Teknobu

Cyberpunk 2077 Information Braindance Görevi Nasıl Tamamlanır ?


Cyberpunk 2077 Information Braindance Görevi Nasıl Tamamlanır ?

Cyberpunk 2077 Information Braindance Görevi Nasıl Tamamlanır ?

Cyberpunk 2077 Information Braindance Görevi Nasıl Tamamlanır ? İşte Detaylar sizlerle…

Cyberpunk 2077’de Information Braindance görevini kolayca tamamlayın.

Cyberpunk 2077’deki Information Braindance görevi, oyunda karşılaşacağınız ilk braindance görevlerinden biridir. Oyundaki ilk dedektif sınavınız gibi olacak. Bu görevi tamamlamak için, güvenlik ekipmanı, bir veri yolu konumu ve kalıntı güvenli bir konum aramak için bir daireyi taramanız gerekecek. Bu görevi tamamlamak için daireyi farklı zamanlarda taramak için farklı katmanlarda olmanız gerekir ve bu nedenle bazen zor olabilir. Bu nedenle, Cyberpunk 2077’deki Information Braindance görevini kolayca tamamlamanıza yardımcı olmak için bu makalemizle buradayız.

Cyberpunk 2077: Information Braindance Görevi Nasıl Tamamlanır

Information Braindance görevini tamamlamak için, güvenlik sistemini, datapad’i ve ardından kalıntı konumlarını bulmak için gizli kasayı taramanız gerekecek. Bu üçünden, güvenlik taraması isteğe bağlı bir hedeftir ve ilerlemeyi tamamlamadan tamamlayabilirsiniz.

Bu isteğe bağlı hedefi tamamlamak istiyorsanız, odadaki dört farklı güvenlik öğesini taramanız yeterlidir. Ya beş sistemi de tarayabilir ya da isteğe bağlı bir amaç olduğundan bazılarını ortadan kaldırabilirsiniz. Taramanız gereken bu dört şey şunlardır:

  • Alarm sistemi: Asansörün her iki tarafında
  • Askeri düzeyde siber yazılım: Kolayca özleyemeyeceğiniz dev cyborg koruması
  • Otomatik taret: Tavanda
  • Hareket sensörlü kamera: Girişin sağında bulunur
  • Hareket sensörlü kamera: Tavanda, TV’nin hemen üstünde
cyberpunk 2077 bilgilendirme görevi

Bu isteğe bağlı hedeften sonra, Cyberpunk 2077’deki Information Braindance görevinin ikinci bölümünü tamamlamak için Yorinobu’nun veri tabanını taramanız gerekir. Bunu yapmak için, Yorinobu yatak odasındayken ve datapad’i yatakta bırakana kadar bekleyin. Görsel katmanda datapad’i taramanız gerekecektir.
Information Braindance görevinin son bölümünü ve görevin kendisini tamamlamak için, son olarak kalıntı yerini bulmanız gerekir. Bu, kalıntı ipuçlarını bulmak için termal katmanı taramanızı gerektirecektir. Burada aradığınız şey, gizli kalmış harika bir kalıntı.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 The Rescue Görevi Nasıl Yapılır ?

Havalandırma deliği, buzdolabı, şampanya ve buz kovası ve gizli bir kasa dahil olmak üzere taranacak birkaç harika nesne bulacaksınız. Aradığınız kalıntı yeri gizli kasada. Gizli kasayı tam kaydın başladığı yerde bulacaksınız ve Yorinobu ve Evelyn bir şeyler içmeye gidiyor.
Bu kayıt sırasında, odanın bir köşesinde bulunan gizli bir kasayı taramanıza izin verecek bir pencereyle karşılaşacaksınız. Aramanız gereken şey bu. Gizli kasayı taradığınız anda, Bilgi Braindance görevini tamamlayacak.

Cyberpunk 2077’de Information Braindance görevini nasıl tamamlayacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey bu. 

”Google
18 Beğen