Teknobu

TeknoTiyo.com yeni bir teknoloji platformu doğuyor! 2021


TeknoTiyo.com yeni bir teknoloji platformu doğuyor! 2021

TeknoTiyo.com yeni bir teknoloji platformu doğuyor! 2021

Teknotiyo.com 2021 yılında yayın hayatına başlamış bir yazılım – teknoloji – donanım – oyunlar – uygulamalar gibi içerisinde kategoriler barındırmaktadır. Tüm bunlara spor kategorisi de dahil olarak haftalık olarak en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Platformun size kazandırdığı en büyük artı dinamik yapıda olması örneğin donanım haberleri de okuyabilirsiniz yada internetten nasıl para kazanılacağına da bakabilirsiniz. Bir bakmışsınız orjinal mod apklar bu siteden indirilmiş !

TeknoTiyo.com Yeniden Doğuyor !

Web sitemiz 2021 korona şartları altında kurulmuştur. Kurucusu olan Ramazan Şerif Akbuz daha önce birden fazla site kurmuş, birçok teknoloji sitesine danışmanlık yapmış şimdide ustalık eserini ortaya koymak istemiştir. Gerek içeriği gerek kullanıcı dostu ara yüzü ile hem sizlere hoş vakit geçirtecek hem de aradığınız en kritik dosyaları içerisinde barındıracaktır.

TeknoTiyo.com yeni bir teknoloji platformu

TeknoTiyo İsmi Nereden Geldi ?

Twitter da TT olmak gündem olmak demektir. Bizde TeknoTiyo olarak teknoloji blogları arasından gündem olacak ve bu alandaki en başarılı websitesi olma özelliğini taşıcağız.Peki TeknoTiyo aslında TeknoTüyo olarak yazılması gerekmezmiydi derseniz; gerekmez.Teknoloji Tüyoları ile ilgili bir web sitesi değil TeknoTiyo olarak bir marka oluşturmak istedik.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Wrapped 2020 Nasıl Bulunur ?

TeknoTiyo Başarılarını Nereden Takip Edebiliriz ?

Web sitemizde sosyal medya platformlarımız mevcuttur. Buralardan bizleri takip edebilirsiniz ancak şunu söylemekte fayda var biz size başarılarımızı sosyal medyadan değil. Bu bulduğum kritik yazıyı hangi siteden almışım diye URL baktığınızda işte oradan selamlayacağız  Şimdiden bu kuruluş heyecanımızı bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyoruz. Gerek yazılım gerek donanım gerek mod apk dosyaları gibi indirebilecek okuyabilecek binlerce kaynakla çok yakında karşınızdayız.

”Google
11 Beğen

Yapılan Yorumlar