Teknobu

Motorola One Macro Android 10 Güncellemesini Alacak


Motorola One Macro Android 10 Güncellemesini Alacak

Motorola One Macro  Android 10 Güncellemesini Alacak

Aralık 2020’den beri Motorola, Android 10’u test programı aracılığıyla Motorola One Macro‘da test ediyor .Motorola, kararlı Android 10 güncellemesini Motorola One Macro‘ya zorlamaya başladı. Motorola One Macro Android 10 Güncellemesi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Bildirildiğine göre güncellemeyi alan bazı kullanıcılar var ve @payalhrishabh , OTA üzerinden Android 10 kararlı yapısını almış olan Motorola One Macro kullanıcılarından biri. Yeni güncelleme Hindistan’da QMD30.47-19 sürüm numarasıyla ekiliyor ve indirme için yaklaşık 1.5 GB boyutunda.

Motorola One Macro’daki ilk büyük işletim sistemi ( Android 10 ) güncellemesi, Karanlık Mod, Akıllı Yanıt, Odak Modu, Gelişmiş konum ve gizlilik araçları, yeni hareketler, belirli Google uygulamaları için gizli mod, Canlı altyazı gibi bazı yararlı özelliklerle birlikte gelir. birkaç özellik daha. Bunun dışında, daha önce de söylediğim gibi, güncelleme güvenlik yamasının yeni sürümünü Motorola One Macro’ya getirecek.

Motorola One Macro  Android 10 Güncellemesini Alacak

Motorola One Macro Android 10 Güncellemesi (Kararlı)

Android 10 güncellemesi, Motorola One Macro’ya kablosuz olarak geliyor, her cihaza ulaşmak biraz zaman alabilir. Motorola One Macro’nuzda OTA bildirimini almadıysanız, güncellemeleri sistem ayarlarından manuel olarak kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Bu Yazımızda Okuyun :   Makineler Nasıl Öğrenir ? 2021

Güncellemeleri manuel olarak kontrol etmek için Motorola One Macro’nuzda Ayarlar’a gidin. Ardından Sistem> Yazılım Güncelleme’ye gidin. Telefonunuza indirip kurabileceğiniz mevcut güncellemeyi gösterecektir.

Akıllı telefonunuzu daha yeni güncellemeye güncellemeden önce, cihazınızı en az% 40 oranında şarj ettiğinizden ve ayrıca güncellemeyi başka bir yere yüklemeden önce önemli verilerin yedeğini aldığınızdan emin olun.

”Google
11 Beğenmekten Vazgeç