Teknobu

Minecraft 1.17.41 Apk (Güncel Sürüm)


Minecraft 1.17.41 Apk (Güncel Sürüm)

Minecraft 1.17.41 Apk (Güncel Sürüm)

Minecraft 1.17.41 Apk en son güncel sürümünü indirmek için sizlere doğrudan indirme bağlantısı sağlıyoruz. Hemen indirmek için sitemizi ziyaret ediniz.

Minecraft muhtemelen çoğu insan için çok fazla tanıtıma ihtiyaç duymaz. Kelimenin tam anlamıyla tüm zamanların en büyük oyunlarından biridir ve neredeyse on yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen, tüm dünyada çeşitli yaş grupları arasında hala büyük bir takipçi kitlesine sahiptir.

Minecraft APK’sının temel önermesi oldukça basittir: İşte devasa bir dünya, şimdi onu keşfedebilir ve oradayken hemen hemen her istediğinizi yapabilirsiniz. Kendi evinizi inşa etmek istiyorsanız, o zaman yapın – bu, başlamak için iyi bir yoldur. Büyük bir kale veya hatta fütürist bir şehir inşa etmek istiyorsanız, devam edin. Böyle bir yapıyı inşa etmek için gereken zamanı ayırabildiğiniz sürece, iyi olacaksınız.

Geliştiriciler, Minecraft 1.17.41’in tam sürümünü Android’de yayınladı. Güncelleme 2 önemli hatayı düzeltti. Oyunun performansını büyük ölçüde etkilediler.

Minecraft 1.17.41 Apk Yeni Değişiklikler

maxresdefault 2
Minecraft Apk 1.17.41

Minecraft’ın son güncellemeden bu yana bazı önemli sorunları düzeltmesi için yeni bir düzeltme mevcut. Amazon, Android (Google Play) ve Nintendo Switch yakında çıkacak.

  • PlayStation’da oynarken bölünmüş ekran oturumu başlatırken meydana gelebilecek bir kilitlenme düzeltildi
  • Belirli dünyaların boyutunun büyük ölçüde artmasına neden olan ve yüksek bellek kullanımına neden olan bir sorun düzeltildi (MCPE-143156)
Bu Yazımızda Okuyun :   Wifi WPS WPA Tester Premium APK İndir 2021

Makalemizi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşın, böylece Minecraft’ın en son güncellemesini de kontrol edebilirler.

Minecraft 1.17.41 Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan güncel Minecraft’ın son güncel sürümü olan 1.17.41 Apk’yı indirin.

Minecraft 1.17.41 Apk
Minecraft 1.17.41 Apk
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç