Teknobu

En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları Nelerdir ? 2021


En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları Nelerdir ? 2021

En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları Nelerdir ? 2021

En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları Nelerdir , Ücretsiz en iyi wordpress temaları için yazımızı okuyabilirsiniz.

2021 yılında web siteleri için hız olmazsa olmazlar arasındadır. Web sitelerinizin hızlı yüklenmesi ziyaretçilerinizi arttırmaya sağlar.

Hız, herhangi bir web sitesinin önemli bir yönüdür. Bir web sitesini ziyaret edenlerin bu deneyimin keyfini çıkarmasını sağlar. Bu nedenle, web sitenizi WordPress’te başlatmayı düşünüyorsanız, Ücretsiz Hızlı Yükleme WordPress Temalarına ihtiyacınız olacak.

Genellikle hafif bir WordPress teması hızlı yüklenen bir temadır. Ücretsiz Hızlı Yükleme WordPress Temaları, geliştirilmiş ve verimli kod sayesinde hızlı yüklenir. Hepsinden iyisi, hızlı bir WP teması kullanmak için bankayı kırmanız gerekmeyecek. Hızlı WordPress temaları farklı ihtiyaçlara ve bütçelere hitap eder. Bu derlemede, Ücretsiz Hızlı Yükleme WordPress Temalarını öğreneceksiniz.

En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları

İşte en iyi hızlı yüklenen wordpress temaları hakkında örnekler.

Astra

En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları
En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları

Popüler WordPress temalarından biri olan Astra, performans için optimize edilmiştir. Gecikmeleri önlemek için Astra, jQuery bağımlılıklarını ortadan kaldırır. Bu tema ile, içeriğinizi verimli bir şekilde düzenlemeyi sağlamak için web sitenize eklemek istediğiniz modülleri seçebilirsiniz.
Temayı yükledikten sonra, farklı sektörleri destekleyen demolar sayesinde kullanıma hazır bir web sitesine sahip olursunuz. Bu temanın yükleme süresi 0,5 saniyedir ve 50 KB’tan daha az hafiftir. % 100 sayfa hız puanına sahiptir.
Hem yeni başlayanlar hem de endüstri liderleri gibi 1,2 milyondan fazla kullanıcının hızlı bir web sitesi başlatmak için Astra’ya güvenmesine şaşmamalı. Temanın ücretsiz ve premium bir paketi var.

Bu Yazımızda Okuyun :   WordPress neden blog yazmak ve site yapmak için en iyi platformdur ? 2020

GeneratePress

facebookadgeneratepress
En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları

GeneratePress, çeşitli sayfa oluşturucularla entegrasyonları destekleyen başka bir hızlı ve çok yönlü WordPress temasıdır. Gelişmiş özelleştirme seçeneği ile web sitenizin düzenini değiştirebilirsiniz. Ayrıca demo siteleri kurabilirsiniz. 

Bu tema hafif, sağlam ve güvenli olmakla gurur duymaktadır. Web sitenizin mobil ve masaüstü sürümlerini değiştirmeyi mümkün kılan Elementor ile bile uyumludur. Arama motoru sıralamasında size bir başlangıç ​​sağlayan SEO’yu bile destekler. Varsayılan temanın fiyatı 10 KB’tan azdır. 1,1 saniyede tam olarak yüklenir ve% 99 sayfa hız puanına sahiptir.

OceanWP

oceanwp featured image
En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları

OceanWP teması, ajanslara ve küçük işletmelere profesyonel bir görünüm sağlayan hızlı yüklenen bir temadır. WP temasında düzinelerce yaratıcı demo var. Hız testlerinde iyi duruyor. Sayfa hızı puanı% 98’dir ve 1,4 saniyede tam yüklenir. Bu tema, çevrimiçi perakendeciler için mükemmeldir. OceanWP temasının ücretsiz ve premium sürümleri vardır. Premium sürüm ile çeşitli uzantılara erişebilirsiniz.

Customify

Dikkate alınması gereken bir başka hızlı tema da Customify. Bu temanın hızlı performansı, hafif ve optimize edilmiş olmasına bağlıdır. Customify,% 99 sayfa hız puanına sahiptir ve tam olarak yüklenmesi 1,6 saniye sürer. Ayrıca, bu temanın özelleştirilmesi, sayfa oluşturucularla entegrasyon yoluyla mümkündür. Öte yandan, çeşitli sektörlerdeki web sitesi demoları ile birlikte gelir. Premium sürüm olmasına rağmen ana sürüm ücretsizdir .

Bu Yazımızda Okuyun :   WordPress web sitemi daha güvenli hale getirmek için uygulamam gereken temel güvenlik ayarları nelerdir ? 2020
screenshot 12 2
En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları

Hestia

Hestia 1000x750 1
En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları

Hestia, materyal tasarım ilkelerinden yararlanan şık bir temadır. Bu WP teması çok basit ve süper esnektir. Canlı özelleştiricisiyle, ister yeni başlayan ister ileri düzey bir tasarımcı olun, kolayca kullanabilirsiniz. Elementor gibi sayfa oluşturucularla zahmetsizce entegre olur . Bu temanın hafif yapısı, onu WooCommerce gibi eklentiler için mükemmel bir eşleştirme yapar. Sayfa hızı puanı% 97’dir ve 0,9 saniyede tam olarak yüklenebilir.

Neve

Wordpress For Beginners Neve WordPress Theme Tutorial How To
En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları

Neve, popüler sayfa oluşturucularla uyumlu modern, ultra hızlı bir temadır. Mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Önceden oluşturulmuş tasarımını kullanarak temayı neredeyse anında beğeninize göre özelleştirmeye başlayabilirsiniz. Hepsinden iyisi, hiçbir şeyi kodlamanız gerekmeyecek. Tema kullanıcı dostu ve çok esnektir, bu da onu yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için ideal kılar. Neve sayfa hızı puanı% 99’dur ve 0,9 saniyede tam yüklenir. Temanın boyutu 60 KB’nin altında.

Neden hızlı bir WordPress teması seçmelisiniz?

Her şeyden önce, hız için optimize edilmiş bir WordPress teması, web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasına yardımcı olur. Ayrıca, trafik oluşturma ve web sitesi ziyaretçilerinizi abonelere veya müşterilere dönüştürme şansınızı artırır.
Bu temalardan herhangi biri size hizmet etmelidir. Bununla birlikte, GeneratePress ve Astra, hızlı yüklenen bir web sitesi başlatmak için en iyi performans gösteren WordPress temaları olarak bilinir. Umarım Ücretsiz Hızlı Yükleme WordPress Temaları makalesini gerçekten beğenmişsinizdir. Geri bildirim gerçekten takdir edilecektir.

Bu Yazımızda Okuyun :   WP-Optimize Eklentisi ile WordPress Sitenizi Hızlandırın

En İyi Ücretsiz Hızlı WordPress Temaları ile ilgili yazımızı umarım faydalı bulmuşsunuzdur.

”Google
10 Beğen

Yapılan Yorumlar