Teknobu

Score Hero 2 Apk Hileli Mod İndir


Score Hero 2 Apk Hileli Mod İndir

Score Hero 2 Apk Hileli Mod İndir

Android ve ios cihazlarınız için bu yazımızda sizlere vereceğimiz bağlantı ile Score Hero 2 Apk Hileli Mod İndirin, ve oyunun sınırsızca keyfini çıkartın.

Oyuncunuzu özelleştirebileceğiniz, gol atabileceğiniz ve kendi hikayenizi takip edebileceğiniz için Score Hero 2’yi seveceksiniz. Oyunun birçok özelliği var! Score Hero 2 Apk Hileli mod sürümünü indirmek için gelin yazımızı okuyun.

Score Hero 2 Apk Mod 1.02 Bilgisi

Score Hero 2 Apk Mod
Score Hero 2 Apk Mod

Futbol , ​​çok sayıda taraftar ve oyuncu açısından dünyanın en popüler sporudur. Bu nedenle Avrupa, Afrika ve Güney Amerika gibi kıtalarda en baskın spor olarak kabul edilir. Aynı zamanda her yıl çok sayıda yarışma ve ligin düzenlendiği bir spordur. Bu kadar popüler bir spor olduğu için, birçok insan mobil bir futbol oyunu oynamak ister. Score Hero 2 geri döndü ve çok daha fazla özelliğe sahip!

score hero 2 mod apk

Devam filmi, hareket yakalamalı animasyonlarla tamamlanmış gerçekçi grafiklerle doludur. Bununla oyuncular, farklı zorluklara yükselirken kahramanlarıyla birlikte yeni hikayelerin tadını çıkarabilirler. Göreceli olarak bilinmeyen biri olarak başlayacaksınız, ancak burada bir süperstar olma potansiyeline sahipsiniz. Sadece kahramanınızı özelleştirmeniz gerekiyor ve ayrıca puan almak için takım arkadaşlarınıza da geçebilirsiniz. Bugün harika bir futbol oyununun tadını çıkarın!

Bu Yazımızda Okuyun :   İyi Pizza Güzel Pizza Hileli Mod Apk İndir (Para ve Altın Hileli) 3.8.1

Gerçekçi Futbol
Bugün hangi sporu oynuyorsun? Basketbol mu, futbol mu, tenis mi, kriket mi yoksa voleybol mu? Bu sporla, oyuncuların gol atmak için rakibinin tarafında gol atması yeterlidir. Ama bu zor olacak çünkü saha çok geniş ve her takımda 11 oyuncu var. Bununla, birçok rakip ve zorlukla karşılaşacaksınız ve bir gol atmak dakikalar alır. Bu nedenle maç başına ortalama gol sayısı sadece 2.6.

score hero 2 apk latest version 1

Ancak, futbolu oynamak için bu kadar eğlenceli bir spor yapan da budur. Score Hero 2’de, zayıf biri olarak başlayacağınız hikayenin kahramanı olacaksınız. Burada, geçebileceğiniz veya gol atabileceğiniz bir çizgi çizmeye çalışırken oynayabileceğiniz farklı seviyelerin tadını çıkaracaksınız. Kulağa kolay geliyor ama inanılmaz doğruluk ve becerilere ihtiyaç duyacağınız için her seferinde doğru yapmak zor. Bununla birlikte, oynatıcınızı da düzenleyebilir ve yepyeni görünümün keyfini çıkarabilirsiniz.

Score Hero 2 APK’nın Özellikleri

  • Kahramanınızın futbol kariyerine dayanan harika bir yeni hikaye okuyun!
  • Daha fazla sürpriz hedef, bu katili dışarı çıkarın ve çığlık atan atışlarınızı üst köşeye koyun!
  • Resmi olarak dünyanın en büyük liglerinden bazılarının resmi lisanslı takımlarından daha fazlasıyla dolu! Kimin adına oturum açacaksınız?
  • Gelişmiş grafikler, gelişmiş hareket yakalamalı animasyonlar ve anında tanınan “seç ve git” oyunuyla
  • Yepyeni Infinity Hero modu, ne kadar ileri gideceksin?
  • Dünyanın en büyük eleştirmenleri, Arlo White !!
  • Kahramanınızın benzersiz görünümüne göz atın ve görünümünü özelleştirin.
  • Kariyerinizde ilerlerken bir kupa ile kazanın ve harika ödüllerin kilidini açın!
  • İlerlemenizi cihazlar arasında senkronize etmek için Facebook ile bağlanın
Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars Sınırsız Elmas Hilesi Nasıl Yapılır? 2021

Score Hero 2 APK Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Biraz Futbol aksiyonu için can atıyor musun? Score Hero 2’yi indirin ve bugün en inanılmaz golleri atın! Uygulamamızı indirmek için yukarıdaki “Score Hero 2 MOD APK İndir” butonuna tıklayın. Sayfanın açılması için 10 saniye bekledikten sonra, uygulama cihazınıza otomatik olarak APK dosyası olarak indirilecektir. İndirilen APK dosyası, cihazınızın indirme alanından indirilecektir. Score Hero 2 MOD APK dosyasını indirdikten sonra bulabileceğiniz uygulamamızın kurulumu oldukça kolaydır. Üzerine tıkladıktan ve yükle düğmesine bastıktan sonra, bir güvenlik uyarısı alacaksınız. Onaylanması gereken cihazınızın Ayarlar bölümündeki güvenlik alanına giriş yaparak anonim hale gelebilirsiniz.

Downlaod APK 300x55 17
”Google
7 Beğenmekten Vazgeç