Teknobu

Samsung Galaxy S20 FE, One UI 3.1 Güncellemesi almaya başladı


Samsung Galaxy S20 FE, One UI 3.1 Güncellemesi almaya başladı

Samsung Galaxy S20 FE, One UI 3.1 Güncellemesi almaya başladı

Geçen yıl Aralık ayında, Samsung Galaxy S20 FE, ilk büyük işletim sistemi güncellemesini One UI 3.0 tabanlı Android 11 biçiminde aldı.

Ancak geçen ay şirket, Galaxy S21 serisi ile One UI 3.1’i tanıttı.

Şimdi şirket, Galaxy S20 FE için One UI 3.1 güncellemesini uygulamaya başladı. En son güncelleme bir dizi yeni özellik ve iyileştirme ile birlikte gelir. Burada Samsung Galaxy S20 FE One UI 3.1 Güncellemesi ile ilgili her şeyi kontrol edebilirsiniz.

Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus için en son One UI 3.1 güncellemesini yayınladıktan sonra Samsung, onu Galaxy S20 Fan Edition’a getiriyor. Yeni yapı birkaç bölgede resmiyet kazanıyor, liste şunları içeriyor – Baltık, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, İskandinav, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovenya, İspanya, İsviçre, Hollanda ve Birleşik Krallık. Önümüzdeki günlerde diğer bölgelerde de satışa sunulacak.

Galaxy S20 FE, G781BXXU2CUB5 yazılım sürümüyle en son güncellemeyi alır ve yaklaşık 1,7 GB indirme boyutuna sahiptir. OTA’nın her bölgeye ulaşması biraz zaman alabilir. Daha önce de söylediğim gibi, yeni derlemede yeni özelliklerin bir listesi var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Ortak Çalma Listesi Nedir ve Nasıl Oluşturulur ? 2021
Samsung Galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 FE

Değişikliklerden bahsedersek, Galaxy S20 FE için One UI 3.1 güncellemesi, yeni özelliklerin bir listesini çıkarır. Varsayılan kamera uygulaması, nesneleri kaldırabileceğiniz yeni bir seçenek alır, ayrıca düşük ışıkta yakalanan görüntü kalitesinde iyileştirmeler sağlar. Galaxy S20 FE kullanıcıları artık Takvim uygulamasından etkinlik başlığından tarih ve adres çıkarabilir, Galeri uygulaması yeni bir görünüm yeniden düzenlenmiş resim özelliğine sahip. Bunun dışında Samsung, Çoklu Pencere, Hatırlatma, Paylaşım Sayfası ve Sosyal Platform için iyileştirmeler getiriyor.


Samsung Galaxy S20 FE One UI 3.1 Güncellemesinin tüm değişiklik günlüğünü buradan kontrol edebilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 FE One UI 3.1 Güncellemesi – Değişiklikler

Takvim

 • Etkinlik başlığından tarihi ve adresi çıkarın ve otomatik kaydı önerin.
 • SmartThings cihazlarından ayrıca belirli program bildirimlerine sahip bildirimler alın.

Kamera

 • Düşük ışıkta yakınlaştırıldığında görüntü kalitesinin iyileştirilmesi gibi kamera işlevi iyileştirildi.

Fotoğraf Galerisi

 • Yeniden düzenlenmiş resmi görüntüle özelliği eklendi.
 • Optimum çözünürlüğü, parlaklığı, rengi ve keskinliği bulmak için görüntüyü analiz eder ve optimize edilmiş görüntüler önerir.

Çoklu Pencere

 • Açılır görünüm ekranını ekranın kenarına sürükleyerek, pencereyi gizlemek ve oynamaya devam etmek artık mümkün.
Bu Yazımızda Okuyun :   Apple Müzik İsteği Zaman Aşımına Uğradı Hatası (Çözümü)

Hatırlatma

 • Hatırlatma notundan tarihi ve adresi çıkarın ve otomatik olarak kaydolmanızı ve duruma göre önemli bilgileri hatırlatmanızı öneririz.

Samsung Ücretsiz

 • Samsung Daily, içerik özelliklerine göre geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ve farklılaştırılmış işlevler sağlamak için Samsung Ücretsiz hizmetine değiştirildi.

Sayfayı Paylaş

 • Daha önce çekilmiş fotoğrafların konum bilgilerini sosyal medyada paylaşmadan veya paylaşmadan önce silerek gizliliğinizi korumak artık mümkün.

Sosyal Platform

 • Aynı kayıtlı Samsung hesabına sahip cihazlarda oluşturulan geçerli bağlantıları senkronize edin.
 • Sosyal medya hizmetlerinin kullanımı basitleştirildi. Profilleri, fotoğrafları, notları, programları ve daha fazlasını arkadaşlarınızla yalnızca Samsung hesabınızda oturum açarak paylaşmak mümkündür.

Güncellemeyi OTA aracılığıyla aldıysanız, güncelleme bildirimine dokunarak cihazınızı güncelleyebilirsiniz. OTA’yı henüz almadıysanız, güncellemeleri manuel olarak kontrol edebilirsiniz, sadece Galaxy S20 FE 5G’nizdeki Ayarlar’a gidin. Ardından Sistem> Yazılım Güncelleme’ye gidin. Telefonunuza indirip kurabileceğiniz mevcut güncellemeyi gösterecektir.

Aşağıdaki ipuçlarını izleyerek, Galaxy S20 FE telefonlarının donanım yazılımını Samsung sunucusunda kullanılabilir olduktan sonra manuel olarak da indirebilirsiniz.

Aceleniz varsa, cihazınızı Frija aracını, SamFirm aracını veya SamMobile web sitesini kullanarak manuel olarak güncellersiniz. Araçlardan birini kullanıyorsanız modelinizi ve ülke kodunuzu girin ve ürün yazılımını indirin. İndirdikten sonra, firmware’i Odin Tool’u kullanarak flaş edebilirsiniz. Ardından dosyayı cihazınıza aktarın. Bunu yapmak istiyorsanız, sürece dalmadan önce bir yedek almanızı tavsiye ederim. Bu kadar.

Bu Yazımızda Okuyun :   2021 Yılında Netflix Abone Sayısı 200 milyon Kişiye Ulaştı

Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorum kutusuna bırakın. Ayrıca bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın.

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar