Teknobu

BOULT AUDİO ZİGBUDS İNCELEMESİ 2021


BOULT AUDİO ZİGBUDS İNCELEMESİ 2021

BOULT AUDİO ZİGBUDS İNCELEMESİ 2021

BOULT AUDİO ZİGBUDS İNCELEMESİ Detaylı Bilgiler

Boult Audio’nun Zigbuds’u, harika ses ve pil ömrü ile uygun fiyatlı kulaklık arayan kullanıcıların dikkatini çekmeyi hedefliyor. Boult Audio’nun en yeni kulaklıkları, güçlü bir bas, dinamik ses ve 18 saate kadar çalma süresi vaat ediyor. Ancak, bu makul fiyatlı kulaklıklar aslında vaat ettiklerini yerine getirebilir mi? İncelemede öğrenelim.

Tasarım ve uyum

Zigbuds, sade ama zarif görünen minimalist bir tasarıma sahiptir. Şarj kutusu da iyi tasarlanmış ve üstteki mat kaplamasıyla birinci sınıf görünüyor. Şarj kutusunun içinde dört adet LED gösterge vardır. Bu ışıklar, kasadaki pil yüzdesini gösterir.

Boult Audio Zigbuds İncelemesi

Kulaklıklar oldukça küçüktür ve üzerinde LED göstergeler bulunur. Pil azaldığında veya müzik dinlerken kırmızıdan maviye döner. Genel olarak, kulaklıklar ve şarj kutusu zarif bir tasarıma sahiptir.

Kulakiçi kulaklıklar kulak içi uçla gelir, bu ipuçları oldukça büyük kulak kanallarına sahip kişiler için iyi olabilir, ancak daha küçük olanlar için de olmayabilir. Uç nedeniyle, kulakiçi kulaklıklar kulağıma tam oturmadı. Ucu kutunun içinde bulunan silikon olanla değiştirdiğimde bile düşmeye devam etti, mükemmel bir uyum değildi. Kulaklık başlıkları hafiftir, bu nedenle uzun saatler boyunca taktığınızda herhangi bir ağırlık hissetmezsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Google Adsense Hesabı Açmak İçin Bilmeniz Gerekenler 2021

Verim

Boult Zigbud’ları eşleştirmek oldukça kolaydır, sadece şarj çantasından çıkarın ve Bluetooth’unuzu açın, kulaklıkları bulun ve çifti tıklayın. Kulakiçi kulaklıklar, ses kalitesi açısından ciddi şekilde etkileyicidir. Uygun fiyatlı bir cihazdan böyle bir ses ve pil ömrü beklemiyordum.

Zigbuds, alçak, orta ve yüksekleri oldukça iyi idare etti. Yüksek ses seviyesinde bile, huysuz veya ses dalgalanması yoktu. FLAC, mp3, ALAC ve WAV gibi farklı dosya formatlarında çeşitli türlerde şarkılar çaldım. İnanılmaz bas ve dengeli tiz ile düşük, orta ve yüksek ses seviyelerinde iyi ses çıkarır. Kulakiçi kulaklıkların gürültü yalıtım kalitesi, mükemmel şekilde oturduğunda iyi çalışır, ancak aktif gürültü iptali ile birlikte gelmez.

Boult Audio Zigbuds, yaklaşık 5 ila 8 metreye kadar gidebilen iyi bir Bluetooth bağlantı aralığına sahiptir. Yine de, kulaklıkların çağrı kalitesi 5 ila 6 metre arasında harika çalışıyor. Kulaklıklar dokunmatik kontrollerle gelir, müziği duraklatabilir ve çalabilirsiniz, ancak bunlar oldukça hassastır. Kulaklıkları ayarlarken bile müzik durdu ve bu biraz can sıkıcı oldu. Kulaklıklar ayrıca dahili bir mikrofonla birlikte gelir ancak arama kalitesi gerçekten övgüye değer değildi.

Boult Audio Zigbuds İncelemesi

Şimdi en önemli kısım, pil ömrü. Sadece boyut olarak küçük ama ses ve pil ömrü konusunda değil. Kulaklıklar, tek bir şarjla 4 saatin üzerinde pil ömrü sağlayabilir. Şarj kutusu, üç kez kullanım için meyve suyu verebilir, yani 16 saatten fazla dayanabilir. Kasanın tamamen şarj olması yaklaşık bir buçuk saat sürüyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   iPhone 12 Fiyatları

Özellikler

  • IPX5 su geçirmez, Bluetooth 4.2, 10mm sürücü boyutu, 10m iletim mesafesi, 7.5 gm kulaklık ağırlığı

Artıları: Harika ses, yerleşik kalite, pil ömrü, fiyat, sesli komutlar

Eksileri: Dokunmaya duyarlı kontrol

oult Audio Zigbuds oldukça zarif bir tasarıma ve küçük bir alana sahiptir. Övgüye değer ses kalitesi ve etkileyici pil ömrü sunar. Bu fiyata bu mükemmel bir seçim, sadece küçük kulak kanallarınız varsa aklınızda bulundurun, o zaman size göre değil.

”Google
16 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar