Teknobu

GTA 5 Nasıl İndirilir? Android Telefon ve PC İçin İndirme


GTA 5 Nasıl İndirilir? Android Telefon ve PC İçin İndirme

GTA 5 Nasıl İndirilir? Android Telefon ve PC İçin İndirme

GTA 5 Nasıl İndirilir , Gta 5 oyununu oynamak için nasıl indireceğinizi bilmiyorsanız bu yazımızı okumalısınız. Android telefonlarınıza ve pc’ ye yani bilgisayarınıza Gta 5 nasıl indirilir. Gelin hep birlikte bakalım.

GTA 5 kesinlikle en popüler oyunlardan biri ve popülaritesi 2013’te piyasaya sürüldüğünden beri yükseliyor gibi görünüyor. Oyun geliştiricileri Rockstar Games, oyunun yeni nesil PlayStation 5 konsolunda satışa sunulacağını duyurdu. ve iOS de bekleniyorsa, yine de GTA 5’i akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Android için GTA 5 Nasıl İndirilir

GTA 5 Nasıl İndirilir?
Android Telefonlarda ve PC’lerde GTA 5 Nasıl İndirilir?

Endişelenmeyin, bu hala Grand Theft Auto 5’i telefonunuza almanın yasal bir yoludur . GTA 5’i telefonunuza indirmek için önce Steam Link almanız gerekir. Popüler oyunu yalnızca dijital dağıtım hizmeti olan Steam Link üzerinden oynayabilirsiniz. Ayrıca, telefonunuzda oynamaya başlamadan önce uzaktan bağlantı için bir PC’ye ihtiyacınız olacağını unutmayın. İşte telefonunuzda GTA 5’i edinmenin adımları :

Adım 1: Steam Bağlantısını İndirin; Uygulamayı açın> Ayarlar> ‘bilgisayar’ seçeneğine dokunun.

Adım 2: Ardından, Bluetooth aralığındaki cihazları tarayın ve PC’nize bağlayın.

Bu Yazımızda Okuyun :   ETS 2 Etkinleştirme Kodu (Güncel Keyler) 2021

Adım 3: Steam Link uygulaması PC’nize bağlandıktan sonra, Ayarlar> Uzaktan Oynatma> Steam Bağlantısını Eşleştir’e tıklayın.

Adım 4: Eşleştirme için akıllı telefonunuzun ekranında dört basamaklı bir kod görünür. Tamamlandığında, GTA 5 akıllı telefonunuzda çalışır durumda olmalıdır.

fans of gta 5 made a mobile version 7d33

Dizüstü Bilgisayarlarda, PC’lerde GTA 5 Nasıl İndirilir

GTA 5’i dizüstü bilgisayarınıza ve PC’nize ücretsiz indirmenin yolları vardır . En popüler oyunlardan biri olan Epic Games, GTA 5’in platformdaki ücretsiz oyunların bir parçası olarak dahil edileceğini duyurdu. İşte GTA V’yi dizüstü bilgisayarlarınıza ve PC’lerinize indirmek için bazı basit adımlar:

  1. Adım: Yeni Epic Games GTA 5’i Epic Games Store’dan ücretsiz olarak indirin (bu bağlantıya tıklayın ).  

2. Adım: Oturum açmak için ücretsiz bir hesap oluşturmanız gerekecektir. Zaten bir hesabınız varsa, oturum açın.

3. Adım: Tamamlandığında, GTA 5’i Games Store’da bulabilirsiniz. İndirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Belirtildiği gibi, GTA 5, yaklaşık yedi yıl önce piyasaya sürülmesine rağmen hala en popüler oyunlardan biridir. Geliştiriciler, akıllı telefonlar için de satışa sunulacağını duyurdu – ancak bu biraz zaman alabilir. Oyunun yakında Sony PS5’e gelmesi bekleniyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Red Dead Redemption 2 Türkçe Yama Nasıl Yapılır? %100 Çalışıyor 2021

”Google
21 Beğenmekten Vazgeç