Teknobu

Epic Games 25 Aralık Ücretsiz Oyunu 2021


Epic Games 25 Aralık Ücretsiz Oyunu 2021

Epic Games 25 Aralık Ücretsiz Oyunu 2021

Epic Games 25 Aralık Ücretsiz Oyunu yayınlandı. Epic games 25 aralık’da hangi oyunu ücretsiz olarak veriyor işte tüm detaylarıyla açıkladık.

Epic Store’da Ücretsiz Oyunları Nasıl Alabilirsiniz? Epic Games , son yıllarda bilgisayar oyun dünyasına hakim olan Steam’in güçlü bir rakibi oldu . Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games , Aralık ayı indirimleri ve bedava oyunlarıyla oyuncuları kendine çekiyor. Ayrıca bu oyunlar sınırlı oynanışa sahip değildir. Oyunu sadece ücretsiz oyunun çıktığı gün kütüphaneye eklemeniz gerekiyor. Daha sonra istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. İşte Epic Games 25 Aralık Ücretsiz oyunu aşağıdadır.

Epic Store’da Ücretsiz Oyunları Nasıl Alabilirsiniz?

Epic Games , son yıllarda bilgisayar oyun dünyasına hakim olan Steam’in güçlü bir rakibi oldu . Her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games , Aralık ayı indirimleri ve bedava oyunlarıyla oyuncuları kendine çekiyor. Ayrıca bu oyunlar sınırlı oynanışa sahip değildir. Oyunu sadece ücretsiz oyunun çıktığı gün kütüphaneye eklemeniz gerekiyor. Daha sonra istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg 1.8 Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak? 2022

Epic Games 25 Aralık Ücretsiz Oyunu

Epic Games 25 Aralık Ücretsiz Oyunu
Epic Games 25 Aralık Ücretsiz Oyunu

’15 gün boyunca 15 ücretsiz oyun’ kampanyasına devam eden Epic Games, Prey oyununu bedava yaptı. Epic Games 25 aralık ücretsiz oyunu Prey (Leak) olacak.

Prey kesinlikle güzel bir Noel hediyesi olacak, oyun 25 Aralık Cumartesi 17:00’den 26 Aralık 16:59’a kadar ücretsiz olarak indirilebilir olacak, bir kez kullanıldığında sonsuza kadar sizin olacak. Yani eipc games 26 aralık ücretsiz olarak’da indirebileceksiniz.

Prey’de 2032 yılında ayın yörüngesinde yer alan Talos I uzay istasyonunda uyanıyorsun. İnsanlığı sonsuza dek değiştirecek bir deneyin önemli deneklerinden birisin ancak işler hiç de iyi gitmiyor.

Prey Oyunu

Uzay istasyonu saldırgan uzaylılar tarafından işgal edildi ve senin peşine düştüler. Talos I’in ve kendi geçmişinin karanlık sırlarını açığa çıkarırken istasyonda bulduğun aletleri, aklını, silahları ve akıllara durgunluk veren yetenekleri kullanarak hayatta kalmalısın. Talos I’in ve istasyondaki herkesin kaderi senin ellerinde.

Bilim Kurgu Gerilim

Talos I’de hiçbir şey göründüğü gibi değil. Morgan Yu olarak kendine bıraktığın ipuçlarını takip et ve geçmişin ile ilgili gerçeği keşfet. TranStar’ın planları ve istasyonda terör estiren gizemli tehdit ile ilgili hangi rolü üstleneceksin?

Tek Kişilik Ortam

Ayın yörüngesinde yer alan Talos I uzay istasyonu özel uzay kuruluşlarının ulaştığı noktayı simgeliyor. 1960’ların kurumsal lüks ihtişamını yansıtmak üzere tasarlanan muazzam uyduyu keşfet ve sayısız gizemi barındırmak üzere oluşturulan birbirine bağlı ve tekdüze olmayan yolları takip et.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Mobile Çekiliş Sonuçları (Açıklandı) 2022

Akıl Almaz Tehdit

Talos I’i işgal eden gölgeye benzer uzaylı varlık, avını yok etmeye kararlı, yaşayan bir ekoloji. İstasyonda hayatta kalan son birkaç kişiden biri olarak bu korkunç avcıları durdurmak sana düşüyor.

İstediğin Gibi Oyna

Benzersiz güçler elde etmek üzere uzaylıların yeteneklerini al ve benzersiz yeteneklerini yükselt. Karşına çıkan tehlikeli engelleri aşmak için istasyonda yer alan şablonlar, aletler ve araçlar ile son derece kullanışlı eşyalar yap. Aklını ve doğaçlama yeteneklerini kullanarak beklenmeyen tehditlere karşı hayatta kal.

Prey: Mooncrash

Her oynayışta karşına çıkan düşmanların ve tehlikelerin, tamamlayacağın hedeflerin ve toplayacağın ganimetlerin farklı olacağı gizli bir TranStar ay üssünden kaçmak için tüm engelleri aş. Dinamik olduğu kadar tehlikeli olan değişken ortamlarıyla Prey’in Mooncrash hikâyesi en yetenekli oyuncular için bile tekrar tekrar oynanabilecek eğlenceli bir meydan okuma sunuyor.

Hikâye

Prey: Mooncrash’te, Prey’deki olayların ardından kısa bir süre sonra TranStar’ın gizli ay üssü ile iletişim kesildi. TranStar’ın iletişimine sızmak için kullanılan bir casus uyduda yer alan Peter adlı bir bilgisayar korsanı bunun nedenini araştırmak zorunda. KASMA Corp’un acımasız sözleşmesini imzalayarak kendini köşeye sıkıştıran Peter’ın ailesini görmek için tek şansı, ay üssünün kayıp sırlarını açığa çıkarmak.

Bu Yazımızda Okuyun :   PES 2022 Sistem Gereksinimleri Nelerdir, Kaç Gb Yer Kaplar?

Yaşa. Öl. Uyum Sağla. Kaç!

Typhon tehdidi yeniden ortaya çıkmadan önce TranStar’ın ay üssünden kaç. Yüzlerce farklı çözüm ile ulaşılabilecek oldukça basit bir hedef. Mooncrash’te oyuncular sürekli artan uzaylı tehdidine karşı değişen düşmanlar, silahlar ve hedeflerle tamamen yeni, tekrar tekrar oynanabilecek bir “rogue-lite” hikâye deneyimi yaşayacak.

İstediğin Şekilde İstediğin Kişi ile Hayatta Kal

Her biri kendine özel yükseltilebilir özelliklere sahip birden çok karakter ile oyna. Yola yetenekli mühendis Joan ile çıkabilirsin ya da istersen İngiliz anahtarı yerine pompalı taşıyan Güvenlik Görevlisi Bhatia’yı veya zayıf ancak psişik yeteneklere sahip Andrius’u seçebilirsin. Prey’de yapacağın seçimler büyük önem taşır.

Sırları, Ganimetleri ve Çıkışı Bul

Arkane Studios’un ayrıntılara verdiği önem ve hikâye bakımından zengin ortamları Mooncrash’te gözler önüne seriliyor. Orijinal oyundaki Talos I istasyonunun dört seviyesi ile aynı boyutta ve kapsamda olan istasyonu keşfederken son derece değerli malzemeler için gözlerini dört aç; elbette Mimic’lere de dikkat etmeyi unutma.

Yeni Zorluklar, Yeni Çözümler

Typhon tehdidi, her biri ölümcül ve benzersiz özelliklerle donatılmış tanıdık hasımlar ve zorlu yeni düşmanlarla geri döndü. Prey’in ana oyununda çok beğenilen silahlar ve yetenekler dâhil olmak üzere kullanabileceğin her şeyi sonuna kadar kullan, canın için savaş ve çıkışa ulaş.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç