Teknobu

Cyberpunk 2077’de Araba Nasıl Alınır ?


Cyberpunk 2077’de Araba Nasıl Alınır ?

Cyberpunk 2077’de Araba Nasıl Alınır ?

Cyberpunk 2077’de Araba Nasıl Alınır ? İşte O yöntemler…

Cyberpunk 2077’de araba çalmak ister misiniz? Sokaktaki park edilmiş arabaları ve arabaları kolayca nasıl kaçıracağınız aşağıda açıklanmıştır.

Night City her yerde yaşanan suçlarla dolu ve araba çalmak elbette bu oyunda yapabileceğiniz bir şey. Peki, park edilmiş ve kullanılmakta olan arabaları nasıl çalarsınız? Ayrıca garajınızda çalınan arabaları tutabilir misiniz? 

Cyberpunk 2077’de Nasıl Araba Çalınır ?

garajda-çalıntı-araba-tutabilir-cyberpunk-2077

Cyberpunk 2077’de park etmiş arabaların yanı sıra sokaktaki arabaları da çalabilirsiniz . Yolda duran veya halen sürülmekte olan bir arabayı kaçırmak için ona yaklaşın ve içindeki kişiyi dışarı çekin. Sonra tek yapman gereken uzaklaşmak. Bunun sürücüyü dışarı çekmek için Body niteliğinizi resme getirdiğini ve gerekli seviyenin aracın ne kadar pahalı olduğuna bağlı olduğunu unutmayın.

Park edilmiş arabalar nasıl çalınır? Park edilmiş bir arabayı çalmaya çalışırken, arabanın ne kadar değerli olduğuna bağlı olarak Teknik Yetenek öznitelik seviyesine sahip olmanız gerekir. Yani ucuz bir araba çalmaya çalışıyorsanız, seviye düşecek, ancak pahalı canavarlar için seviye yükseldikçe yükseliyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Performans Ve Grafik İçin En İyi Cyberpunk 2077 Modları İndir

Son olarak, süper agresif olmak istiyorsanız, devam edin ve sürücüyü arabanın penceresinden vurun.

Çaldığınız Arabalar Nasıl Saklanır ?

Çalınan arabayı garajınızda tutabilir misiniz? Ne yazık ki, cevap hayır. Cyberpunk 2077’de bir araba çalıp uzaklaştığınızda, bir noktada arabadan inmeniz gerekecek. Ve çok yakında, kaybolacak. Başka biri mi çaldı? Muhtemelen, sonuçta Gece Şehri. Bu, haritanın herhangi bir yerinde çaldığınız bu havalı arabayı arayamayacağınız anlamına geliyor çünkü sizin değil. Terk edildikten sonra sonsuza dek gider. 

Bir yere hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız, araba çalmak iyi bir seçenektir. Ya da oyunda henüz karşılayamayacağınız bir araba kullanmayı denemek istediğiniz için yapabilirsiniz. Sebepiniz ne olursa olsun, oyunda yapılacak eğlenceli bir şey. Ama dikkat et, yakınınızda polisler varsa, sizi kovalarlar. Bu yüzden dikkatinizi kendinize çekmeden yapmaya çalışın.

”Google
21 Beğenmekten Vazgeç