Teknobu

Mosin Nagant Pubg Hangi Haritada, Nerede Bulunur?


Mosin Nagant Pubg Hangi Haritada, Nerede Bulunur?

Mosin Nagant Pubg Hangi Haritada, Nerede Bulunur?

Mosin Nagant Pubg Hangi Haritada, Nerede Bulunur? PUBG Mosin Nagant Nerede Bulunur, Özellikleri Nelerdir? İşte tüm merak edilenler bu haberimizde.

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmeliyim ki sitemizde her zaman sizlere en güncel konuları yayınlıyoruz. Sizlerde her zaman güncel oyun haber içeriklerinden faydalanmak için lütfen bizleri Google News’ten Teknobu’yu Takip ederek destek olabilirsiniz. Çok teşekkür ederiz.

Mosin Nagant Pubg Hangi Haritada
Mosin Nagant Pubg Hangi Haritada

Mosin Nagant Pubg Hangi Haritada? Keskin nişancı tüfeği olduğunu bilmeyen oyuncular için bulabileceğiniz haritaları anlattık. Aynı zamanda haritaların hangi bölgelerinde yer aldığını buradan öğrenebileceksiniz. 2021 yılında oyuna eklenen yeni görevlerin ardından PUBG Mobile oyuncuları Mosin Nagant hangi haritada yer alıyor? Çok sık soru sormaya başladılar. Aynı zamanda bu keskin nişancı tüfeğini kullanarak birçok kişiyi vurmayı başarmış birçok yayıncı bulunmaktadır. Bu tür videoları izleyenler, adamları o şekilde vurabilmek için yeniden silah aramaya başlarlar.

Mosin Nagant Pubg Hangi Haritada Yer Alır?

Aşağıda  verdiğimiz cevaplar PUBG Mobile ve PC versiyonunda da geçerlidir. Oyunu her iki platformda da oynayan oyuncular Mosin Nagant’ı bulmak istediklerinde verdiğimiz cevaptaki haritalardan faydalanabilirler. Aynı zamanda 2021 yılında da sorduğunuz ve merak ettiğiniz soruları yanıtlamaya devam edeceğiz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Age of Empires 4 Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

PUBG Mobile Mosin Nagant Hangi Haritada? Sorunuza verdiğimiz yanıtların ardından silahla ilgili detayları da paylaşacağız. Son güncellemelerin ardından PUBG Mobile oyuncularının oyuna eklenen görevlerde Mosin Nagant keskin nişancı tüfeğini kullanmaları isteniyor. 

Ancak bu silahın her haritada olmaması oyuncuların nerede olduğunu bulmasını zorlaştırıyor. Peki PUBG Mobile Mosin Nagant Hangi Haritada ? Sorularınıza cevap verebilmek için bu içeriği hazırlama ihtiyacı hissettik.

Oyundaki diğer keskin nişancı tüfekleri gibi bu da uzun menzilde oldukça etkili bir silahtır. Görünüşü Kar98 keskin nişancı tüfeğine benziyor. Ancak kullanım alanı ve özellikleri farklıdır. 

Oyunda çok nadir bulabileceğiniz bu keskin nişancı tüfeği ile düşmanlarınızı öldürme konusunda oldukça fazla deneyim kazanacaksınız. Oyundaki her silahın bir sınıfı ve her sınıfın belirli kullanım koşulları bulunuyor. 

Ancak Mosin Nagant silahının sınıfı ve kullanım koşulları sizi şaşırtabilir. Silahın gerçek hayat hikayesini bile burada öğreneceksiniz. Sormak istediğiniz farklı sorular varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Mosin Nagant silahını PUBG ve PUBG Mobile oyunlarında Vikendi ve Erangel haritalarında oyuna girdiğinizde bulabilirsiniz.

Mosin Nagant Pubg Görevi

PUBG Mosin Nagant Quest’i hangi haritada yapabileceksiniz? Sorunun cevabı yukarıda verilmiştir. Genel olarak güncellemelerden sonra Mosin Nagant silahını günlük veya haftalık görevlerde kullanmak ya da kullanırken düşmanı öldürmek gibi görevler olabilir. Ayrıca PUBG Mobile oyuncuları son günlerde bu silahla ilgili görevlerle karşı karşıya kaldı. Mosin Nagant’ın haritada nerede olduğunu ve haritada nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   En İyi CS GO Radar Ayarları Nasıl Yapılır? 2021

Pubg Mobile Mosin Nagant Haritada Nerede Görülüyor?

PUBG Mobile Mosin Nagant Hangi Haritada? Artık öğrendiğinize göre, haritanın neresinde göründüğünü de öğreneceksiniz. Burada verdiğimiz bilgiler sadece PUBG Mobile için değil PC versiyonu için de geçerlidir. Bilindiği üzere her kibrit malzemesi farklı yerlerden çıkıyor. Mosin Nagant silahı daha çok ıssız bölgelerdeki binaların içinde ve çatılarında bulunur. Yani bu silahı dışarıda bulabilirsiniz ama kesin olarak bulmak istiyorsanız ıssız yerlerde yüksek binaları ve çatılarını aramak silahı daha hızlı bulmanızı sağlayacaktır.

Pubg Mosin Nagant Özellikleri

PUBG Mosin Nagant Silahını ateşlediğinizde, mermilerinizin düşmana ne kadar hasar verdiğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki liste 2021 için güncel verileri içermektedir.

  • Kafa:  110.4 hasar
  • Boyun:  82.8 hasar
  • Omuz:  47 hasar
  • Göğüs:  51.7 hasar
  • Kol:  25.3 hasar
  • Karın:  47 hasar
  • Mesane:  47 hasar
  • Buzağı:  25.3 hasar
  • Bacak:  21.1 hasar
  • Ayak:  12.6 hasar
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç