Teknobu

Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır? ( İos ve Android) 2021


Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır? ( İos ve Android) 2021

Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır? ( İos ve Android) 2021

Bu yazımızda İphone ve android cihazlarınızda snapchat karanlık mod nasıl yapılır sizlere bunu göstereceğiz. Öğrenmek için içeriği okumalısın.

Snapchatın yeni üzerinde çalışmış olduğu snapchat karanlık mod buna kullanıcılar snapchat dark mode ve snapchat siyah tema nasıl yapılır diye de internet üzerinde sorgulamaktalar. Siyah tema, dark mode, karanlık mod hepsi aynı anlama çıkmaktadır. Snapchat için hem android hem de iphone yani ios cihazlarda nasıl karanlık mod etkinleştirilir cihazımda bu ayar mevcutmu bunu öğrenmek istiyorum diyorsan yazımızı okumalısın sende cihazın için ayarları yapabilirsin.

Snapchat Karanlık Mod Nasıl Yapılır?

Snapchat Karanlık Mod

Bununla birlikte, aşağıdaki adımları izleyerek yeni temanın Snapchat uygulamanızda mevcut olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz: Telefonunuzda Snapchat uygulamasını açın – güncellemek için Apple App Store’a gitmediyseniz uygulamanın güncel olduğundan emin olun.

  1. Cihazınızda Snapchat uygulamasını başlatın.
  2. Ekranın sol üst köşesindeki avatarınıza veya Bitmoji simgesine dokunun.
  3.  Şimdi ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine dokunun.
  4. ‘Görünüm’ seçeneğini bulana kadar listeyi kaydırın.

Görünüm Görünümünü görmüyorsanız, maalesef Snapchat’ta karanlık modu açamazsınız. Ancak görürseniz, etkinleştirmek için şu adımları izleyin:

Bu Yazımızda Okuyun :   Samsung Galaxy M30s, Android 11 tabanlı One UI 3.0 Güncellemesi almaya başladı

1) ‘Görünüm’ seçeneğine dokunun.
2) Sisteminizin temasına bakılmaksızın uygulamada karanlık modun her zaman etkin olması için buradan ‘Her Zaman Karanlık’ı seçin.

Hatta sisteminizin temasına uyacak şekilde bırakabilirsiniz. Bu nedenle, iPhone’unuzda karanlık modu açarsanız, uygulama da karanlık bir temaya geçer ve bunun tersi de geçerlidir.

Şu anda Snapchat, Android kullanıcıları için karanlık mod seçeneğinin kullanılabilirliği ile ilgili daha fazla ayrıntı paylaşmadı ve iOS cihazlarının daha geniş kullanıma sunulmasıyla ilgili herhangi bir ayrıntı açıklamadı.

Bu nedenle, akıllı telefonunuzdaki Snapchat’ta karanlık moda geçme şansı elde etmek için belirsiz bir süre beklemeniz gerekebilir.

”Google
20 Beğenmekten Vazgeç