Teknobu

New Pokemon Snap’da Kaç Pokemon Var ?


New Pokemon Snap’da Kaç Pokemon Var ?

New Pokemon Snap’da Kaç Pokemon Var ?

New Pokemon Snap’da Kaç Pokemon Var , Yeni Pokemon Snap’da kaç Pokemon bulunabileceğine bir göz atalım.

NewPokemon Snap nihayet çıktı ve hayranların en sevdiği fotoğraf oyununu geri getiriyor. 1999’da piyasaya sürülen orijinal Pokemon Snap’dan bu yana, Pokemon’un kadrosu da dahil olmak üzere çok şey değişti. Pokemon Snap sadece 63 yaratığa sahipken, New Pokemon Snap çok daha fazlasını içeriyor. NewPokemon Snap’da kaç Pokemon olduğunu görelim.

New Pokemon Snap’da Kaç Pokemon Var ?

New Pokemon Snap’in 200’den fazla farklı Pokemon türü içerdiğini doğrulayabiliriz. Bu, orijinal Pokemon Snap’da bulunan miktarın üç katından fazla. Dahası, New Pokemon Snap’ın kadrosu, franchise’ın sekiz neslinden Pokemon’u içeriyor, oysa orijinal oyun Kanto’da bulunan yaratıkların yarısından daha azıyla sınırlıydı.

New Pokemon Snap'da Kaç Pokemon Var ?
New Pokemon Snap’da Kaç Pokemon Var ?

Her Pokemon, Pokemon panteonundaki yerleşimini gösteren belirlenmiş Pokedex numarasına sahiptir. Yeni Pokemon Snap’in Photodex’i, Pokemon’un oyun boyunca görüneceği sırayla giriş numaralarını yeniden atar. Bir Pokemon’un resmini çektiğinizde, türünü, boyutunu, ağırlığını ve diğer ek bilgileri okuyabileceğiniz Photodex’e kaydedilir.

Bazıları biraz zor, bu yüzden henüz her bir canlıyı bulamadık. Bununla birlikte, New Pokemon Snap’da 200’den fazla Pokemon olduğunu biliyoruz. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Sezon Jetonu Nasıl Alınır? (Güncel) 2021
”Google
32 Beğen