Teknobu

Minecraft Java Edition Apk 1.18 (Güncel Sürüm)


Minecraft Java Edition Apk 1.18 (Güncel Sürüm)

Minecraft Java Edition Apk 1.18 (Güncel Sürüm)

Minecraft Java Edition Apk oyununun 1.18 güncel en son sürümünü hemen indirin. Yeni güncel özelliklerin keyfini çıkartın.

Minecraft Java Edition APK , orijinal olarak bilgisayarlar için geliştirildi ancak başarıyla Android’e aktarıldı. Oyuncu, dokuları değiştirerek, öğeler ekleyerek ve özel bir başlatıcı kullanarak oyun dünyasını özelleştirebilir. Uygulama, kurulumdan sonra otomatik olarak yeni sürüme güncellenecektir, böylece sürümü kendiniz seçebilirsiniz. 

Dünyayı değiştirmenin yanı sıra Android için Minecraft Java Edition’da grafik arayüzü kontrol edebilirsiniz. Resmi bir oyundur, yani oyuncuların çeşitli özelliklere sahip sunuculara bağlanabileceği anlamına gelir. Ana avantajı açısından, oyun dünyasında etkinliğini artırmak için uygun olan herhangi bir şekilde yapılandırılabilir.

Minecraft 1,18 güncelleme henüz büyük Minecraft güncellemeleri biridir ve oyuncuların lansmanından için uzun süre beklemek zorunda kalmazsınız. İşte oyuncuların Android’de Minecraft 1.18 Caves and Cliffs Update Part 2 hakkında bilmesi gereken her şey.

Minecraft Java Edition Apk 1.18

Minecraft Java Edition Apk 1.18
Minecraft Java Edition Apk 1.18

Minecraft’ın Caves and Cliffs güncellemesinin ilk bölümünden sonra, oyuncular 2. Bölüm için heyecanlı. Mojang’ın yakın tarihli bir blog gönderisinde oyun geliştiricileri, Minecraft 1.18 Caves and Cliffs Güncellemesi Bölüm 2’nin 30 Kasım’da piyasaya sürüleceğini söyledi.

Bu Yazımızda Okuyun :   Zero City Mod Apk Son Sürüm İndir 2021

Bu çıkış tarihi, oyunun mevcut olduğu tüm cihazlar için geçerlidir. Bu nedenle APK için Minecraft 1.18 güncellemesi 30 Kasım’da indirilebilir.

Minecraft, devasa dünyası ve sonsuz haritasıyla bilinir, ancak gerçek oyun dosyası boyutları, Android dahil, desteklenen tüm cihazlarda küçüktür . Ancak, bir oyuncu Minecraft’ta bir dünya yarattığında ve çok sayıda parça oluşturduğunda, oyunun genel boyutu artabilir.

Önceden, Minecraft’ın beta APK’larının yaklaşık boyutu 130 MB idi. Bu nedenle, Minecraft 1.18 Caves and Cliffs güncellemesi bölüm 2’nin beklenen boyutu da 130 ile 150 MB arasında olabilir.

Android’de uygulama indirmek ve yüklemek oldukça kolay oldu. Minecraft 1.18 Caves and Cliffs güncelleme Bölüm 2 için indirme yöntemi, diğer tüm Android uygulamalarıyla aynı olacaktır.

Oyuncular, Android cihazlarında Google Play Store’a gidebilirler. Ardından Minecraft’ı arayabilir ve güncellemeye basabilirler. Bu, yeni Minecraft 1.18 güncelleme APK’sını Android cihazlarına yükleyecektir.

Minecraft Java Edition Apk 1.18 Özellikleri:

Yeni Minecraft 1.18 güncellemesi yeni değişiklikler ve eklemelerle dolu olacak. Mojang, bunun oyundaki en büyük güncelleme olacağını onayladı. Minecraft 1.18 Caves and Cliffs güncellemesi Bölüm 2 , aşağıdaki özelliklere sahip olacaktır:

  • Yeni dünya nesli
  • Yeni cevher dağıtımı
  • 7 yeni biyom
  • y=0’dan y= -64’e kayan ana kaya katmanı
Bu Yazımızda Okuyun :   Archero Mod Apk İndir ( Sınırsız Elmas Para Hileli) v2.6.3

Mod Özellikleri

✠ Çevrimdışı oyna

✠ Reklam yok, pop yok

✠ Yeni kahramanlar eklendi

✠ Sınırsız nakit para

✠ Sınırsız altın para

✠ Mod versiyonu ile mod menüsü

✠ Etkinlik döndürme özellikleri eklendi

✠ Daha fazla cihazla uyumlu

✠ Dünya çapında çok oyunculu oynayın (5V5)

Nasıl kullanılır?

Uygulama kullanıcısı veya oyun oyuncususunuz, dolayısıyla uygulamayı kendi cihazlarınızda kullanmak istiyorsunuz. Aura’nız yeni başlıyorsa veya uygulama kullanımını bilmiyorsanız, mobil ve diğer işletim sistemi kurulumları ile uygulama/oyun kullanımı hakkında buradan bilgi edinebilirsiniz. Bu uygulamanın kullanımı çok kolaydır, bu uygulamayı kullanmadan önce apk dosyasını indirdikten sonra güvenle yüklemeniz gerekir. Kurulum açıldıktan sonra birçok düğme, bir menü çubuğu, bir çıkış düğmesi ve başka bir kullanışlı düğme alabilirsiniz. Bu talimat yardımıyla uygulamayı kullanabilir veya oyunu oynayabilirsiniz.

Minecraft Java Edition Apk 1.18 Nasıl indirilir?

Aşağıdaki bağlantıdan hemen son sürüm 1.18 Minecraft Java Edition Apk’yı İndirin.

Minecraft Java Edition Apk 1.18
Minecraft Java Edition Apk 1.18

”Google
Beğen