Teknobu

Among Us is The Airship Yeni Harita 2021


Among Us is The Airship Yeni Harita 2021

Among Us is The Airship Yeni Harita 2021

Among Us The Airship Yeni Haritası 2021

Among Us, 2020’nin mutlak patlama yapan hitlerinden biri oldu, son derece popüler hale geldi ve insanların sosyalleşme cephesindeki zorlu zamanlarda arkadaşlarıyla uzaktan takılmak için gerçekten rahat bir yol bulmalarına yardımcı oldu. 

Orijinal uzay gemisi haritası en ikonik olsa da, işler biraz fazla aşina olmaya başladığında başka seçenekler de var ve geliştirici Innersloth zamanla oyuna daha fazlasını eklemeye hevesli. 

Bu taahhüt, 2021’in başlarında yeni bir haritanın – The Airship’in duyurulmasının hemen ardından faydasını göstermeye başladı. 

Hareket eden platformlar, merdivenler ve yeni ortamlar da dahil olmak üzere alışılması gereken birçok yeni numara içeren bir steampunk hava gemisine kurulmuş gerçekten eğlenceli ve çizgi film benzeri bir haritaya benziyor. Aramızda oturumlarınıza taze bir soluk getirmenin harika bir yolu olacağından emin olurken, hangi odadan başlayacağınızı seçebilmek başka bir karmaşıklık ve potansiyel ikilik katmanı ekler. 

Bu Yazımızda Okuyun :   En iyi Valorant Hassasiyet Ayarları ve DPI Nasıl Seçilir? 2021

Henüz kesin bir çıkış tarihimiz yok ve şu anda sadece dört geliştiriciden oluşan Innersloth ile ortaya çıkması biraz zaman aldığı için affedilebilir. Bu cephede daha fazla netlik için göz kulak olacağız. 

”Google
33 Beğen