Teknobu

Trooper Shooter İpuçları ve Püf Noktaları 2020


Trooper Shooter İpuçları ve Püf Noktaları 2020

Trooper Shooter İpuçları ve Püf Noktaları 2020

Trooper Shooter Basit ipuçlarını takip ederek üst sıralara tırmanın!

Uluslararası bir mobil oyun yayınlama şirketi olan Azur Interactive Games Limited , kısa süre önce PlayStore’da yepyeni Action PVP oyunu Trooper Shooter’ı piyasaya sürdü . Oyunun, PlayStore’daki resmi sürümünden sonraki bir ay içinde 50.000’den fazla indirilmesi var. Trooper shooter hala aktif geliştirme aşamasındadır ve yeni özellikler ve oyun içi iyileştirmelerle zamanında güncellemeler sağlar. Doğrudan oyuna atlamadan önce , ipuçları ve püf noktaları içeren bu Trooper Shooter Yeni Başlayanlar Kılavuzuna göz atın ve çok fazla güçlük çekmeden arkadaşlarınız arasında Pro oyuncu olun.


Trooper Shooter hakkında

Trooper Shooter, sorunsuz kontroller ve harika animasyonlu grafikler sunan askeri temalı bir FPS oyunudur . Bunda, Askerler veya Birlikler zafere ulaşmak için A, B ve C gibi belirli bölgeleri ele geçirmek ve Kontrol Noktaları toplamak zorundadır. Trooper shooter ayrıca ödül bölümünde oyun içi reklamları izlemek için heyecan verici ödüller sunuyor. Trooper shooter, oyuncular tarafından yeni silahlar, ilk yardım setleri, vb. Satın alırken kullanılabilecek ücretsiz sandıklar ve krediler sunar. Ayrıca bir oyuncunun rütbesi yükseldiğinde yeni haritalar, silahlar, zırhlar, askerler ve çok daha fazlasını sunar.

Trooper Shooter Kılavuzu: Hatırlanması gereken ipuçları

1. Bir Trooper seçme ve yükseltme

Temel prensibi anlarsanız , neredeyse tüm maçları kolayca kazanabilirsiniz, yani takımınızda ne kadar çok askeriniz olursa, düşmanların maçı kazanması o kadar zor olur. Başlangıçta acele etmemeli ve ele geçirme noktasına doğru koşmamalı ve ordunuzda en az bir veya iki kısa menzilli atıcı ve bir keskin nişancı asker bulundurmalısınız. Böylece, uygun bulduğunuzda gelgiti düşmanlara karşı çevirmek için yeterli zamanınız olacak. Dengeli bir orduya sahip olmak, savaş bölgesinde artı bir noktadır.

Bu Yazımızda Okuyun :   PC için Epic Raft İndirin (Windows Ve Mac) 2021
TS1

Keskin nişancı tüfeği gibi yüksek menzilli bir silaha ve Shotgun gibi yüksek hasarlı bir silaha ve son olarak yakın menzilli bir silahı olan askerlerden oluşan bir orduya sahip olun. Bununla, ordunuzun ele geçirme bölgesinde daha yüksek rütbeli oyuncularla kolayca rekabet edebilmesi için onları zamanında yükseltmeye çalışın. Savaş bölgesine hükmetmek ve maçı kolaylıkla kazanmak için ihtiyacınız olan tek şey bu. Ayrıca askerlerin kredilerle kolayca yükseltilebileceğini, ancak kredilerinizi her bir asker için boşa harcarsanız, yönetmeniz daha zor hale geleceğini de unutmamak gerekir.

2. Askerinizin yeteneklerini ve pasif becerilerini akıllıca kullanın

Bu Trooper Shooter Yeni Başlayanlar Kılavuzunda değindiğimiz bir diğer önemli nokta da Pasif becerilerin ve becerilerin oyunun kurallarını değiştiren unsurlar olmasıdır. Bir adım öne çıkıp akıllıca hareket edebilmeniz için farklı yeteneklerin etkisini bilmelisiniz. Oyunda bulduğumuz en iyi yeteneklerden biri sersemletme ve mega atlama. Her iki yetenek de casus, keskin nişancı, isimsiz vb. Gibi askerlerle önceden donatılmış olarak gelir.

TS2

Çok fazla çaba harcamadan düşmanları onlarla kolayca avlamaya başlayabilirsiniz. Dahası, bu yeteneklerin de zaman aşımı vardır. Bir yeteneği kullandıktan sonra, seçtiğiniz askerlere bağlı olarak yalnızca birkaç saniye sonra yeniden kullanılabilir. Başlangıç ​​seviyelerinde bazı özel askerler için mevcut olan pasif beceriler, akıllıca kullanılırsa daha yüksek rütbelerdeki onlar için ezber bozacak. Bunun yanı sıra, Spy, her maçta MVP elde etmenize kolayca yardımcı olabilecek en iyi askerlerden biridir.


3. Kontrol Noktaları en önemlisidir

Sahada 2 düşman mı yoksa 20 mi öldürdüğünüz önemli değil. Sonuçta, bu oyunda önemli olan Kontrol Noktalarıdır. Kontrol Noktaları, bir takımın A, B ve C bölgelerini ele geçirirken kazandığı puanları yansıtır. Daha yüksek kontrol puanına sahip olan veya daha fazla bölgeyi ele geçiren takım, sonuçta maçı kazanacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Fake Numara Alma Sınırsız 2020
TS3

Bu nedenle, her oyuncunun odak noktası, daha fazla oyuncuyu öldürmekten daha fazla kontrol puanı kazanmak olmalıdır. Şüphesiz, daha yüksek öldürmeler için daha fazla jeton alacaksınız, ancak kaybederseniz, kazanılan jeton miktarı büyük ölçüde azalacaktır. Dahası, askerlerin belirme limitlerinde herhangi bir kısıtlama yoktur, bu da maçta bir düşman sizi öldürse bile, birkaç saniye sonra yeniden doğabilir ve aynı askeri seçebilirsiniz.

4. Başlangıçta seçilecek askerler

Trooper Shooter Yeni Başlayanlar Kılavuzu

Bu karar, ister keskin nişancılıktan hoşlanıp hem de kafadan vurmak isterler veya düşman askerlerle yakın çatışmaya girmek isterlerse tamamen oyunculara bağlıdır. Çok sayıda askerden oluşan bir takıma sahip olmak iyidir ancak aynı zamanda iyi donanımlı dengeli bir takım maça başlamadan önce önceliğiniz olmalıdır. Bu oyunu birkaç gün aktif olarak oynadıktan sonra. MVP ile her zaman neredeyse 30’dan fazla maç kazanmama yardımcı olan askerlerin listesi burada.

  • CASUS
  • KESKİN NİSANCİ
  • İSİMSİZ
  • ACENTA

5. Bombaları ve İlk Yardım kitlerini akıllıca kullanın

Bombalar ve Medkit’ler de savaş bölgesinde önemli bir rol oynar . Bir oyuncu, her bir askerle birlikte 5 Bomba ve 5 İlkyardım alır. Oyuncular, krediyle veya reklamları izleyerek dükkandan bomba veya ilk yardım çantası satın alabilirler . Benzer şekilde, gerektiğinde reklamları izleyerek kolayca daha fazla para ve kredi kazanabilirsiniz.

Bombalar ne zaman kullanılmalı?

Bomba, kısa mesafeden fırlatıldığında düşmanlara çok fazla hasar verir. Bundan maksimum fayda sağlamak için 2 veya daha fazla düşmanın önünde bomba kullanmayı tercih etmelisiniz.

Med kitleri ne zaman kullanılır?

Medkit’ler hayatınızı yalnızca belirli bir seviyeye kadar iyileştirir. Bu nedenle, aldığınız her vuruştan sonra ilk yardım çantası kullanmak yerine, HP’niz% 50’den fazla düştüğünde kullanmak daha iyidir. İlk yardım çantası kullanırken hasar aldığınızda iyileştirme etkisinin geçersiz hale geleceğini unutmamalısınız. Yani tek başına kullanmalısın, araçların arkasına da saklanıp önce canın artmasına izin ver.

Bu Yazımızda Okuyun :   Roblox Error Code 268 Nasıl Onarılır? (Çözümü) 2021

6. Ek İpuçları ve Püf Noktaları

  • Tepki sürenizi iyileştirmek ve düşmanlarınızı kolayca öldürmek için ayarlarda hassasiyeti 60 – 65 arasında ayarlayın . Tek atışlık öldürmeler için de keskin nişancı kullanabilirsiniz.
  • Krediler savaşlardan, reklamlardan, zamanında sandıklardan kolayca kazanılabilir, ancak paralar bu oyundaki en önemli kaynaklardan biridir. Bunları akıllıca kullanın, yoksa daha yüksek rütbeli silah veya asker satın almak daha zor olacaktır.
  • Askerlerin çoğu madeni para ve gerçek parayla satın almak için çok maliyetli olduğundan, satın almadan önce hız, HP, saldırı gücü, yetenekler gibi Trooper istatistiklerini karşılaştırın . 5. Seviyeye kadar herhangi bir Trooper satın almamanız tavsiye edilir . Aksine, bu krediyi silahların ve mevcut Askerlerin yükseltilmesine de yatırabilirsiniz.
  • Bu oyun tamamen Kontrol Noktaları ile ilgili, bu yüzden önce öldürmek yerine bunun için savaşın. Takım çalışması bir zorunluluktur. Takımınızdan bir oyuncu A bölgesini tutuyorsa , maçı kazanmak ve MVP olmak için B veya C saldırılarını takım olarak birlikte ele geçirmeye gitmelisiniz .
  • Birkaç maç oynadıktan sonra , düşmanların ortaya çıkma yerlerini hatırlayacak ve böylece onları tüm takımınızla istediğiniz zaman şaşırtabilirsiniz. Yeni başlayanlar için oyuna alışmak ve çoğu zaman MVP kazanmak için en iyi stratejilerden biri – Trooper Shooter’ın Pro oyuncuları böyle diyor.

Sonuç

Trooper Shooter, şu anda en iyi askeri PVP tabanlı oyunlardan biridir. Bu oyun hala erken beta aşamasındadır. Gelecek güncellemelerde kesinlikle tonlarca heyecan verici yeni asker, kaynak ve yeni mod göreceksiniz. Başlangıçta ustalaşmak oldukça kolay gibi görünüyor, ancak daha yüksek seviyelerde, kesinlikle daha iyi taktikler ve stratejilerle düşmanlarla karşı karşıya kalacaksınız. Elbette, hangisinin size uygun olduğunu bulmak için her Trooper ile oynamanız gerekir. Savaş bölgesinde hayatta kalmayı ve kontrol noktaları kazanmayı daha zor buluyorsanız, daha iyi bir anlayış için bu Trooper Shooter Yeni Başlayanlar Kılavuzu kılavuzunu istediğiniz zaman ziyaret edin.

”Google
15 Beğen