Teknobu

Pubg Mobile Redeem Code (Güncel) 2022


Pubg Mobile Redeem Code (Güncel) 2022

Pubg Mobile Redeem Code (Güncel) 2022

Güncel Pubg Mobile Redeem Code 2022; Bu yazımızda en güncel 2022 yılına ait Pubg Mobile Redeem Code listesini sizlerle paylaştık.

PUBG Mobile Redeem Codes2022: – Her PUBG oyuncusu, karakterleri için Efsanevi kıyafetler, Silah görünümleri ve PUBG Mobile’ın birçok premium eşyasını ister. Bu, herkesin bu ürünleri satın alması mümkün değildir. Çünkü satın almak için PUBG UC olarak gerçek para harcamaları gerekiyor. 

Sadık bir geliri olmayan bir oyuncu için bu çok pahalı. PUBG Redeem Code 2022 kullanarak bu eşyaları ücretsiz almanın bir yolu olduğunu biliyor musunuz? PUBG Mobil Kullanım Kodlarını nasıl alacağınızı merak ediyorsanız, daha fazlası için aşağı kaydırın..

Bu yazıda PUBG Promosyon Kodu ile ilgili tüm detayları ele aldık. Kullanım kodu nedir, ödeme prosedürü ve nasıl edinilir. PUBG Mobile için %100 çalışan 2022 yılı için bir Redeem Code alacağınızdan emindim. Bu, PUBG’de ücretsiz efsanevi öğeler vermenize yardımcı olabilir. Ücretsiz ifadeler, evcil hayvan, karakter kuponu, popülerlik ve daha pek çok şey için kullanma kodlarını alın.

2022 için 200’den fazla çalışan PUBG Mobile Redeem Code sunuyoruz . Bu kodları kullanarak %100 ücretsiz ödül kazanın . M416 Silah Görünümleri, Ücretsiz Royal Pass, ücretsiz PUBG UC , Kıyafet ve PUBG Karakter kuponu kullanma kodu gibi harika ödüller elde etmek için %100 garanti vardır . Nasıl kullanılacağını bilelim.

Pubg Mobile Redeem Code 2022 nedir?

Pubg Mobile Redeem Code
Pubg Mobile Redeem Code

Redeem Code – adından da anlaşılacağı gibi, herhangi bir oyunda ödeme için kullanılabilirler. PUBG Mobile durumunda, Redeem kodu 25 haneli bir uzun karakter ve sayı tabanlı koddur. Bu kod, oyunda ücretsiz olarak çeşitli ödüller almak için kullanılabilir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Hile Komutları Hakkında

PUBG mobile, UCS kullanılarak alınabilecek çeşitli premium öğelere sahiptir. Uygulama içi satın alma öğelerini almak için UC’leri satın almanız gerekir. Kullandığınız kodlar varsa, bu kodları para harcamadan premium ürünler almak için kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile Redeem Code 2022 nasıl kullanılır?

PUBG Mobil ödeme kodlarını kullanmak için resmi web sitesinde PUBG ödeme merkezini ziyaret etmeniz gerekir. Orada, kodunuzu kullanmak için Karakter Kimliğinizi, Kullanım kodunuzu ve Doğrulama kodunuzu girmeniz istenecektir. İşte aynı için adım adım süreç.

  • Resmi PUBG mobil web sitesine gidin ve ödeme merkezi bağlantısını tıklayın.
  • Form oluşturacağınız yeni bir sayfa açılacaktır.
  • PUBG Oyun profilinizden alabileceğiniz karakter kimliğinizi girin.
  • Şimdi sahip olduğunuz PUBG kullanma kodunu kod kullanma bölümüne girin.
  • Ardından bir Captcha doğrulama kodu göreceksiniz, Sorulan bölüme doğrulama kodunu girin.
  • Şimdi sarı renkli “REDEEM” düğmesine tıklayın.

PUBG Mobile Redeem Code 2022

Kullanım kodlarının süresi zamanla dolar ve yeni kodlara ihtiyacınız olacaktır. Web sitemizde %250 çalışan PUBG Mobile Redeem kodlarını güncelliyoruz ve buradan alabilirsiniz.

Redeem CodeÖdül
DKJU10GTDSM2100 Silver Fragments
DKJU8LMBPY Bedava Gümüş Parçacıklar
UCBYSD800 800 UC
MIDASBUYücretsiz yeniden adlandırma kartı ve oda kartı
EKJONARKJO Sınırsız M821 Silah Görünümü
BBKTZEZET8 PUBG Operasyonu Leo Set Efsanevi Kıyafet
BBVNZBZ8M10 Ücretsiz PUBG Futbol ve Tavuk Popülaritesi
BBKVZBZ8FW 8 Kırmızı Çay Popülaritesi
BBKRZBZBF108 Ücretsiz PUBG Topu Popülerliği
BAPPZBZXF8UMP-88 Silah Kaplaması
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç