Teknobu

Samsung Notes Apk Android ve PC için Son Sürümü İndirin [2021]

Samsung Notes Apk Android ve PC için Son Sürümü İndirin [2021]

Samsung Notes Apk Android ve PC için Son Sürümü İndirin [2021]

Samsung Notes Apk, çoğunlukla Samsung cihazlarında gördüğümüz gerçekten popüler bir not uygulamasıdır.Samsung notes apk son sürümünü hem android hem pc için indirebilirsiniz.

Samsung Notes, çoğunlukla Samsung cihazlarında gördüğümüz gerçekten popüler bir not uygulamasıdır. Bununla birlikte, Samsung dışındaki kullanıcılar da bu not uygulamasını cihazlarına almak istiyor. Özellikleri nedeniyle, Android cihazlarında Samsung Notes almak isteyen birçok kullanıcı var. Yani, aynısını yapmak istiyorsanız, o zaman kolayca yapabilirsiniz. Herhangi bir Android sürümü ile uyumlu olan Samsung Notes apk’yı indirmeniz yeterlidir. Ardından, bu uygulamayı yükleyin ve cihazınızda not almak için kullanabilirsiniz. Aşağıda, tüm süreci tanımladık.

Samsung cihazlarda, yerleşik bir stok uygulaması olarak Samsung Notes alırsınız. Ancak insanlar cihazlarına indirmek istediklerinde bunu yapamazlar. Çünkü diğer Android cihazlar için bu uygulamayı Google Play Store’dan alamazsınız. Bu nedenle, Samsung Notes uyumlu sürümü kurmanız ve Android cihazınızda kullanmanız gerekir. Aşağıda, bu uygulamanın özelliklerini ve kurulum adımlarını açıkladık. Böylece, Samsung Notes’u herhangi bir Android akıllı telefon veya tablette kullanma adımlarını takip edebilirsiniz. İndirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıdan Samsung Notes’u indirebilirsiniz.

Samsung Notes Apk Nedir

Notes uygulamaları, günlük yaşamımız için gerçekten gereklidir. Çoğumuz günlük hayatımızda akıllı telefon kullanıyoruz. Ve birçok şey yapmak için akıllı telefonlarımızı kullanıyoruz. Bu nedenle, Android akıllı telefonlar ve tabletler için birçok 3. parti not uygulaması bulunmaktadır. Genellikle, her Android akıllı telefon veya tablette Google Keep’i stok notları uygulaması olarak alırsınız. Bazı Android cihazlarda ayrıca benzersiz özelliklere sahip not uygulamaları bulunur. Android akıllı telefonlar ve tabletler için bazı ücretli not uygulamaları bile mevcuttur. Ancak, ücretsiz not uygulamaları söz konusu olduğunda, Google Keep ile rekabet eden bir uygulama Samsung Notes uygulamasıdır. Belgelerinizi taramak için Adobe Scan’i edinebilirsiniz .

Bu Yazımızda Okuyun :   Truecaller Premium APK v11.32.5 (MOD GOLD + Lite) iNDİR

Samsung Notes, Samsung cihazları için resmi not uygulamasıdır. Samsung Akıllı Telefonlar ve tabletlerle, bu uygulamayı stok notları uygulaması olarak alırsınız. Özellikle S kalem desteğine sahip Samsung Note serisi cihazlar için, Samsung Notes uygulaması gerçekten popüler. Çünkü bu uygulamada hızlı bir şekilde not almanıza yardımcı olacak birçok özellik elde edersiniz. Samsung Note serisi kullanıcıları, S Pen’i kullanarak cihazlarına kolayca not alabilirler. Cihazlarında Samsung Notes uygulamasını kullanarak el yazısı notları bile çizebilir ve alabilirler. Bu özellikler nedeniyle Samsung Notes, Android akıllı telefonlar ve tabletler için gerçekten popüler bir not uygulamasıdır.

Ancak, bu not uygulaması, bir hisse senedi uygulaması olarak yalnızca Samsung cihazlarıyla birlikte gelir. Bu nedenle, bir Samsung cihazı kullanmayan birçok Android kullanıcısı bu uygulamayı cihazlarına yükleyemez. Ayrıca, Samsung Notes ile ilgili ilginç bir şey, Samsung’un yalnızca Samsung kullanıcılarının bu uygulamayı Google Play Store’dan indirmesine izin vermesidir . Bu nedenle, başka markaların cihazlarını kullanan Android kullanıcıları, cihazlarına alamazlar. Ancak, Samsung Notes’u herhangi bir Android cihazda kullanmak istiyorsanız, bunu yapmanın bir yolu var. Samsung Notes apk evrensel sürümünü indirmeli ve Android cihazınıza yüklemelisiniz. Ardından, bu not uygulamasını istediğiniz herhangi bir Android cihazda kullanabilirsiniz.

Birçok Android kullanıcısı, özellikleri ve basit arayüzü nedeniyle cihazlarında Samsung Notes almak istiyor. Karmaşık bir arayüze sahip Android için kullanılabilen not uygulamaları vardır. Dolayısıyla, bu uygulamaların kullanışlı özellikleri olmasına rağmen, kullanıcılar bunları cihazlarında

kullanmaktan hoşlanmazlar. Ancak Samsung Notes, kullanışlı özelliklerin yanı sıra basit bir arayüze sahiptir. Bu nedenle, bu uygulamayı kullanarak Android cihazınıza kolayca not alabilirsiniz. Cihazınıza Samsung Note Apk’ı indirmeniz ve bu uygulamayı yüklemeniz yeterlidir. Ardından, cihazınızda kullanabilirsiniz.
Bu Yazımızda Okuyun :   Android İçin En İyi Tubemate 3 Apk'yı Ücretsiz İndirin

Samsung Notes uygulamasını güncellemek için bu sayfayı kontrol edebilir ve yayınlandığında en son sürümü indirebilirsiniz. Samsung Notes uygulamasının en son sürümünü yayınlandığında güncelleyeceğiz. Yani bunun için endişelenmenize gerek yok. Aşağıda, Samsung Notes uygulamasının en önemli özelliklerinden bazılarını açıkladık. Böylece, aşağıdaki özelliklerden geçebilir ve Android cihazınızda Samsung Notes uygulamasını kullanarak neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Aşağıda, Android cihazınıza Samsung Notes Apk kurulumu için kurulum sürecini de anlattık. Böylece kurulum adımlarını da takip edebilirsiniz.

Samsung Notes Ne İşe Yarar

Galaxy Note serisi (Note 10, Note 9, vb.), Galaxy S serisi (S10, S20, S9, vb.), Galaxy M serisi ve Galaxy A gibi OK gibi tüm Samsung telefonlarında bulunan güçlü bir not alma uygulamasıdır. Metinler, resimler, ses kayıtları vb. … Samsung Notes uygulamasında el yazısı ve çizim notları ekleyebilirsiniz.

Samsung Notes Özellikleri

Samsung notes hero
Samsung Notes Apk

Metin Notları

Bu, Samsung Notes uygulamasının ilk ve en temel özelliğidir. Bu uygulamayı kullanarak cihazınızda kolayca metin notları alabilirsiniz. Bu uygulamada, metni biçimlendirmenize yardımcı olan zengin bir araç çubuğu seçeneği de bulunmaktadır. Böylece, Samsung Notes uygulamasını kullanarak cihazınızdaki notları kolayca metin yazıp saklayabilirsiniz. Metin Notları özelliği, Samsung Notes uygulamasının birincil ve temel özelliğidir. Böylece Android cihazınızın klavyesini kullanarak kullanabilir ve not alabilirsiniz.

El Yazısı ve Çizimler

Bu, Android cihazınızda Samsung Notes uygulamasıyla elde ettiğiniz benzersiz bir özelliktir. El yazısını ve çizimleri bu not uygulamasında saklayabilirsiniz. Samsung Notes ile el yazısı olarak not alabilirsiniz. Samsung Note serisi cihazlar S kalem özelliği ile geldiğinden, bu uygulamada el yazısı ve çizimler seçeneğini elde edersiniz. Bu, metin notlarıyla birlikte sınıf notları ve çizim notları almanıza yardımcı olacak gerçekten kullanışlı bir özelliktir. Cihazınızda not almak istediğiniz herhangi bir kalemi kullanabilirsiniz.

Görüntü ve Ses Kaydı Ekle

Samsung Notes ile, Samsung Notes uygulamasıyla notlarınıza kolayca görüntü ve ses kaydı da ekleyebilirsiniz. Samsung Notes uygulamasındaki notlara görüntü ve ses kaydı ekleme seçeneği vardır. Notu daha kolay özelleştirmenize yardımcı olur. Sesinizi notlarınıza kaydedebilir ve bunları Android cihazınızda kolayca tanımlayabilirsiniz. Görüntüler ve ses kaydı eklemek, Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde Samsung Notes uygulamasıyla elde ettiğiniz benzersiz bir özelliktir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Minecraft Apk Mod 2020 Güncel Aralık

Kullanımı kolay

Samsung Notes, gerçekten basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Kullanıcıların çoğu, arayüzü nedeniyle bu not uygulamasını seviyor. Samsung Notes uygulamasını kullanarak Android cihazınızda kolayca not alabilirsiniz. Bu Notes uygulamasının arayüzü basit ve anlaşılırdır. Böylece, bu uygulamayı kullanarak cihazınızda herhangi bir sorun olmadan notları alabileceksiniz. Bu uygulamada, notları düzenleyebilmenin yanı sıra özelleştirme seçeneğine de sahip olursunuz. Ayrıca Samsung Notes’u cihazınıza widget olarak ekleyebilir ve hızlı bir şekilde not alabilirsiniz.

Bedava

Samsung Notes apk’yı Android akıllı telefonunuza veya tabletinize indirmek tamamen ücretsizdir. Bu uygulamanın en son sürümünü herhangi bir Android cihaza tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bir Samsung cihazı kullanmasanız bile, bu not uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilir ve edinebilirsiniz. Bu uygulamada herhangi bir abonelik bulunmamaktadır. Böylece cihazınıza ücretsiz olarak indirebilir ve kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıdan Samsung Notes’un en son sürümünü indirip cihazınıza yüklemeniz yeterlidir. Ardından, bu uygulamayı kullanabileceksiniz.

Android için Samsung Notes Apk Son Sürümünü İndirin

Samsung dışındaki kullanıcılar, Samsung’un kısıtlamaları nedeniyle Android cihazlarına alamazlar. Bu nedenle, bu uygulamayı doğrudan cihazınıza indirebilirsiniz. Ancak, aşağıda, Android cihazınıza Samsung Notes Apk’ı indirmek için doğrudan bağlantı sağladık. Yani aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı tamamen güvenlidir. Böylece apk dosyasını herhangi bir sorun yaşamadan cihazınıza indirebilirsiniz. İndirme bağlantısı çalışmıyorsa, aşağıdaki yorum bölümünde yorum yapabilirsiniz ve indirme bağlantısını düzeltiriz. Apk dosyasını indirdikten sonra, aşağıdaki kurulum adımlarını takip ederek Android cihazınıza Samsung Notes Apk kurabilirsiniz. Aşağıda, bu uygulamayı cihazınıza yüklemek için adım adım kılavuz sağladık.

download 23

Android’e Samsung Notes Apk Nasıl Kurulur?

 1. Android cihazınıza Samsung Notes Apk yüklemek için önce cihazınızda ‘Ayarlar> Güvenlik’ seçeneğine gitmeniz ve buradan ‘Bilinmeyen Kaynaktan Yükle’ seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir . Android 7.0+ bir cihaz kullanıyorsanız, cihazınızın dosya yöneticisinin apk dosyasını yüklemesine izin vermelisiniz. Bu adımı zaten yaptıysanız, aşağıdaki sonraki adımlara geçebilirsiniz.
 2. Yukarıdaki bağlantıdan Samsung Notes Apk’ın en son sürümünü indirin.
 3. Cihazınızdaki dosya yöneticisi uygulamasını açın ve “İndirilenler” klasörüne gidin.
 4. Orada apk dosyasını bulacaksınız. Yüklemek için üzerine tıklayın.
 5. Apk dosyasını Android cihazınıza yüklemek için ‘Yükle’yi tıklayın .
 6. Apk dosyasını yüklemek birkaç saniye sürecektir. Kurulum işlemi tamamlanana kadar bekleyin.
 7. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra cihazınızın uygulama çekmecesinden Samsung Notes’u açabilirsiniz.

PC için Samsung Notes

PC için Samsung Notes’u almak isteyen birçok kullanıcı var. Yani, aynısını yapmak istiyorsanız, Windows PC’nizde almak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Samsung Notes’u PC’nize yüklemenin başlıca iki yolu vardır. Tercih ettiğiniz yöntemi takip edebilir ve bu uygulamanın en son sürümünü PC’nizde edinebilirsiniz. Samsung Notes’u PC’nize yükledikten sonra, PC’nizden not alabileceksiniz. Bu nedenle, PC’nizde not almanız size çok yardımcı olacaktır.

Samsung Notes’u PC’nize yüklemenin ilk yöntemi, bu uygulamanın en son sürümünü Microsoft Store’dan almaktır. Samsung Notes, Microsoft Store’da mevcuttur. Böylece onu buradan indirebilir ve Windows PC’nize kolayca yükleyebilirsiniz. Bu, PC’nizde almanın resmi yöntemidir.

Samsung Notes’u PC’ye yüklemenin ikinci yöntemi, PC’nize bir Android öykünücüsü aracılığıyla yüklemektir. Samsung Notes’un Android sürümünü bir Android emülatörü kullanarak PC’nize yükleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza yüklemek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

 1. Bluestacks Android emülatörünü PC’nize indirin.
 2. Bluestacks’ı yükleyin.
 3. Bilgisayarınıza Samsung Notes Apk’ın en son sürümünü indirin.
 4. PC’nize Bluestacks kullanarak apk dosyasını yükleyin.
 5. Bu kadar. Artık PC’nizde Samsung Notes’u kullanabilirsiniz.

6 Beğen

Yapılan Yorumlar