Teknobu

Valorant Neon Ne Zaman Gelecek? 2022


Valorant Neon Ne Zaman Gelecek? 2022

Valorant Neon Ne Zaman Gelecek? 2022

Valorant Neon Ne Zaman Gelecek? Valorant oyununa Neon ne zaman gelecek çıkış tarihi ne zaman oyuncular sabırsızlıkla bunu bekliyor işte tüm detaylarıyla açıkladık.

Bazı ayrıntılı sızıntıların ardından, VALORANT Neon ajanı nihayet çıkış tarihi ve yetenekleri de dahil olmak üzere Riot tarafından resmen açıklandı. Neon, VALORANT’taki 18. oynanabilir karakter olacak ve Jett’in beğenilerine meydan okumak için hızlı tempolu, dinamik yeteneklerini beraberinde getiriyor. Bu yeni ajan hakkında bilinmesi gereken her şeyi bilmek ister misiniz? İşte VALORANT Neon hakkında bilmeniz gereken her şey.

Valorant Neon Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Valorant Neon Ne Zaman Gelecek
Valorant Neon Ne Zaman Gelecek

Neon, ilk olarak veri madencileri tarafından geçen yılın sonuna doğru keşfedilen bir isim olan Sprinter kod adıydı.

Atlamadan, Sprinter’ın hız odaklı bir Ajan olacağı açıktı. İpucu, elbette adında, ancak aynı zamanda Yasa’da yer alan ‘Live Wire’ oyuncu kartı gibi çeşitli erken tanıtımlarda elektriğe yapılan tutarlı referanslardadır:

Bu Yazımızda Okuyun :   Euro Truck Simulator 2 Mod

Temsilciye daha sonra Aralık ayı başlarında Riot Games’in büyük e-spor yarışması Valorant Şampiyonlar Turu (VCT) sırasında bir tanıtım fragmanında çok kısa bir görünüm yaptığı uzun bir resmi alay verildi. Aşağıda göreceğiniz gibi, Sprinter’ın hareket merkezli yardımcı programı hakkındaki şüpheler, “Umarım okunmuştur, hızlı giderim” dediği ses hattıyla doğrulanmıştır.

Videonun başlığı, ‘Lintik Kayo’, Filipinler’in ulusal dili olan Tagalog’da “Umarım sana yıldırım çarpar” anlamına gelir.

Valorant Neon Ne Zaman Gelecek?

Neon’un, önümüzdeki hafta 11 Ocak’ta (ya da Avrupa’daysanız 12 Ocak) piyasaya sürülecek olan Valorant’ın 4. Bölüm, 1. Bölümünün bir parçası olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. 

Valorant Neon Ajanın Yetenekleri

Neon’un yeteneklerinin neler içereceğini tam olarak biliyoruz. Bunlardan ilki, VALORANT’ta hem sprint yapabilen hem de kayabilen  tek karakter olması  , bu yüzden diğer birinci şahıs nişancı oyunlarında yaygın mekanikler olmasına rağmen, burada bunu yapmak için Neon oynamanız gerekiyor.

Ayrıca Phoenix’in ateş duvarının geliştirilmiş bir versiyonu gibi görünen bir şeye sahip. Neon, yalnızca bir tarafta olmak yerine, elektrik mavisi bir koridor oluşturmak için her iki tarafı da kapatabilir. Bu, Phoenix’inki gibi yuvarlak köşeler bükülemez, ancak genel olarak daha fazla koruma sağlar.

Bu Yazımızda Okuyun :   PES 2021 SUNUCU BAKIMLARI NE KADAR SÜRER ?

Neon’un ayrıca bir sersemletme/sarsıntı bombası yeteneği var ve bunun düşmanlar üzerindeki etkilerini henüz görmemiş olsak da, bunun Breach’in sersemlemesine benzer bir şey olmasını bekliyoruz.

Son olarak, Neon’un nihai ürünü ona parmaklarından temel olarak bir elektrik lazer ışını sağlar. Bunun ne kadar hasar verdiğini bilmiyoruz, ancak Neon’un ultisi ile aldığı her öldürme, ona hız artışı sağlıyor. Ayrıca, daha önce tahmin etmediyseniz, Neon’un bir Düellocu olduğu da doğrulandı.

Neon’un Jett’e parası için bir şans vereceğini söylemek güvenli, ancak Jett’in dikeyliği olmadan en üst sırayı alıp almayacağı henüz görülmedi.

”Google
Beğen