Teknobu

Microsoft Office 365 Ücretsiz Kullanma Yöntemleri






Microsoft Office 365 Ücretsiz Kullanma Yöntemleri

Microsoft Office 365 Ücretsiz Kullanma Yöntemleri

Merhaba değerli dostlar bugün bu yazımızda sizlere “microsoft office 365 ücretsiz kullanma” yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Bir Microsoft Office 365 (şimdi Microsoft 365 olarak adlandırılır) aboneliği yılda 70 ABD dolarından başlar veya yaklaşık 150 ABD doları karşılığında bir lisans satın alabilirsiniz. Ama merak etmeyin, bu fiyatları mutlaka ödemek zorunda değilsiniz. 

Onu hareket halindeyken veya bir PC’de kullanmanız önemli değil. Kullanışlı bir şekilde mi yoksa günde 8 saat mi kullanacağınız önemli değil. Office 365’i ücretsiz olarak edinmenin yolları vardır. 

Microsoft Office 365 Ücretsiz Kullanma Yöntemleri

İşte o yöntemler ;

Microsoft Office Online’ı kullanın

Google’ın üretkenlik uygulamaları paketiyle rekabet edebilmek için Microsoft, popüler Office uygulamalarının yalnızca çevrimiçi sürümünü ücretsiz olarak sunar. Word, Excel ve PowerPoint’i Mac, Windows PC veya Chromebook’unuzdaki bir tarayıcıda tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Microsoft Office 365 Ücretsiz
Microsoft Office 365 Ücretsiz

Masaüstü uygulamaları kadar zengin özelliklere sahip olmasalar da, temel işlevlerin çoğu kullanılabilir. Word’deki düzenleme özellikleri ve Excel’deki işlevlerin tümü Office Online deneyiminde (modern, web tabanlı bir pakette) mevcuttur. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Her Programcının Bilmesi Gereken 5 Java İpucu
image 33
Microsoft Office 365 Ücretsiz Kullanma

Tarayıcınızda Office.com’u açmanız ve Microsoft hesabınızla oturum açmanız yeterlidir . Ardından boş bir belge oluşturabilir veya şablonlardan biriyle başlayabilirsiniz . Zaten bir belge üzerinde çalışıyorsanız veya düzenlemeniz gereken bir belge aldıysanız, onu Office Online’a kolayca yükleyebilirsiniz (sürükle ve bırak yöntemini kullanarak).

Office 365’i Ücretsiz Deneyin

Yalnızca bir süreliğine Microsoft Office’e ihtiyacınız varsa (örneğin, birkaç hafta içinde yapılması gereken üniversite başvurularınız varsa), Microsoft Office’in deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Git Ücretsiz için Microsoft Office web sitesi ve deneme için kaydolun. 

Bunun için bir kredi kartı sağlamanız gerekse de, ay bitmeden aboneliği iptal edebilirsiniz. Bu şekilde, otomatik olarak ücretlendirilmezsiniz. Hatta kaydolduktan hemen sonra iptal edebilir ve ayın geri kalanında denemeyi kullanmaya devam edebilirsiniz. 

image 34
Microsoft Office 365 Ücretsiz Kullanma

 

Deneme, size Microsoft 365 Ev planına (daha önce Office 365 Ev planı olarak biliniyordu) erişim sağlayacaktır. Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook gibi tüm Office 365 ürünlerine 1 TB bulut depolama alanı dahil ücretsiz olarak erişebileceksiniz.  

Office 365’e kaydolduktan sonra, masaüstü Office uygulamalarını tüm mevcut özelliklerle çevrimdışı olarak kullanabileceksiniz. Ayınız dolduysa, fazladan bir (veya iki) ay almak için farklı bir e-posta adresi kullanarak tekrar kaydolabilirsiniz. 

Office 365 Mobil Uygulamalarını Ücretsiz Kullanın

Microsoft, akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz bir Office sürümüne sahiptir. Cihazınızın ekranı 10,1 inçten küçükse, Microsoft Office belgelerini ücretsiz olarak düzenleyebilirsiniz. Buna 10 inç Android tabletler ve 9.7 inç iPad dahildir (ancak 10.2 inç 7. Nesil iPad hariç). 

Bu Yazımızda Okuyun :   Web Sitenizi Nasıl İyileştirirsiniz ?
image 35
Microsoft Office 365 Ücretsiz Kullanma

Cihazınız 10,1 inçten büyükse, bir Office 365 aboneliği almanız veya salt okunur modunu kullanmanız gerekir.

İndirin : Microsoft Office ( iOS , Android )

Office 365 Eğitim Sürümünü Ücretsiz Edinin

Öğrenci, öğretmen ve hatta mezunsanız, tüm çevrimdışı Microsoft Office 365 paketini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. İşin püf noktası, okulunuzun veya eğitim kurumunuzun bir eğitim lisansına sahip olması gerektiğidir. 

image 36

Uygun olup olmadığınızı görmek için Office 365 Eğitim sayfasına gidin ve .edu e-posta adresinizi girin. Bunu yaparsanız, tüm Office uygulamalarını bilgisayarınıza indirip kullanabilirsiniz. 

Değerlendirme Sürümünü Deneyin

Microsoft, aynı Office 365 deneyimini sunan iş ve kurumsal kullanıcılar için ayrı bir deneme sürümüne sahiptir. Sen üzerinde kafa Microsoft Değerlendirme Merkezi ve 30 gün Office 365 deneme almak için başka yol olarak onların 30 günlük ProPlus planı için kaydolun. 

image 37

Yeni Bir Bilgisayarla Office 365’i Ücretsiz Edinin

Evet, bu en uygun maliyetli seçenek değil, ancak evden çalışmaya geçiyorsanız veya pazarda yeni bir bilgisayar kullanıyorsanız, Microsoft Office 365 aboneliğiyle gelenleri arayabilirsiniz. 

En fazla 6 kullanıcıyla paylaşılabilen ücretsiz bir Office 365 Ev planı ile birlikte gelen 500 ABD dolarından daha düşük maliyetli Windows dizüstü bilgisayarları bulabilirsiniz. 

Bu Yazımızda Okuyun :   SSL Sertifikası Nedir ? Nasıl kurulur ?

Paylaşılan bir Microsoft 365 Ev Planına Katılın

Microsoft 365 Ev planından bahsetmişken, onu zaten kullanan birini tanıyıp tanımadığınızı görmek için etrafınıza sorabilirsiniz. Planı kullanan bir profesyonel veya küçük bir işletme adamı bulursanız, onlardan sizi buna eklemelerini isteyebilirsiniz. 

Hey, Netflix hesabınızı paylaşabiliyorsanız , neden Office hesabınızı da paylaşmayasınız ? 

Bu şekilde 99 $ / yıl maliyetini altı kullanıcı arasında paylaştırabilirsiniz. Bu, Microsoft Office 365 deneyiminin tamamını yaklaşık 17 $ / yıl karşılığında alabileceğiniz anlamına gelir. Şimdi bu harika bir anlaşma. Onları sizi ücretsiz olarak eklemeye ikna edebilirseniz, bu daha da iyi bir seçenek. 

İşvereninizden Sizin İçin Satın Almasını İsteyin

İşi halletmek için Microsoft Office paketi sizin için önemliyse, konuyu işvereninize iletebilirsiniz. Cebinizden ödemek yerine şirket gideri olarak karşılanmasını isteyebilirsiniz. 

Paylaşılan Aboneliklerle İlgili Fırsatlara Bakın

Microsoft’un web sitesi, bir Office 365 aboneliğine kaydolabileceğiniz tek yer değildir. Anlaşmaları izlerseniz, çevrimiçi olarak Office 365 Bireysel Ev planları için bazı indirimler bulacaksınız. İndirimlerden sonra, Ev planını Amazon’dan yaklaşık 80 $ (20 $ indirim) alabilirsiniz.

Bu fırsatları ararken, yasal bir siteden olduklarından emin olun. 1 $ karşılığında Microsoft 365 veya Office 365 abonelikleri sunan eBay satıcılarına düşmeyin. Bir süre çalışabilirler ama kesinlikle yasal bir seçenek değiller. 

”Google
18 Beğen