Teknobu

Game Turbo 3.0 Apk indir 2021


Game Turbo 3.0 Apk indir 2021

Game Turbo 3.0 Apk indir 2021

Android için Xiaomi tarafından geliştirilen Game Turbo 3.0 Apk ve Game Turbo 4.0 Apk  Uygulamasının En son sürümünün Uygulamasını indirin.

Merhaba arkadaşlar, Son zamanlarda Xiaomi, POCO, Redmi, MI Çin’de çeşitli Flagship akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Hemen hemen tüm yeni piyasaya sürülen akıllı telefonlar, performansı artıran ve bazı ekstra özelliklere sahip olan Game Turbo 3.0 ile birlikte gelir. Xiaomi ayrıca Game Turbo 3.0’a Yeni Özellikli Ses Değiştirici ekledi. MIUI 11 ve MIUI 12 tabanlı herhangi bir Xiaomi cihazı kullanıyorsanız, Game Turbo 3.0 Ses değiştiriciyi herhangi bir MIUI Xiaomi Cihazına yükleyebilirsiniz. Her Oyunda, ekranı orijinal, orta, güçlü ve aşırı hale getirebileceğiniz Geliştirilmiş Görsel seçeneğine sahip olacaksınız.

Game Turbo 3.0 Apk Hakkında

Game Turbo 3.0 Apk indir 2021
Game Turbo 3.0 Apk indir 2021

O zaman sizin için harika bir uygulamamız varsa kendi sesinizin ses perdesini ve grafiğini değiştirmenize izin verecek bir uygulama arıyor musunuz Game Turbo son zamanlarda piyasada iyimser özelliklere sahip olarak piyasaya sürülen en iyi uygulamalardan biri, neden sadece gidin ve indirme düğmesine basın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Carx Highway Racing Apk V1.71.3 Para Ve Araba Hileli 2021

PUBG Mobile’da oyun hızını artırmanıza, hassasiyeti kişiselleştirmenize ve sesi değiştirmenize olanak sağlayan harika bir araçtır. Evet, bunu duydunuz, çünkü bir dizi farklı çevrimiçi oyun türüne ek olarak PUBG Mobile’dan bir Ses Değiştirici gibi kullanmanıza izin verdi.

Bu yüzden, bu programın son zamanlarda bu kadar popüler olmasının en önemli nedeni budur. PUBG severler arasında oldukça viraldir. Mantığımı seninle paylaştım bile. Oyun boyunca kullanabileceğiniz bir dizi ses vardır. Bu sadece sesi değiştirmek için.

Bunu nasıl yapacağınızı anlamıyorsanız, bu makalenin tamamını okumak istersiniz. O zaman prosedür hakkında daha fazla şey anlayacaksın. Bunu sadece birkaç hareketle yapabileceğiniz için o kadar da zor değil. Ayrıca, gecikme sorununu çözmenize ve ayrıca hassasiyetinizi rahatlığınıza uygun olarak değiştirmenize olanak tanır.

Bu programın en iyi yanı, oyundan görselleri özelleştirmenin veya iyileştirmenin de mümkün olmasıdır. Bu aslında görüntüleri özelleştirebileceğiniz anlamına gelir. Ancak, birden fazla değerlendirmeyi deneyimlemeniz gerekir.

Bu nedenle, her cihaz için varsayılan seçenek ayarlarının çalışması gerekli değildir. Bu nedenle, yapmak istediğiniz ilk şey, programın en yeni sürümünü sayfadan almak olacaktır. Aksi takdirde, eski sürümün sizin için çalışması olası değildir. Bu program tüm Android cep telefonlarında çalışmaz.

Bu Yazımızda Okuyun :   MotorBike Traffic & Drag Racing Mod APK 1.8.14 Para Hileli İndir 2021
Game Turbo 3.0 Apk indir 2021
Game Turbo 3.0 Apk indir 2021

Game Turbo 3.0 Apk’nin Özellikleri:

Game Turbo 3.0 Apk’nin bu harika özelliklerini listeye alıyoruz, hepsinin iyi tadını çıkarmasını sevebileceğinizi umuyoruz!

 • Sesinizi farklı bir açıdan değiştirebilirsiniz.
 • Kullanımı kolaydır.
 • Kullanıcı dostu arayüz.
 • Hafif
 • Sahip olduğu çok daha keyifli özellikler.

Game Turbo 3.0 Apk Nasıl İndirilir?

 1. Öncelikle Game Turbo 3.0 Apk’nizin orijinal sürümünü kaldırın.
 2. Ardından Game Turbo 3.0 Apk’ı indirmek için indirme düğmesine tıklayın.
 3. Cihazlarınıza gidin Bilinmeyen kaynakları takip edin ve izin verin.
 4. İndirme alanına geri dönün ve yükleyicide Deneyimi Yükle’ye dokunun.
 5. Kurulum süreciniz başlayacaktır.
 6. Uygulamayı yükledikten sonra oynayın ve deneyimleyin oyunun keyfini çıkartın.

Game Turbo 3.0 Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan indirin.

Game Turbo 3.0 Apk indir 2021
Game Turbo 3.0 indir 2021

Game Turbo 4.0 Apk İndir

Game Turbo 4.0 Apk dosyasını indirmek için aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

”Google
7 Beğen