Teknobu

BRD Coin Geleceği, Bread Coin Yorum 2021


BRD Coin Geleceği, Bread Coin Yorum 2021

BRD Coin Geleceği, Bread Coin Yorum 2021

BRD Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Bread Coin nedir ve Bread Coin Yorum nasıl okunmalı işte detayları.

BRD Coin Geleceği, 2015 yılında İsviçre’nin Zürih kentinde geliştirilmeye başlanmış Ethereum blockchain teknolojisiyle oluşturulmuş coin türüdür.

BRD Coin Geleceği 2021 BRD Coin Nasıl Alınır? Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere BRD Coin Geleceği 2021,2022,2023,2024,2025hakkında fiyat tahminleri vereceğiz.

Lütfen bu tahmini ve diğer tüm tahminleri, bunun yalnızca bazı piyasa uzmanlarının/analistlerinin önerisi olduğu niyetiyle almanız gerektiğini unutmayın.

Bu kadar mükemmel bir şeyi tahmin etmekten bahsetmiyorum bile, tamamen imkansız. Ama elimizden geleni yapacağız. Hadi başlayalım. İşte BRD Coin geleceği ve BRD Coin yorumları hakkında bilgi ve tahminlerimiz.

Bread Coin Fiyatı

BRD Coin Geleceği
BRD Coin Geleceği

Bread Coin fiyatı 12,06 TRY’dir. Bread coin piyasa değeri 1.071.499.737 TL’dir. Bread coin son 24 saatte -5.08% değişim gösterdi. Bread coin günlük işlem hacmi 212.414.288 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 515. sıradadır.

  • 1 BRD Coin Kaç Dolar; $0,970433 USD’dir. Son 24 saatte -5.08% oranında değişti.
  • 1 BRD Coin Kaç TL; ₺12,06 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -5.08% değişim gördü.
Bu Yazımızda Okuyun :   Cargo Transport Simulator Apk Son Sürüm İndir 2021

BRD Wallet Nedir

BRD Wallet, 2015 yılında İsviçre’nin Zürih şehrinde Adam Traidman ve Aaron Voisine tarafından geliştirilen bir kripto para cüzdanıdır.

BRD Wallet kripto cüzdanlarında bulunan kripto paraları kullanıcıların yönetimine veriyor aynı zamanda gizlilik ve güvenlik için kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeye çalışıyor. BRD Wallet dünya üzerinde 170 ülkede hizmet veriyor, 14 dilde hizmet veriyor ve toplamda 8 milyon adet müşterisi bulunuyor. BRD Wallet cüzdanlarında saklanan toplam kripto para değeri ise son verilere göre 20 milyar dolar değerinde.

BRD Coin Nedir

BRD Coin, Bread Wallet’in yerel kripto para birimidir. 2017 yılında ilk ön satışını gerçekleştiren BRD Coin o tarihten bu tarihe hiç kesinti yaşamadan borsalarda aktif işlem görmeye devam etmiştir. Yatırımcılara bu açıdan baktığında güven veren BRD Coin ödül programı da sunuyor.

Kripto para cüzdanlarında belli sayıda BRD Coin tutanlara ödül veren platformda ödüller şu şekilde oluşur:

  • Kripto para cüzdanlarında en az 250 BRD Coin bulunduran yatırımcılara vergi hesaplamasında %30 İndirim
  • Cüzdanlarında en az 1000 adet BRD Coin bulunduran yatırımcılara işlem ücretlerinde %25 indirim.
  • Cüzdanlarında en az 2500 adet BRD Coin bulunduran yatırımcılar direk telefon desteği
  • Cüzdanlarında en az 100.000 adet BRD Coin bulunduran yatırımcılar ise direk CEO ile görüşme imkanı buluyor.
Bu Yazımızda Okuyun :   Dune 2 Ne Zaman Çıkacak? Dune 2 Hakkında Herşey

BRD Coin Güvenilir Mi

BRD Coin, Ethereum blockchain ağının altyapısı ile şifreleme işlemlerini yapmaktadır ve dört yıldır kesintisiz olarak işlem görmektedir. Bütün bunlar göz önüne alındığında BRD Coin güvenilir diyebiliriz.

BRD Coin Sınırsız Mı

Hayır, BRD Coin sınırsız değildir. Şuan da piyasada toplam 88,862,718 adet BRD Coin dolaşımdadır. BRD Coinin maksimum arzı ise 88.862.718 coindir yani BRD Coinin tamamı piyasaya sürülmüş ve bir daha coin basımı yapılmayacak.

BRD Coin Hangi Borsalarda Mevcut

BRD Coinin listelendiği kripto para borsaları sınırlı olsa da hacim olarak büyük bir coindir. BRD Coinin listelendiği borsalar şunlardır:

  • Binance
  • CoinDCX
  • HitBTC

BRD Coin Türkiye’nin en büyük iki kripto para borsası olan BtcTurk ve Paribu’da şuan için listelenmemiştir.

BRD Coin Yorum 2021

BRD Coin yorumlarına baktığımız zaman 2017 yılında piyasaya sürülmüş ve kesintisiz işleme devam etmektedir. BRD Coin son zamanlarda tekrardan popülerleşerek yatırımcıların ilgisini çekmeye başlamamıştır. Binance gibi kripto para piyasasına yön veren bir kripto para borsasında listelenmesi de yatırımcılar için güven unsuru oluşturmuştur. Bu durum ise BRD Coinin fiyatına olumlu yansımaktadır.

Bu Yazımızda Okuyun :   PHP İle İlk Kelimeden Sonra Maskeleme Yapımı

BRD Coin Grafik

BRD Coin grafiklerini incelediğimizde piyasa çıktığında çok hızlı bir yükseliş gösterip ondan sonra dört yıl boyunca yatay bir performans gösterdiğini görüyoruz. BRD Coin Binance kripto para borsasında listelendikten sonra fiyatında ani bir yükseliş olmuş ve şuan da girdiği yükseliş trendini korumaktadır. BRD Coinin toplam arzı da sınırlı olduğundan dolayı yatırımcıların ilgisini çekmesi durumunda coin fiyatı çok hızlı yükseleceği aşikardır.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç