Teknobu

Valorant Pbe’ye Nasıl Girilir, Nasıl İndirilir? 2022


Valorant Pbe’ye Nasıl Girilir, Nasıl İndirilir? 2022

Valorant Pbe’ye Nasıl Girilir, Nasıl İndirilir? 2022

Valorant Pbe’ye Nasıl Girilir? Valorant Pbe’ye Nasıl kayıt olunur? Nasıl İndirilir? İşte Valorant Pbe hakkında merak edilen herşeyi bu makalemizde açıkladık.

Valorant hayranları her zaman oyuna gelmesi planlanan yeni özellikler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterler ve PBE, aynı şeyi öğrenmenin en iyi yoludur.

Valorant , eSpor sahnesinde hızla büyüyor ve oyunun aldığı sık güncellemelerle, her şey oldukça hareketli bir yıl için hazır görünüyor.

VALORANT yakında birçok League of Legends ve Teamfight Tactics oyuncusu tarafından genellikle Public Beta Environment (PBE) olarak bilinen kendi test sunucusuna sahip olacak. PBE, çok sayıda oyuncunun yeni özellikleri ve güncellemeleri genel halka sunmadan önce test edebileceği neredeyse özel bir sunucuya sahip ayrı bir istemcidir.

Riot’un geliştirme ekipleri, bir güncelleme yayınlamadan önce hataları ve sorunları tespit etmek ve oyunu geliştirmek için oyunculardan girdi toplamak için bunu kullanabilir. Bunu akılda tutarak, Riot Games az önce VALORANT için özel bir PBE’nin başladığını duyurdu ve size bunun nasıl bir parçası olabileceğinizi anlatmak için buradayız.

Bu Yazımızda Okuyun :   Forza Horizon 4 Paket Farkları Nelerdir?

Ayrı istemci ve sunucuları, kullanıcıların yeni mekanikleri, gelecekteki güncellemeleri ve diğer özellikleri canlı sunucularda yayınlanmadan önce test etmelerini sağlar.

Bu, hataların ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilecek kalite kontrolüne yönelik bir adımdır ve oyunu tamamen bozdukları keşfedilirse güçlendirme/nerf kavramları. VALORANT’ta ikincisinin gerçekleştiği birkaç örnek oldu, ancak davet edilen oyuncuların önerilen yama yapılarında maç oynamasına izin verileceğinden, bunun tekrar olma olasılığı azalıyor.

Valorant Pbe‘ye Nasıl Girilir?

Valorant Pbe'ye Nasıl Girilir
Valorant Pbe’ye Nasıl Girilir

PBE’ye girmek için tek yapmanız gereken web siteleri üzerinden başvurmak. VALORANT hesabınızla giriş yaptıktan sonra, istemciyi nasıl indireceğiniz ve bu arada ne yapmanız gerektiği hakkında daha fazla bilgi içeren bir e-posta alacaksınız. PBE için çeşitli kayıt kriterleri olduğunu unutmamak önemlidir, bu nedenle uygun olup olmadığınızı görmek için aşağıdaki listeyi okuduğunuzdan emin olun:

Canlı VALORANT hesabınız:

  • Mevcut yasaklar veya kısıtlamalar yok.
  • Kuzey Amerika bölgesinde olmalı ve sürekli oradan oynamalısınız.

Bu kriterleri yerine getirmenin işe alınacağınızı garanti etmediğini unutmayın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Valorant PBE'ye Nasıl Kayıt Olunur? 2021

Riot Games, ara sıra kullandıkları donanım, oynama sıklıkları veya sıralamaları gibi belirli kriterlere uyan oyuncuları arayacaktır. Bu durumda, seçim tamamen rastgele olmayacaktır. Bunun dışında, yukarıda belirtilen şartları yerine getirdiğiniz ve kayıt olduğunuz sürece dikkate alınacaksınız!

Valorant Pbe'ye Nasıl Girilir
Valorant Pbe’ye Nasıl Girilir

Ayrıca, PBE’ye girmek, yalnızca PBE hesabı oluşturulmasıyla sonuçlanmaz. Mevcut VALORANT hesabınızla giriş yapacaksınız, bu yüzden kullanmak istediğiniz hesapla kaydolduğunuzdan emin olun. Bu, PBE’de yasaklanırsanız Live’da da kara listeye alınacağınız ve bunun tersi anlamına gelir.

Sonraki adım

Başvurunuzun alındığını onaylayan bir e-posta alacaksınız. Hesabınız uygunluk gereksinimlerini karşılıyorsa, işe alım için değerlendirileceksiniz. Unutmayın – gereksinimleri karşılamanız işe alınacağınızı garanti etmez.

İşe alınan Temsilciler, PBE’ye nasıl erişeceklerine ilişkin ek talimatları içeren işe alım davetini onaylayan ikinci bir e-posta alır. Bir e-posta görmediniz mi? Mevcut saatlerinde PBE’de oturum açmayı deneyerek durumunuzu her zaman kontrol edebilirsiniz.

PBE’ye kabul edilirseniz, istemciyi indirebilir ve oyunun PBE sunucusuna erişmek için kimlik bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç