Kategoriler: Apk

Full Spotify Premium Apk Mod İndir 8.5.86.854

Spotify ile milyonlarca şarkıyı ve podcast’i ücretsiz olarak çalabilirsiniz. Sevdiğiniz şarkıları ve Full Spotify Premium Apk ile istediğiniz tüm premium özelliklerin keyfini ücretsiz çıkartın. Son Sürüm neredeyse tüm premium özelliklere sahip ve tüm Reklamların çoğu kaldırıldı. 

Kesintisiz müziğin keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için Full Spotify Premium apk modunun son sürümü Android için indirilebilirsiniz. Bu blog gönderisinde aşağıdakileri öğreneceksiniz:

 • Android için Spotify Premium hileli ve modifiye edilmiş sürümünü hızlı bir şekilde almak için bir indirme bağlantısı, ücretsiz olarak indirilebilir.
 • Android telefonunuza ve tablet cihazlarınıza nasıl indirip yükleyeceğiniz ve sınırsız müziğin keyfini ücretsiz olarak nasıl çıkaracağınız hakkında kısa bir rehber.
 • Spotify Premium size sınırsız atlama, reklamları engelleme, herhangi bir çalma listesinden herhangi bir müzik çalma, karıştırma, çevrimdışı dinleme deneyimi, üstün ses kalitesi ve çok daha fazlasını sunar.
 • Spotify’ı çevrimdışı dinlemek ve müzik indirmek için lütfen “Spotify’dan müzik indirme” bölümüne bakın.
 • Bu makalenin sonunda, tüm sorularınızı ve sorularınızı cevapladığımız sık sorulan soruları (SSS) paylaştık.

Sınırlı şarkı atlama, yüksek (aşırı) kalitede müzik dinleme izninin olmaması ve şarkılar arasında çok sayıda görsel / sesli reklam göstermesi gibi sınırlamalar nedeniyle Spotify ücretsiz sürümünün kullanımının can sıkıcı olduğunu biliyoruz. Bunların hepsi müzik dinleme deneyimini tamamen mahvediyor.

Ancak spotify premium hileli mod sürümü, premium abonelik ücretini ödemeden neredeyse tüm premium özellikleri edinmenize yardımcı olacağından artık endişelenmenize gerek yok.

Spotify modu, sınırsız atlama, çalma listesinden herhangi bir şarkıyı çalma, sınırsız karıştırma, tüm reklamları engelleme, arama çubuğu etkinken yüksek kaliteli müzik çalmayı etkinleştirme seçeneği dahil olmak üzere tüm premium özelliklerin kilidini açacaktır.

Bununla birlikte, premium özellikler sunan% 100 çalışan modifiye Spotify uygulamasını arıyorsanız, o zaman aramanız nihayet sona erdi, çünkü burada Full Spotify premium apk’sini ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi, kuracağınızı ve edinebileceğinizi öğreneceksiniz.

Full Spotify Premium Apk indir

Full Spotify Premium Apk Nedir Ve Spotify Premium APK Nasıl Çalışır?

Spotify Premium’un müzik, şarkı, podcast, sesli kitap, roman, şiir, komedi, film müziği ve başka şeyler bulabileceğiniz ücretsiz Spotify çevrimiçi müzik akışı hizmetinin modifiye edilmiş ve kırılmış bir sürümü olduğunun farkındayız. Hayatınızın her anına uygun her film müziği mevcut.

Full Spotify Premium Apk
 • Hızlı bir şekilde şarkı arayabilir, yeni müzikler keşfedebilir ve en sevdiğiniz şarkıları çalabilirsiniz.
 • En sevdiğiniz film müziklerini herhangi bir kısıtlama olmaksızın
  arkadaşlarınızla ücretsiz olarak paylaşın.
 • Müzik dünyasına anında erişim sağlar.
 • Eski klasik şarkılar ve klasik radyodan en yeni hitlere kadar her türden müziği bulun.
 • Podcast’ler veya müzik için kişiselleştirilmiş çalma listelerinizi oluşturun.
 • Ruh halinize veya son şarkı dinleme etkinliğinize göre müziği keşfedin.

Tek yapmanız gereken oynat düğmesine basmak ve Android telefonunuzda ve tablet cihazlarınızda herhangi bir türden istediğiniz müziği yayınlamaya başlamaktır.

Full Spotify Premium APK İndir

Android akıllı telefonunuz ve tablet cihazlarınız için en son Spotify Premium uygulamasını, verilen indirme bağlantılarından indirebilirsiniz.

Full Spotify Premium APK

Sizinle paylaşılan Full Spotify Premium apk, tamamen kontrol edilir, virüs içermez, doğrulanır, güvenlidir ve herhangi bir Android cihazına yüklenmesi ve kullanılması güvenlidir. Her zaman bu sayfayı en son sürümle güncellediğimizden emin oluruz, bu nedenle her zaman en yeni sürüme sahip olmak isteyenlerden biriyseniz, bu sayfayı yer imlerine eklemenizi tavsiye ederiz.

Spotify Premium’u yalnızca Android’de değil, iPhone dahil tüm telefon ve bilgisayar cihazlarınızda iOS, Mac OS ve Windows PC’de  kullanarak ücretsiz edinebilirsiniz . 

Ayrıca, korsanlığı hiçbir şekilde desteklemediğimizi ve sağlanan uygulamanın yalnızca demo ve eğitim amaçlı olduğunu unutmayın.

FULL SPOTİFY PREMİUM APK’YI BU BAĞLANTIDAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

Full Spotify Premium Apk

Full Spotify Premium Apk Mod Bilgisi

Aşağıdaki özelliklere sahip kilidi açılmış spotify mod bilgileri yer almaktadır.

 • Kilitli olmayan Spotify Connect,
 • Görsel reklamlar engellendi,
 • İşitsel reklamlar engellendi,
 • Etkin arama,
 • Herhangi bir şarkıyı veya albümü seçin ve çalın,
 • Sınırsız karıştırma,
 • İstediğiniz şarkıyı seçebilme,
 • Aşırı ses kilidi açıldı,
 • Tekrarlar etkinleştirildi,
 • Tuval etkinleştirildi,
 • Hikaye etkinleştirildi,
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler,
 • Analytics / Crashlytics devre dışı bırakıldı.

Full Spotify Premium APK Nasıl Kurulur

Android ve İos’da Spotify Premium uygulamasının indirilmesi ve kurulum sürecinde size yardımcı olacak eksiksiz bir adım adım kılavuz:

 1. Başlangıçta verilen indirme bağlantısından Spotify Premium apk’nin son sürümünü indirin.
 2. Güvenlik amacıyla, indirdiğiniz dosya zip formatında olacaktır. Dosyayı çıkartmak / açmak için yerleşik dosya yöneticisini veya seçtiğiniz herhangi bir dosya gezginini kullanmanız gerekir.

 3. Sıkıştırıldıktan / çıkarıldıktan sonra, yüklemeye başlamak için çıkarılan apk dosyasına dokunun. Dosya com.spotify.music.apk olarak adlandırılacaktır .

 4. Telefonunuzda çalışan Android OS sürümüne bağlı olarak, “Güvenliğiniz için telefonunuzun bu kaynaktan bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verilmiyor” şeklinde bir uyarı mesajı görebilirsiniz. Ayarlar düğmesine dokunun .

 5. Bu kaynaktan izin ver seçeneğiyle yeni bir menü açılacaktır . Kurulumu etkinleştirmek için hemen yanındaki geçiş anahtarına dokunun.

 6. Şimdi kurulum ekranına geri dönün. Uygulamanın gerektirdiği tüm izinlerin bir listesini göreceksiniz (varsa). Yükle düğmesine dokunun .

 7. Spotify Premium uygulamasını başlatmak için düğmesine dokunun .

Şimdi Spotify hesabınızda oturum açmak için, Spotify kimlik bilgilerinizi, yani e-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak oturum açmanız gerekecek. Halihazırda bir hesabınız yoksa, bir tane oluşturmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde, Facebook Connect seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Spotify’da oturum açtıktan sonra, premium özelliklerin keyfini çıkarabilmelisin. Bu, çalma listesinden herhangi bir müziği çalmayı, sınırsız atlama, aşırı ses kalitesi akışını ve aşağıdaki Spotify Premium özellikleri bölümünde daha önce bahsettiğimiz diğer premium özellikleri içerir.

Herhangi bir durumda Spotify’da oturum açamıyorsanız, bu makalenin sonunda, bilinen tüm sorunları çözmenize yardımcı olacak bir sorun giderme kılavuzumuzun bulunduğu SSS bölümünü kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Spotify’dan Müzik Nasıl İndirilir?

Spotify Premium moduna sahip olmak, çevrimdışı dinleme için Spotify’dan müzik indirmenize asla izin vermez çünkü bu özellikler, yalnızca Spotify Premium hesabıyla edinebileceğiniz Spotify sunucularına doğrudan bağlantı gerektirir.

Ancak, her birinizin çevrimdışı dinleme ve müzik indirme özelliğine sahip olmayı ne kadar istediğini düşünen okuyucularımız için% 100 çalışan bir alternatifimiz var.

Yani, daha fazla uzatmadan, işte Spotify’dan nasıl müzik indirebilirsin:

Deezer’ı hiç duydun mu? 56 milyondan fazla müzik, podcast, film müziği, ses kanalı, radyo istasyonu ve başka bir şey sunan başka bir harika müzik akışı hizmetidir. Spotify’dan daha fazla müzik bulabilirsin.

Ve en iyi şeyin ne olduğunu tahmin edebilir misin?

Deezer, herhangi bir sınırlama olmaksızın çevrimdışı dinleme için müzik indirmenize izin verir ve mod sürümü, Spotify’ın aksine sizin için her şeyin kilidini açar.

Çevrimdışı dinleme için tüm müzik çalma listenizi indirmeye başlamak için tek yapmanız gereken bu ücretsiz Deezer Premium modunu indirmek ve cihazınıza kurmaktır.

Bu kadar basit.

Full Spotify Premium Apk Sürümünün Özellikleri

Başlangıçta daha önce de belirtildiği gibi, Spotify Premium ücretli bir abonelik gerektirir çünkü müzik dinleme deneyiminizi her zamankinden daha iyi hale getirmek için size en iyi özelliklerden bazılarını sunar.

Full Spotify Premium apk

Bununla birlikte, sağlanan Full Spotify Premium Apk uygulamasıyla, bir kuruş ödemeden tüm ücretli özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz; ve bir süre sonra bu konuda size rehberlik edeceğiz.

İşte keyfini çıkarabileceğiniz benzersiz Full Spotify Premium apk özelliklerinden bazıları:

 • Müzik İndir ve Çevrimdışı Dinleme – Tüm çalma listenizi indirmenize (3.333 parça ile sınırlıdır) ve aktif İnternet bağlantısı olmayan bir yerde olsanız bile dinlemenize izin verilir. Çevrimdışı dinleme, önemli miktarda İnternet verisi ve bant genişliğinden tasarruf etmenize yardımcı olur.
 • Olağanüstü Ses Kalitesi – Her film müziği üç farklı kalitede mevcuttur, yani Normal, Yüksek ve Aşırı. Müziğin 320Kbps hızında çalındığı, müzik deneyiminizi daha keyifli ve sürükleyici hale getiren, aşırı kalite Premium olarak bilinir.
 • Sıfır Ticari – En sevdiğiniz müzikleri ve film müziklerini, sesli ve görsel reklamların kaldırılması dahil olmak üzere tek bir reklam ve reklama tanık olmadan dinleyebilirsiniz. Böylece müzik dinleme deneyiminizde sıfır kesinti olacak.
 • Herhangi Bir Film Müziğini Oynatın – Evet, Freemium sürümü parçayı atlamanıza izin vermiyor. Ancak Spotify Premium apk ile, herhangi bir sınırlama olmaksızın istediğiniz zaman istediğiniz müziği çalmanızı sağladığı için oynatıcı üzerinde daha fazla kontrole sahip olacaksınız. Sadece bul ve oyna.
 • Sınırsız Müzik Atlama – Artık müziğin bitmesini beklemenize gerek yok çünkü mevcut müziği istediğiniz zaman atlayıp çalma listenizdeki bir sonraki film müziğini dinlemeye başlayabilirsiniz.
 • Etkin Arama – Arama çubuğu etkinleştirildiğinde müziğin, podcast’in veya film müziğinin belirli bir bölümünü kolayca seçebilir, seçebilir ve çalabilir ve aynı zamanda geri ve ileri sarmanıza da olanak tanır.
 • Sınırsız Karıştırma – Evet, Freemium sürümü sizi karıştırma ile sınırlar ve çalma listesinden istediğiniz film müziğini çalamazsınız. Ancak Premium ile sınırsız karıştırma elde edeceksiniz.
 • Depolama Alanından Tasarruf Edin – Tüm favori müziklerinizi ve film müziklerinizi doğrudan Spotify’ın sunucularından çevrimiçi olarak yayınlayarak, cihazınızda önemli miktarda depolama alanı tasarrufu sağlayabileceksiniz. Bununla birlikte, müzik akışı İnternet verilerinizin bir kısmını tüketecektir, bu nedenle seyahat ederken veya bant genişliğinden tasarruf etmek için WiFi bağlantısından uzaktayken akıllıca olun.

Full Spotify Premium Apk ve Spotify Ücretsiz Sürüm Arasındaki Fark

Spotify Premium, en büyük müzik akışı servis sağlayıcılarından biri haline geldi. İstediğiniz müziği dinlemenizi sağlayan mükemmel bir çevrimiçi müzik hizmeti sağlamasıyla tanınır. Çevrimiçi sunucularında büyük bir müzik koleksiyonu bulacaksınız.

Full Spotify Premium Apk

Resmi olarak, Spotify’ın müzik akışı hizmetlerinin keyfini çıkarmak için iki seçenek vardır, yani Freemium ve Premium.

Spotify Freemium versiyonu size tüm müzik ve teklifler erişim sağlar:

 • Sınırsız dinleme süresi,
 • Temel bir dizi özellik sağlar,
 • Reklamları gösterir,
 • Çevrimdışı dinlemek için müzik indirmenize izin vermez,
 • Film müziğinin kalitesi 128kbps olarak ayarlandı.

Bununla birlikte, Full Spotify Premium Apk ile aşağıdakilerin yanı sıra kesintisiz bir müzik dinleme deneyimi yaşayacaksınız:

 • Sıfır reklam,
 • Engellenen sesli reklamlar ve video reklamlar,
 • Çevrimdışı dinleme için müzik indirebilme,
 • Müziği ve şarkıları aşırı yüksek kalitede çalın, yani 320kbps,
 • Film müziklerini arama, geri sarma ve ileri sarma seçeneği,
 • Şarkıları sınırsız sayıda karıştırabilirsiniz,
 • Sınırsız atlama alın,
 • Müzik tekrar seçeneğinin kilidi açıldı,
 • Herhangi bir çalma listesinden istediğiniz herhangi bir şarkıyı çalabilirsiniz,
 • Facebook Connect kullanarak Spotify hesabınıza giriş yapın,

Burada bazı sunucu tarafı özelliklerinin değiştirilemeyeceğini ve ücretli bir Spotify Premium aboneliğine sahip olmanızı gerektirdiğini belirtmek önemlidir.

Spotify Premium’u Ucuza Nasıl Alabilirim?

Spotify Premium abonesiyseniz, yukarıda bahsedilen olağanüstü özelliklerden yararlanmanın yanı sıra, Spotify Premium kullanıcısı olarak kalma planlarınız varsa yararlanabileceğiniz birkaç başka indirimli teklif vardır:

 • Öğrenciler için Spotify Premium – Aylık yaklaşık 4,99 ABD dolarıdır.
 • Spotify Premium for Family – Aylık yaklaşık 14,99 ABD dolarıdır.

Koşullarınıza bağlı olarak, normal premium abonelik faturalama ücretlerinden biraz tasarruf etmek istiyorsanız, bunların her ikisi de mükemmel seçimlerdir.

Spotify Premium aboneliğinin fiyatlandırması uygun olsa ve kullanıcılar premium tekliflerini tercih ediyor. Yine de çoğu, isteseler bile Premium için ödeme yapamıyor çünkü Spotify kendi ülkelerinde resmi olarak mevcut değil.

Ve bu tek başına, bu ülkelerdeki kullanıcıların Android için Spotify Premium modunu indirmekten ve premium özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmaya devam etmekten başka seçeneği kalmamasının temel nedeni.

SONUÇ

Spotify  premium free sadece tüm ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmaz, aynı zamanda her zaman sahip olmak istediğiniz tüm heyecan verici premium özellikleri size sunar! Şimdi hiçbir şey ödemeden çevrimdışı indirin ve dinleyin!

Sizler için hazırladığımız bu uzun yazımızda Full Spotify premium apk ile ilgili tüm önemli açıklamalara değindik tüm sürümün özelliklerinden bahsettik ve indirme linkini sizlerle paylaştık siz yazımızı okumadan da direkt bağlantımızdan apk dosyasını indirebilirsiniz. AMACIMIZ SİZİ UZUN YAZIYLA SIKMAK DEĞİL GÜVEN VERİP AÇIKLAMALARLA BİLGİLENDİRMEKTİR. bir başka yazımıZda sizlere görüşmek üzere değerli dostlar.

Güncel indirme linki aşağıda sizlerle paylaştım.

Spotify Premium Sık Sorulan Sorular (SSS)

BestForAndroid olarak okuyucularımıza en çok değer veriyoruz, bu bölümü size hızlı bir şekilde rehberlik etmek ve Spotify Premium apk ile ilgili sık sorulan tüm sorularınızı yanıtlamak için oluşturduk.

Bu bölümü zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak şekilde tasarladık, böylece değerli zamanınızı sorunlarınıza olası çözümler için yorumlar bölümünde arama yapmak veya yorum yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Spotify oturumumu otomatik olarak kapattı ve oturum açmama izin vermedi. Sorun nedir?

Tek yapmanız gereken, Spotify uygulamasının önbelleğini ve verilerini temizlemek ve ardından oturum açma sorununu atlamak için herhangi bir VPN uygulamasını kullanmak.

Yukarıda söylediklerimizi anlamadıysanız, aşağıdaki basit adım adım öğreticiyi izleyin:

 1. Android cihazınızda Ayarlar’a gidin ve Uygulamalar’a dokunun .
 2. Uygulamalar listesinde Spotify’ı bulun ve ona dokunun.
 3. Spotify uygulama bilgi sayfasının altında, Depolama’ya dokunun .
 4. Spotify uygulamasını sıfırlamak için verileri temizle ve önbelleği temizle üzerine dokunun (önemli adım).
 5. Bir açılır mesaj görünecektir. Sil’e dokunun .
 6. Browsec VPN uygulamasını Google Play Store’dan indirin ve VPN’yi etkinleştirin (VPN konumu olarak ‘Amerika Birleşik Devletleri’ni kullanın).
 7. Spotify’ı başlatın ve kimlik bilgilerinizi kullanarak giriş yapın ve başarıyla oturum açtıktan sonra VPN’i devre dışı bırakabilirsiniz.

Facebook Connect kullanarak Spotify Premium mod uygulamasına neden giriş yapamıyorum?

Spotify modu bazen Android’inizde zaten yüklü olan Facebook uygulamasına müdahale eder ve oturum açma hatası gösterir: “Bu uygulamaya giriş yapılırken bir hata var. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.”

İşte hızlı ve basit bir çözüm:

 1. Facebook uygulamasını Android cihazınızdan kaldırın veya devre dışı bırakın.
 2. Spotify uygulamasını açın ve Facebook düğmesiyle Devam Et’e tıklayın.
 3. Bir Facebook giriş sayfası görünecek, hesap bilgilerinizi girin ve giriş yap seçeneğine dokunun. Spotify hesabınızda oturum açmalısınız.

Artık Play Store’u açabilir, Facebook uygulamasını tekrar indirip yükleyebilir ve Facebook hesabınızda oturum açabilirsiniz.

Spotify Premium mod apk nedir ve nasıl çalışır?

Spotify Premium, orijinal Spotify uygulamasının değiştirilmiş ve saldırıya uğramış bir sürümüdür. Android cihazlarda sınırsız bir süre abonelik ücreti ödemeden tüm Spotify Premium özelliklerinin kilidini açmak için tasarlanmıştır.

Full Spotify Premium apk indirmek, kurmak ve kullanmak güvenli midir?

Evet, Android cihazlarda Spotify Premium apk indirmek, kurmak ve kullanmak tamamen güvenlidir.
Virüsleri ve kötü amaçlı kodları kontrol etmek için her zaman Android uygulamalarında kapsamlı testler gerçekleştiriyoruz ve Spotify Premium uygulamasının virüslerden ve güvenlik sorunlarından tamamen güvenli olduğunu gördük.

Neden Spotify’da şarkıları atlayamıyorum ve sınırsız atlama yok?

Genellikle, Android cihazınızda zaten resmi bir Spotify uygulaması yüklediğinizde olur ve ardından Spotify mod uygulamasını üstüne yüklemeye çalışırsınız.
Bunu düzeltmenin tek yolu, önce orijinal Spotify uygulamasını cihazınızdan tamamen kaldırmak, ardından bu makalenin başında verilen bağlantıdan Spotify Premium uygulamasını indirip yeni bir kurulum yapmaktır. Zaten yukarıda ayrıntılı bir kurulum eğitimimiz var.

Müzik indirmeyi denediğimde Spotify neden Premium’a yükseltmek istiyor?

Spotify, Free ve Premium olmak üzere iki hesap türü sunar. Çevrimdışı dinleme, müzik ve albüm indirme gibi özellikler sunucu tarafındadır ve doğrudan Spotify hesap türünüzle bağlantılıdır.
Ücretsiz bir Spotify hesabınız varsa ancak Spotify mod uygulamasını premium özelliklerin keyfini çıkarmak için atlama olarak kullanıyorsanız, o zaman herhangi bir müzik indiremezsiniz. Çevrimdışı dinleme ve indirme işlemlerinin kilidini açabilmek için bir Spotify Premium hesabına sahip olmanız gerekir.

Bir yıllık Spotify Premium almanın maliyeti nedir?

Spotify Premium satın almak istiyorsan sana aylık 9,99 dolara mal olacak. Öğrenci üyelikleri 4,99 dolardır. Bazı özel teklifler ve indirimli fırsatlar da size ilk üç aylık aboneliği 3,99 $ ‘ın altında verir.

Sorunuz bu SSS bölümünde cevaplanmamışsa veya belki Spotify Premium apk moduyla ilgili bambaşka bir sorununuz var. Bu durumda, lütfen sorgunuzu aşağıdaki yorumlar bölümünde bırakın ve ekibimizden biri çalışan bir çözümle size geri dönecektir.

Yorumları Görüntüle

Tarafından yayınlandı
Teknobu