Teknobu

PUBG Mobile En Eski Sürüm Nasıl İndirilir? 2022


PUBG Mobile En Eski Sürüm Nasıl İndirilir? 2022

PUBG Mobile En Eski Sürüm Nasıl İndirilir? 2022

PUBG Mobile En Eski Sürüm nasıl indirilir? PUBG Mobile En Eski Sürümlerine sahip olmak için bu yazımızda sizlere PUBG Mobile En Eski Sürümlerin indirme bağlantısını sizlerle paylaşacağız.

PUBG Mobile Oynayan oyuncularımız son zamanlarda PUBG Mobile En Eski Sürüm için indirme bağlantısı aramaya başladılar. PUBG Mobile En Eski Sürümlerini indirmek için ne yapmanız gerektiğini bu yazımızda tamamen öğreneceksiniz. Ve bu yazımızda sizlere PUBG Mobile En Eski Sürüm indirme bağlantısını vereceğiz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile, yani PUBG Mobile, için nostaljiyi yeniden yaşamak isteyen bir PUBG Mobile oyuncusuysanız veya oyunun en eski sürümlerini oynamak istiyorsanız, artık PUBG mobil için en eski sürümlerini indirebilirsiniz.

PUBG Mobile En Eski Sürüme Dönülür mü?

PUBG Mobile En Eski Sürüm
PUBG Mobile En Eski Sürüm

Öncelikle eski sürüme dönmenin resmi olarak bildirilmiş bir yolu olmadığını bilmelisiniz. Eski sürüme dönmek için bazı yöntemler olsa da bu yöntemler arasında kesin çalışan bir yöntem mevcut değil. Bu nedenle bu yöntemleri denemeden önce gerçekten eski sürüme dönmek zorunda olup olmadığınızdan emin olun.

Bu Yazımızda Okuyun :   Mobil Oyun Konsolu

Eski sürüme dönmek için kullanılabilecek en güvenilir yöntem oyunun daha önceki sürümlerinden birini yüklemek. Genellikle oyun güncellendikten sonra güncelleme yapmadan açılmıyor. Bu nedenle daha önce de dediğimiz gibi, mecbur değilseniz bu yöntemi denemenizi tavsiye etmiyor, işe yarayacağının garantisini vermiyoruz.

PUBG Eski Sürüme Nasıl Dönülür?

İşe yarama ihtimali düşük de olsa denemek zorunda hissediyorsanız aşağıda adım adım nasıl yapabileceğinizi anlatacağız:

  1. İlk olarak işlemlere başlamadan önce telefonunuzda yüklü olan PUBG sürümünü kaldırmanız gerekiyor. Önceki sürümü kaldırmadan yenisini yükleyemezsiniz.
  2. Eğer telefonunuzun Android sürümü 10.0 ve üzerindeyse buraya, 4.3 ve üzerindeyse buraya tıklayarak bir önceki sürüm olan 1.0.2 sürümünün kurulum dosyasını indirin.
  3. İndirdiğiniz dosyaya tıklayın ve kurulum işlemini başlatın. Eğer dış kaynaktan yükleme izni verilmemişse telefonunuzdaki yönlendirmeyi takip ederek dış kaynaktan dosya yüklemeye izin verin.
  4. Yükleme bittikten sonra oyunu açıp çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

PUBG Mobile En Eski Sürümler

PUBG Mobile En Eski Sürüm 1.4.0 İndir

1.4.0 İndir

PUBG Mobile En Eski Sürüm 1.3.1 İndir

Bu Yazımızda Okuyun :   Gas Station Simulator Hileleri (Sınırsız Para, Yakıt) 2021

1.3.1 İndir

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç