Space Pro Mod Apk’ın doğrudan indirme bağlantısını Premium özelliklerin kilidi açılmış olarak paylaşacağım . Okumaya devam edin, herhangi bir uygulamayı ikiye katlamak için uygulamanın bu modifiye sürümünü nasıl kullanabileceğiniz konusunda size rehberlik edeceğim. Herhangi bir kazanç uygulaması veya bir sosyal medya uygulaması olması fark etmez.

Parallel Space Pro Apk Nedir

Parallel Space Pro Mod Apk , resmi Parallel Space Pro – App Cloner’ın değiştirilmiş (hacklenmiş) bir sürümüdür. Sınırsız klon, reklamsız, tek dokunuşla hızlı erişim ve diğer birçok şey gibi tüm premium özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Half-Life 2 Episode One FULL APK Mod 2020

Ayrıca, tek bir kuruş bile ödemeden daha fazla istikrar ve performansla ömür boyu üyelik elde edeceksiniz.

Parallel Space Mod ile şunları yapabilirsiniz:

  • Tüm profesyonel özelliklerin kilidini açın
  • Uygulama için Ayrı Alan Oluşturun
  • One Tap temizleyici kullanarak uygulama hızını artırın
  • Aynı cihazda birden fazla hesap çalıştırın
  • Tek Dokunuşla Kimliği Değiştirin

Parallel Space, klonlama uygulamaları ve oyunlarının nihai mekaniği ile birlikte gelir. Ayrıca, arayüzü ihtiyaçlarınıza göre özelleştirme yeteneği sağlar. Bununla birlikte, çok aktif ve duyarlı olacak herhangi bir uygulamanın iki farklı hesabını aynı anda çalıştırmakta özgürsünüz.

Ekrandaki görüntü düğmesi yardımıyla ana ve alternatif hesaplarınız arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz.

Bu uygulamanın en iyi özelliklerinden biri, gelişmiş bir güvenlik sistemi sağlayarak gizli uygulamaları ve kullanıcı verilerini güvence altına almanızı sağlayan güvenlik kilididir. Uygulama, oyuncular için daha hızlı seviye atlamak için çok faydalıdır çünkü aynı anda iki karakterle oynayabilirsiniz, bu da sonunda Double Fun sağlar. Bu platformda desteklenen hemen hemen her uygulama, verileri birbiriyle çakışanlar beklemektedir.

Parallel Space Pro Apk Özellikleri

Şüphesiz paralel Uzay, ikili hesaplarınızı etkin bir şekilde yönetebileceğiniz gelişmiş klonlama teknolojisi sayesinde hayatınızı her zamankinden daha kolay hale getirir. Bu uygulama tüm dünyada popülerdir ve veritabanında 90 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Minecraft 1.7.10 Apk İndir 2021

Aşağıda Parallel Space mod apk’nın bazı özelliklerini vurgulamıştım. Yeni bir kullanıcıysanız ve uygulamanın bu modifiye sürümünü indirme konusunda hala kafanız karıştıysa, aşağıdaki özellikler kesinlikle bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

Premium Kilidi Açıldı

Ücretsiz sürümde uygulamaları klonlarken kilitlenirken ek ayarlar sağlayan birçok premium özellik vardır. Bunları kullanmak istiyorsanız, ömür boyu üyeliklerini satın almak için 800 Rs ödemeniz gerekir.

Ancak Parallel Space Pro Mod APK‘da tüm premium özelliklerin kilidi açılmıştır ve bunları tek kuruş harcamadan kullanabilirsiniz.


Sınırsız Klonlar

Bildiğimiz gibi, bir yerde uygulama ile ilgili Kullanıcı deneyimimizi azaltan bir zamanda sınırlı uygulamaları klonlayabiliriz.

Paralel Uzay’ı tamamen değiştirmemizin ve sınırsız klon özelliğini içine entegre etmemizin nedeni budur. Herhangi bir teknik hatayla karşılaşmadan sınırsız uygulama sürelerini kopyalayabileceğiniz yardımı ile.


Güvenlik kilidi

Facebook, WhatsApp, Instagram ve diğerleri gibi gizli uygulamalarımızı, ek güvenlik uygulamaları yüklememiz gereken yabancılardan her zaman korumamız gerekir.

Ancak paralel Uzay’da, yalnızca uygulamanızı korumakla kalmayıp aynı zamanda diğer insanlardan da gizleyen oldukça güvenli bir güvenlik sistemine sahip olacaksınız.


Tüm Reklamlar Kaldırıldı

Deneyimlerimizi eninde sonunda mahveden uygulamaları klonlarken, cihaz ekranında birçok alakasız reklam açılır. Bu nedenle, görüntülü, afiş ve açılır reklamlar gibi her tür reklamı kaldırmaya çalıştık. Böylece, reklamsız deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Dual Space App Cloner Pro Apk v3 2.5

Tema Özelleştirme

Bu, Theme Store’da bulunan güzel temaları kullanarak muazzam özelleştirilmiş Sanal Alan oluşturabileceğiniz Parallel Space Pro Apk’ın en iyi özelliğidir.


Daha Fazla Özellik

Aşağıda, seveceğiniz birkaç özellik daha var.

  • 1 Dokunuşla Hesap Değiştirin
  • Anti-Ban
  • Etkin Uygulamaları Gizle
  • Devre dışı bırakılan analiz hizmeti
  • Reklamsız deneyim

Android’de Parallel Space Mod Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

Herhangi bir oyunu indirmek basit bir iştir. Android hakkında biraz bilgisi olan herkes, onu cihazına kolayca indirip yükleyebilir.

Mod apk’yı nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki kılavuzu takip edebilirsiniz. Bu kılavuzu, herkesin kolayca anlayabilmesi için yeni başlayanlar açısından yazıyorum.

Adım 1: Öncelikle yukarıdaki ‘İndirme Sayfasına Git’ düğmesine tıklayın. Bundan sonra, Parallel Space premium indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Parallel Space Pro Apk
Parallel Space Pro Apk

Adım 2: Şimdi, ‘Şimdi İndir’ düğmesine tıklayarak başvurunuzu alın. İndirme işleminiz birkaç saniye içinde başlayacak.

Adım 3: Apk dosyasını indirdikten sonra, Dosya Yöneticisine gidin ve indirdiğiniz Parallel Space apk dosyasını açın. Dosya Yöneticisi’nden ilk kez bir uygulama yüklüyorsanız, sizden bazı izinler isteyebilir.

Adım 4: ‘Ayarlar’ seçeneğini tıklayarak gerekli tüm izinlere izin verin.

Adım 5: İzinlere izin verdikten sonra geri düğmesine basın ve apk dosyasını tekrar yüklemeyi deneyin. Bu sefer hatasız yüklenecek.

Not: Modlanmış bu sürümü kurmadan önce, Paralel Alan’ın önceden yüklenmiş herhangi bir sürümünü kaldırmanız gerekir. Aksi takdirde, kurulum başarısız hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

”Google
10 Beğen

Yapılan Yorumlar