Teknobu

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi Ne Zaman ?


Age of Empires 4 Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi Ne Zaman ?

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi , Çağın en iyi stratejik oyunlarından biri, en büyük teknoloji devlerinden biri olan Microsoft Studios tarafından geliştirilen Age of Empires’dir. Age of Empires Series, 90’lı yılların sonlarında, ilk lansmandan sonra insanlar bu oyuna çıldırdı çünkü bu, grafikleriyle ve hikayeleriyle seyirciyi yapan o zamanki tek stratejik oyun.

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi

Şimdi, Age of Empires 3 Sürümündeki uzun bir boşluğun ardından, Microsoft stüdyoları insanları çılgına çevirecek bir haberle ortaya çıkıyor, Age of Empires 4 çok yakında piyasaya sürülecek. Ancak ne yazık ki Age Of Empires 4 Çıkış Tarihi yetkililer tarafından açıklanmadı ancak bu oyunun geliştiricisi Relic Entertainment yakında piyasaya çıkacağını söyledi.

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi

Uzun bir aradan sonra, Microsoft stüdyoları Age Of Empires 4’ün çok yakında piyasaya çıkacağını duyurdu. Muhabirlerimiz yetkililerden Age Of Empires 4 Çıkış tarihini sorduğunda, bu stratejik oyunun geliştirme modunda olduğunu ve çok yakında piyasaya çıkacağını ancak önce yalnızca Windows çalıştıran PC kullanıcıları için mevcut olacağını söylediler.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile Sekmeme Ayarı Nasıl Yapılır ? 2021

Yani bu, resmi görevliler tarafından çıkış tarihi hakkında duyurulan tek şeydir ve sisteminizde başka bir pencere çalıştırıyorsanız ve bu oyunu sisteminizde oynamak için istekli veya hevesle bekliyorsanız, yayınlanmadan önce işletim sisteminizi değiştirin ve sistem gereksinimleri kontrol etmeyi unutmayın.

Şirketin PC sürümünden sonra Sony Play istasyonları için oyunu başlatacağına dair bir söylenti var. Bu doğruysa, Sony PS5’in bu oyunu oynamak için en iyi seçenek olacağı doğruysa, 2021 yılının sonunda piyasaya çıkacak. Bazı uzmanlar Age of Empires 4’ün Xbox ile geleceğini söylüyor. daha fazla oyuncuyu çekebilir. Şimdi Age of Empires 4 Çıkış Tarihini bekleyelim Geliştiriciye Relic Entertainment’a sorduk ve bununla ilgili yanıtı bekliyoruz.

Serinin en son oyunu, Age of Empires 2 Definitive Edition. Bir kaynağa göre, şimdiye kadar kesin sürüm oynayan 1 milyon oyuncu var.

Age of Empires 4 Görseller 

Bu oyunu merakla bekleyen pek çok insan var, açıkçası ben onlardan biriyim diyerek. Age of Empire 3’ü (4 Kez) zaten tamamladım, Evet, bu oyuna bağımlıyım, Bu harika stratejik oyun ve Age of Empires 4 Çıkış Tarihi hakkında daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin .

Bu Yazımızda Okuyun :   Ghost of Tsushima Sistem Gereksinimleri Nelerdir, Kaç Gb ?
5dce3928c03c0e275cba928f
Age of Empires 4 Çıkış Tarihi
age of empires 4 ilk oynanis 932x450 1
age of empires 4 yenilikleri ile sasirtacak 2 e1575013279851

Age of Empires 4 Fragman

Bu oyunun resmi fragmanı bir yıl önce yayınlandı, fragmana bir göz atın ve görüşlerinizi bize bildirin.

Ayrıca “Age of Empires 4 Xbox ile ücretsiz olacak mı?” Diye bir sorgumuz var, Peki, bu konuda şu anda böyle bir duyuru yok ve herhangi bir söylentiye inanmıyoruz. Ancak Age Of Empires 4’ün çok oyunculu seçeneği olan çevrimiçi bir oyun olacağından oldukça emin . Bu oyunda daha fazla güncelleme için bizimle bağlantıda kalın.

”Google
36 Beğenmekten Vazgeç