Teknobu

Moon Pioneer Apk Hileli Sürüm 1.9.6 (Para Hilesi)


Moon Pioneer Apk Hileli Sürüm 1.9.6 (Para Hilesi)

Moon Pioneer Apk Hileli Sürüm 1.9.6 (Para Hilesi)

Moon Pioneer Apk oyununu severek oynuyorsunuz ama Moon Pioneer Apk Hileli sürüm mü arıyorsunuz. Burada sizlere sınırsız para hileli Moon Pioneer Mod Apk’yı paylaşıyoruz.

Moon Pioneer Apk oyunun son çıkan sürümü 1.9.6’dır. Biz de sizlere bu son çıkan sürümde sınırsız para hileli ve birçok özelliklerin hilelerini modlu versiyon olarak paylaştık. Sizlerde hemen sınırsız özelliklerin keyfini çıkartmak istiyorsanız Moon Pioneer Apk Hileli sürümü indirin.

Moon Pioneer APK – Uzayı Keşfedin

Moon Pioneer Apk
Moon Pioneer Apk

İnsanlık tarihimiz boyunca akıllı telefonlar, roketler, bilgisayarlar gibi pek çok ileri teknoloji gördü. Bu teknolojiler sayesinde Ay’ı ziyaret ettik ve artık gezegenimizin dışında neler olduğunu biliyoruz.

Ancak şimdilik Mars ve diğerleri gibi gezegenleri ziyaret etmekten çok uzaktayız. Buna rağmen, uzay keşfi fikriyle ilgilenen birçok insan var, bu yüzden Moon Pioneer’da bugün uzayı keşfedebileceğiniz eğlenceli bir oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Huntegro Apk İndir- Android için Gizli instagram Hesaplarını Görüntüleyin 2021

VOODOO’dan bir oyun, bu minimalist ve eğlenceli oyunda uzayı keşfetmeye bayılacaksınız. Burada, tüm evrendeki ayı ve diğer gezegenleri keşfederken bugün pek çok şey yapabilirsiniz.

Petrol toplamakta, roket yapmakta ve uzay araştırmalarına yardımcı olabilecek tesisler inşa etmekte özgürsünüz. Burada yapacağınız her şey, insanlar için sürdürülebilir bir yaşam inşa etmekle ilgili! Bugün uzayı keşfedebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz eğlenceli bir oyunun tadını çıkarın.

Moon Pioneer APK Hileli Sürüm Özellikleri

  • Sınırsız para.
  • Sınırsız Mücevher.
  • Sınırsız Elmas.
  • Kilidi Açılmış Karakterler.

Moon Pioneer Apk Hileli Sürüm 1.9.6 İndir

Aşağıdaki bağlantıdan hemen sizlerde 1.9.6 Moon Pioneer Hileli Apk Dosyasını İndirebilirsiniz.

DOWNLOAD APK 22

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç