Teknobu

Vive Le Football Apk ve Obb İndir 2021


Vive Le Football Apk ve Obb İndir 2021

Vive Le Football Apk ve Obb İndir 2021

Vive Le Football Apk, Netease tarafından geliştirilen bir Android oyun uygulamasıdır. Sizde hemen son sürüm Vive Le Football Apk ve Obb dosyalarını indirin.

Vive Le Football Apk oyunu İşte dünyaca ünlü oyun geliştiricileri Netease Games tarafından yayınlanan en son güncel futbol oyunudur. Her zaman olduğu gibi, bu oyunun muhteşem oynanışı ve şaşırtıcı grafikleriyle bizi şaşırttılar. Bu yazımızda şunları yapabilirsiniz vereceğimiz bağlantıdan Vive Le Football Apk ve Obb dosyalarının en son güncel sürümlerini indirebilir oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

Vive Le Football Apk

Vive Le Football Apk
Vive Le Football Apk

Vive Le Football Apk oyunu şu anda Avustralya ve Tayland sunucularında mevcuttur. Yakında oyun şirketi onu her ülkede kullanıma sunmayı planlıyor. Bu oyun PC ps4 Xbox sürümü gibi her şeye sahiptir. PES 2021’de olmayan birçok özellik var. Oyunun tadını çıkarmak için bekleyen fragmanda gördüm. Oyuncu iyi bir şekilde yüz kartları ve efsaneler ekleyebiliyorsa, oyun kesinlikle daha iyi bir Android oyunu olarak geliyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Worms Zone.io Apk Mod İndir Son Sürüm 2021

Vive le oyunun oynanışı diğer oyunlarda böyle güzel gerçekçi oyun yok. Xbox veya PC gibi bazı gerçekçi oyunlar var. Diyelim ki bir maça başlarken en başında evden bir oyuncunun çıktığını görüyoruz ve hepsinin birbiriyle el sıkışmak istemesi gibi harika özellikler var. Android oyununda bu özelliği uzun zamandır bekliyorduk ama sonunda oyun geliştiricileri sorunumuzu anladı ve oyunu çıkarttılar.

Vive Le Football Apk Yeni Eklenen Özellikler

Koç Modu: Bu kapalı testte, bu özellik oyuna yeni eklenen Koç Modunda stratejik yönetimin heyecanını optimize etmede yardımcı olur. Mod, durumları anlama ve strateji değiştirme yeteneğinizi test etmek için tasarlandığından, bu modda oyuncuları manuel olarak kontrol etmenize gerek kalmayacak.

Sokak Modu Eşleştirme: Bu diğer önemli özelliktir; daha gerçekçi eşleştirme mekaniğine sahip olacak, rakiplerinizi daha kolay ve daha uygun oyuncularla eşleştirmenize olanak sağlayacak.

Yenilenen Scout Özelliği : Scout’un özellikleri ve arayüzü iyileştirildi. Menajerler, gelecek vaat eden oyuncularla imzalama sürecini tamamlamak için farklı bölgelere gözcüler gönderecek.

Yeni Oyun İçi Yorum Özelliği: Oyun içi yorum özelliği, oyuncu adları, süslü hareketler ve aralar için yeni içerikle güncellendi. Oyun içi yorum materyali, Alfa aşamasında olduğundan daha çeşitli olacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Off The Road Apk 1.5.1 Araba Hilesi İndir

Oyun İçi Sohbet Özelliği:  Hem PVP hem de PVE artık sohbet özelliğine sahip. Oyunda rakiplerinizle sohbet etmekte özgürsünüz.

Vive Le Football için minimum gereksinimler nelerdir?

Oyunu çalıştırmak için minimum gereksinimler aşağıdaki gibidir:

  • Android : Android 8.0 veya üzeri + Snapdragon 450 (veya MTK MT6765) 64 bit veya üzeri ve RAM 2G veya üzeri.
  • iOS : iOS 6 veya üzeri + RAM +1GB

Vive Le Football Apk Nasıl İndirilir?

Öncelikle verilen linkten apk ve OBB dosyasını indirin. Ardından bir dosya yöneticisi indirin veya varsayılanınızı kullanın.

  • Aşağıdaki indirme düğmelerine tıklayın.
  • Apk ve Obb dosyalarını indirin .
  • ZArchiver Pro‘yu kullanarak zip dosyasını ayıklayın (obb.zip dosyasını çıkarmak için başka bir dosya yöneticisini kullanabilirsiniz)
  • Apk dosyasını açın, Yükle düğmesine tıklayın ve Vive Le Football Uygulamasını Yükleyin.
  • Cihaz ekstra izin gerektiriyorsa, Ayarlar> Güvenlik> öğesini açın ve telefonunuzun Google Play Store dışındaki kaynaklardan uygulama yükleyebilmesi için bilinmeyen kaynakları kontrol edin. Ayarı “Dış kaynaklardan yüklemeye izin ver” olarak ayarladığınızdan emin olun.
  • Uygulamayı Yükledikten Sonra OBB dosyasını “ Android Obb” (Telefonunuzun Android klasörünün içindeki Obb klasörü) içine taşıyın.
  • Açın ve oyunun tadını çıkarın. Yorum yaptığınızdan ve oyun hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirdiğinizden emin olun.
Vive Le Football Apk
Vive Le Football Apk
Vive Le Football Apk
Vive Le Football Apk

”Google
6 Beğen