Teknobu

GTA 6’da Harita ve Ana Karakterler Hakkında Yeni Bilgiler Açığa Çıktı
GTA 6’da Harita ve Ana Karakterler Hakkında Yeni Bilgiler Açığa Çıktı

GTA 6’da Harita ve Ana Karakterler Hakkında Yeni Bilgiler Açığa Çıktı
Dünyanın en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen Grand Theft Auto serisinin beklenen oyunu GTA VI hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Geliştirme sürecinde olan yeni oyunun bazı özellikleri hakkında haberler ve söylentiler dolaşmaya başladı.

2013 yılında piyasaya sürüldüğü ilk günden beri popüler kalan dünyanın en popüler, en çok satan ve en çok oynanan oyunlarından biri olan Grand Theft Auto serisinin en son oyunu olan GTA 5, 2013 yılında piyasaya sürüldü. 7 yıl içinde geçen oyunun hayranları serinin 6. oyununu dört gözle bekliyordu. Bu sefer, son zamanlarda geliştirilmekte olan ve birçok bilgi hakkında konuşulan GTA 6 hakkında yeni haberler var.

GTA 6 ile ilgili söylentiler bu kez web sitelerinde ortaya çıktı. Sitelere bilgi sağlayan kaynaklara göre, yeni oyun birçok yeni karakterle gelecek. Ayrıca, oldukça farklı özelliklere sahip bir haritaya sahip olacak. Ara sıra bilgiler diğer kaynaklar tarafından reddedilse de, henüz itiraz yoktur.

GTA 6'nın çıkış tarihi ve fiyatı açıklandı!

Özelliklerin çoğu gelişmiş olarak sunulacak
Yeni iddialar, şirkette çalışan birinin arkadaş olduğunu söyleyen gizli bir kaynak tarafından paylaşılıyor. Rapora göre, 2016 ve 2017’den beri geliştirilmekte olan yeni harita, GTA 5’in devamı olarak daha karmaşık olacak. Yeni harita 3 küçük şehir içeriyor ve 1 küçük şehir kuzeybatıda bulunuyor. Bu haritada Florida merkezli tek alan değil, başka bir büyük alan. Dört ana karakterin etrafında dönen oyun, onlarla ilişkili birkaç yan karakterle birlikte gelir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Uyumsuz Kademe, Pubg Kademeleri 2022

Ayrıca oyunda birden fazla çocuk karakteri var. Oyundaki silahlar GTA 5’ten daha gerçekçi çalışıyor, özellikle de tek atışta roket öldürme gibi güçlü silahlar, yanlışlıkla yan karakterleri kaldırabilir ve görev değişikliklerine neden olabilir. Geliştirilmiş karakter değiştirme, geliştirilmiş parkur, silah işlevselliği, karaktere özgü güçler ve daha fazlasını içeren yeni özelliklerin GTA 6’ya gerçekten dahil edilip edilmeyeceği çok merak ediyor.

”Google
35 Beğen