Teknobu

PC için Xender İndir Windows 7/8 / 8.1 / 10


PC için Xender İndir Windows 7/8 / 8.1 / 10

PC için Xender İndir Windows 7/8 / 8.1 / 10

PC için Xender İndir

PC indirme için Xender , temelde bir akıllı telefonun, herhangi bir bilgi kaybı olmadan bilgilerle ilgili güvenliğin meydana geldiğini hatırlayarak, aparat içeren verilerinizi oldukça yüksek bir hızda taşımak için üretilmiştir. Ancak, şimdi biz sözde “tekno-meraklılar” bizler, bilgileri değiştirmeye devam ederken telefonlarımızla ilgilenmek için 15,6’lık oldukça büyük bir sergi dizüstü veya bilgisayar sistemi istediğimiz bu noktada olmaya devam ediyoruz. Bu müdahaleyi yenmek için,

Gerçekten de, Windows bilgisayar sistemini kullanarak cep telefonunuza katılmanıza izin veren ve kesinlikle cihazınızdan dosya taşımanıza izin veren, Internet Xender olarak tanımlanan en yeni özellik olabilir . Xender’ın arka plan sürümüyle ilişkilendirme seçeneği olmadığından, talihsiz Windows mobil kullanıcıları için biraz endişe var. Bunlar için alternatif olarak dahili Windows 7/8 / 8.1 / 10 sürekliliği. Windows mobil kullanıcıları, Windows size çok daha güvenli ve farklı uygulamalarla birlikte Windows-10 cihazı arasında eşler arası denetimli bağlantı sağladığından, korumalı belge aktarımı için Xender’ı kullanmak istemiyorlar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Galaxy Note10+ ve Samsung Galaxy Note20 Ultra; Arasındaki Farklar Nelerdir ?

PC Web için Xender

PC web için Xender

Bununla birlikte, mevcut kurulu ön koşul dahilinde Xender’a küçük bir avantaja sahip olmak . Xender World Wide Web, Windows 7/8 / 10’un mevcut değişkenlerinin çoğunu birlikte çalışır. Bu uygulama, belge paylaşma ve aktarmada gelir gelmez birçok bulmacayı çözebilir. Grafik kullanıcı arayüzünün tamamı son derece oluşturulmuştur ve ayrıca planladığınız (ve programdan etkinleştirdiğiniz) herhangi bir şeyi yürütmekle ilgili ekran yönergelerini takip etmeniz gerekir. Her şey yalnızca kurulumdur ve ayrıca kullanırken oldukça harika bir tüketici deneyimi yaşayabilirsiniz. Gerçekte, kendi kullanıcılarının yüzde 90’dan fazlası onu ek son kullanıcılara savunuyor ki bu harika bir şey.

Cihazınızı PC / Dizüstü bilgisayar kullanarak bağlama işlemleri:

  • Xender Web’in sistem genelinde çalışması için cihazların aynı wi-fi sistemine sahip olması gerekir. Cep telefonunuzdaki Xender uygulamasının güncel sürümü.
  • Bilgisayarınızda Web Tarayıcısını açın ve tam olarak aşağıdaki adresi oluşturun
  • Önemli bağlantının hemen ardından Xender masaüstü bilgisayar arayüzünü yeni müzik, belge ve videolar gibi farklı sekmelerle ziyaret edeceksiniz. Arayüzün planı mükemmeldir; kişinin cihazının iOS varyant bilgilerini gösterir .
  • Ses türünün altında, aynı şekilde dahili bir müzik çalar da var. Verilerinizi değiştirirken şarkılardan zevk alabilirsiniz.
  • Bilginin aktarım hızı, tüm wi-fi ücretlerinde dalgalanmaktadır. Ancak ortalama olarak 5 Mb / sn tespit edildi.
Bu Yazımızda Okuyun :   App Store İndirme Geçmişi Nasıl Temizlenir ?

PC için Bluestack Xender:

Bir Android öykünücüsü kullanarak PC almak için Xender’ı kullanmanın ek bir yöntemi daha var. Bluestack, bir bilgisayar sisteminde android varyant programlarını yürütmek için bu emülatörlerden sadece biridir. Piyasada bulunan birkaç android emülatör bulacaksınız. Xender uygulamasının Bluestack emülatörünü kullanan bir PC’ye indirilmesi ve kurulması hakkında konuşurduk.

  • Kişisel bilgisayar, yukarıda .NET framework 4.6 ve 7’ye sahip olmalıdır. Hem Vista hem de XP .NET için
  • Uzunluk 4.0 talep edilmektedir.
  • Vista, kullanıcıların Service Pack 2 veya daha üstünü yüklemesini sonlandırır. XP kullanıcıları Yardıma sahip olmalıdır
  • Paket 3, Bluestack’i kullanmak için monte edilmiştir. Tüm Bluestack emülatörlerinin Yardımını Kullanarak Xender uygulamasını yüklemek ve indirmek için,
Xender BlueStacks
Xender BlueStacks

PC için Xender Şu Adımları İzleyin:

Bluestack’i indirin ve uygulamaları kurun. PC / Dizüstü bilgisayarın Android tabanlı bir hap emülatörü gibi çalışmasını sağlar. Bluestack simgesine tıklayın ve ardından ekrandaki talimatlara uyun ve ardından tıpkı android’de olduğu gibi google hesaplarınıza giriş yapın.

Bluestack’in sol tarafında, çeşitli alternatifler tespit edeceksiniz. APK koymak için kafa kafaya. İnternetinizden indirdiğiniz apk dosyasından koymak için. Başka Bir mağazada Engage’e gidin ve Xender uygulamalarını edinin. Güçlü indirme işleminde uygulamayı başlatın. Emülatörün görüntü ekranının alt kısımlarında bulunan gemiye veya edin düğmesine dokunarak tüm erişilebilir aparatlarla etkileşim kurun.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG New State APK - İndirme, Özellikler ve Çıkış Tarihi 2021

PC için Xender Özet :

Xender, tüm program satış noktalarında “en yüksek puan alan ücretsiz” sete sahip olabilir. Gerçekten, internet hakkında bulunabilecek en yaygın kullanılan belge paylaşım uygulamalarından biridir, defalarca birkaç kez indirilir ve bunu çok daha iyi deneyen kişiler arasında harika bir genel duruşa sahiptir. Xender uygulamasının en yakın rakiplerinden biri bu uygulamadaki sohbetiniz olabilir.

Ek olarak, tüm programlar arasında hareket etmek için hızlı kablosuz bilgiler sunar. Zor Sohbet, tam bir masaüstü programı sunar, ancak Xender, bu masaüstü uygulamasının en iyi özelliklerinin her birini görünmez bir şekilde uzun bir yol kat etti ve onu bir internet portalı bıraktı. Bazılarınız, odaklanmak için sadece mütevazı bir dağınıklık olduğunu keşfedebilirsiniz. verileri taşımak için internet tarayıcısı; ancak, daha sonra sürekli kullanımda, Xender’ın internet sürümü dışarıda kalıyor.

Xender, kayıtlar arası aktarımı destekler. belgeleri android akıllı telefondan iphone’a aktarabileceğinizi gösterir. Bir dosyayı cihazlar arasında taşımak için PC Windows 7/8 / 8.1 / 10 XP için Xender kullanmak bile mümkündür .

”Google
19 Beğenmekten Vazgeç