Web Analytics
Teknobu

PUBG Mobile 1.8 Apk (Yeni Sürüm) 2022
PUBG Mobile 1.8 Apk (Yeni Sürüm) 2022

PUBG Mobile 1.8 Apk (Yeni Sürüm) 2022

PUBG Mobile 1.8 Beta Güncellemesi: PUBG Mobile 1.8 Sürümünün APK ve OBB Dosyalarını hemen web sitemizden İndirin.

PUBG Mobile 1.8 Beta Güncellemesi: PUBG Mobile 1.8 Sürümünün APK ve OBB Dosyasını İndirin. Bildiğimiz üzere PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi şu anda yayında ve yakında sona erecek. Bu güncelleme, oyuna birçok heyecan verici öğe, özellik ve optimizasyon getirdiği için oyunun en büyük güncellemelerinden biri olarak da biliniyor. 

Bu güncelleme, oyunun kurallarını en çok değiştiren güncellemelerden biridir. Üstelik oyuna 1.7 güncellemesi ile gelen yeni mod Mirror World de birçok oyuncu tarafından seviliyor. 1.7 yakında sona ereceğinden, geliştiriciler, daha özel ve değerli hale getirmek ve oyuncular için ekstra özellikler eklemek için beta sürümünde 1.8 olan bir sonraki güncelleme üzerinde çalışmaya başladı bile.

Bir sonraki güncellemenin çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak Ocak 2022’nin ilk yarısında düşmesi bekleniyor. Geliştiriciler oyuna birçok yeni özellik ve mod ekliyor. Güncelleme paraşütü iniş efekti optimize edildikten sonra, oyuncunun paraşütü, PUBG New State’e benzer şekilde inişten sonra beş saniye boyunca yerde kalacaktır. Üstelik yeni bir silah olan AC-VAL ve AMR Sniper gelecek ve silahların baskın çıkması bekleniyor. Aşağıda sizlere indirme bağlantılarını verdik. Nasıl indireleceğini öğrenmek için yazımızı okumaya devam ediniz.

PUBG Mobile 1.8 Apk (Yeni Sürüm) İndir

PUBG Mobile 1.8
PUBG Mobile Yeni 1.8 Apk

PubG Mobile 1.8 Apk indir seçeneğimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Pubg versiyonları sayfamızda devamlı güncellenmektedir. Sizlere her zaman güncel sürümleri sunuyoruz. Merakla beklenen Pubg Mobile Güncel Sürümü olan 1.8 apk ve iOS dosyaları ve indirme linkleri burada.

Oyuncular, PUBG Mobile’ın 1.8 Sürümünü Google Play Store veya App Store’dan alamayacaklarını unutmamalıdır. PUBG Mobile 1.8 Sürümünün APK ve OBB’sini indirmek için kılavuzları getirdik çünkü oyuncuların endişelenmesine gerek yok.

Aşağıda belirtilen adımları izleyin:

  • İlk olarak, oyuncuların PUBG Mobile 1.8 Apk sürümünü verilen bağlantıdan indirmeleri gerekiyor .
  • Ardından, cihazlarına yüklemeleri gerekir.
  • Daha sonra oyuncuların 1.8 Beta sürümünün OBB dosyasını verilen bağlantıdan tekrar indirmeleri gerekiyor .
  • Son olarak cihazlarınıza indirdikten sonra, kullanıcıların dosyayı telefonun dahili depolama OBB bölümüne kesip yapıştırması gerekmektedir.

Pubg mobile yeni güncel sürümülerini takip etmek için bizleri sık sık ziyaret etmeyi unutmayın.

”Google
11 Beğen