Teknobu

Cyberpunk 2077’de Para Kazanma Yöntemleri ?


Cyberpunk 2077’de Para Kazanma Yöntemleri ?

Cyberpunk 2077’de Para Kazanma Yöntemleri ?

Cyberpunk 2077’de Para Kazanma Yöntemleri ? Cyberpunk 2077’de Nasıl Para Kazanılır? İşte O Detaylar…

Şık kıyafetler, son teknoloji silahlar ve verimli sibernetik istiyorsanız, Cyberpunk 2077’de Hızlı Para Kazanmak için bazı yararlı püf noktalarını sizlere anlatacağız.

Cyberpunk 2077’de Nasıl Hızlı Para Kazanılır?

Cyberpunk 2077’deki Night City’nin devasa açık dünyasında cyborg’unuzun yolculuğu maliyetli olacak, bu yüzden elinize alabileceğiniz tüm paraya ihtiyacınız olacak.

“Girdap” olarak da bilinen Eurodolar, Cyberpunk 2077’nin para birimi / parasıdır. Karakteriniz için gelişmiş ekipman, silah ve kıyafet satın almak için kullanılır. Cyberpunk 2077’deki Eddies ayrıca oyunu bazı önemli noktalarda ilerletmek için de kullanılır. .

Cesetleri yağmalamaktan görevleri tamamlamaya ve eşya satmaya kadar çeşitli yollar Gece Şehri’nde para kazanmanıza yardımcı olur.

Kontrat yaptıktan sonra görevleri tamamladıktan veya hedefleri netleştirdikten sonra eddi’ler size ödüllendirilir. Cyberpunk 2077’de nakit kazanmanın en iyi yollarını tartışalım.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Grafik Ayarlarında FPS'yi Arttırma

Sözleşmeler

Sözleşmeler, haritaya yayılmış ikincil hedeflerdir. Bu hedefler, tamirciler onları size atamadan önce haritada işaretlenir.

Haritadaki işaretli alanlara gidebilir ve ikincil hedefleri temizleyebilirsiniz. Bu işler, bir dizüstü bilgisayar çalmak veya aranan bir suçluyu öldürmek kadar basit olabilir.

Bu sözleşmelerin ödülleri size çok sayıda Eurodolar kazandıracak. Kontratlar, Night City’de para elde etmenin en etkili yollarından biridir.

Yağma

Cesetlerden düşmanlara kadar her şeyi yağmalamak, para kazanmanın kolay ve rahat bir yoludur. Bir şeyleri çalarken dengeyi korumak çok önemlidir çünkü soyduğunuz şeylerin çoğu “Önemsiz” olarak etiketlenir, ancak bu tamamen yararsız oldukları anlamına gelmez.

Önemsizleri toplamadan önce, yerdeki ağırlığına ve değerine bakabileceksiniz. On girdinin altında olan şeyleri toplamaktan kaçının.

Düşmanları ve kutuları yağmalarken, değerli eşyaları mücevher gibi hurda olarak topladığınızdan emin olun çünkü bunlar oldukça değerli. Bu ürünlerin her biri yaklaşık 750 girdiye satılabilir.

Dahası, topladığınız şeylerin çoğu faydalı bileşenlere bölünebilir. Bu bileşenler satıcılara para karşılığında da satılabilir.

Kıyafet ve Silah Satmak

Düşmanlarınızın üzerinde bulduğunuz silahlar ve giysiler gibi eşyalar, topladığınız çöplerden daha değerlidir. Cyberpunk 2077’de düşmanlarınız üzerinde önemli miktarda girdap karşılığında satılabilecek faydalı silahlar toplayabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 The Corpo Lifepath Görevi

Düşmanlarınızın cesetlerinde değerli saldırı tüfekleri bulacağınız durumlar olacak. Bu silahları satmak, eğer işinize yaramazlarsa, size 1000’den fazla girdap kazandırır.

Silah ve kıyafet satmak, oyunun ilk aşamalarında karınızı en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur.

Hacklemek

Erişim noktalarını ve terminalleri hackleyerek, karınızı hesabınıza aktaracaksınız; bilgili bir Netrunner olmanın işe yaradığı yer burasıdır.

Gelişmiş bilgisayar korsanlığı becerileri, her transferde daha fazla para kazanmanıza olanak tanır. İstihbarat ağacında, daha verimli bir şekilde hacklemenize ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabilecek birçok avantaj vardır.

Gelişmiş Datamine avantajı, her saldırıdan sonra daha fazla para aktarmanıza izin verdiği için buna bir örnektir.

Bu nedenle, ekranınızdaki kırmızı simgeyi veya bir erişim noktasını işaretleyen haritayı gördüğünüzde, para kazanmak için onu hackleyin.

Epistrofi

Epistrophy, kolay nakit para biriktirmek için harika olan erken çok aşamalı bir görevdir. Oyunun 2. Perdesinde ana görevleri tamamladıktan sonra, İnsan Doğası adında bir yan görev olacak.

Bir AI taksi hizmeti acentesi olan Delamain ile çalışacaksınız. Night City’nin her yerinde bazı kayıp arabaları bulmanız gerekecek. Bu iş size her aşamada ödeme yapıyor. Bu işteki her adım kısa ve aynı zamanda çok zevkli.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Night City’de karakterinizi yükseltmek, Sibernetik geliştirmeler almak ve hikayeyi ilerletmek için para gereklidir.

Yukarıda bahsedilen yollar, Cyberpunk 2077’de kolay para kazanmanın en iyi yollarından bazılarıdır.

”Google
16 Beğen