Teknobu

Hitman Absolution İndir (Tam Sürüm)


Hitman Absolution İndir (Tam Sürüm)

Hitman Absolution İndir (Tam Sürüm)

Hitman Absolution İndir; Hitman Absolution pc oyunu , IO Interactive tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan bir gizlilik ve suikat tarzı oyunudur. Hitman serisinin beşinci taksitidir ve iki özel Glacier motor oyunu IO Interactive üzerinde çalışır. Yayınlanmadan önce geliştiriciler, Absolution’ın oynanmasının daha kolay olduğunu ve serinin zorlu yönlerini korurken daha erişilebilir olacağını söylediler. 

Oyun, Microsoft Windows, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 20 Kasım 2012’de (başrol oyuncusu Agent 47’ye göre yılın 47. haftasında) piyasaya sürüldü. 15 Mayıs 2014, Hitman: Absolution – Elite Edition OS X için Feral Interactive tarafından yayınlandı; Hitman Sniper Challenge, “yapımı” belgesel ve 72 sayfalık bir sanat kitabı da dahil olmak üzere önceden yayınlanmış tüm indirilebilir içeriği içerir.

Hitman Absolution İndir
Hitman Absolution İndir

HİDMAN ABSOLUTİON NASIL OYNANIR ?

Hitman Absolution pc oyunu, oyuncunun Ajan 47 adlı bir suikastçı rolünü üstlendiği gizli bir video oyunudur. Üçüncü şahıslarda oyun perspektifinden sunulan hedefleri farklı seviyelerde tamamlamaktır. Hedefler, sadece seviyenin sonuna ulaşmaktan bazı insanları öldürebilir. Oyuncular, bir hedefe veya konuma ulaşmak için dallanan yollarla her seviyeyi nasıl tamamlayacaklarını seçerler. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Xantares Görüntü Ayarları Nasıl Yapılır? 2021

Düşmanlardan kaçınmak, görülmemek, kılık değiştirerek çevreye uyum sağlamak ve yalnızca bir gizli yaklaşımı kullanırsanız, belirli hedef grup Ajan 47 ayrıca en kolay oyuncunun düşmanlarının daha sonra ekrana geldiği “İçgüdü” yeteneğine de sahiptir. Bireyleri öldürmek veya dışarı çıkarmak için çevresel yöntemler de vardır; Oyuncular zehri kahveye kadar kullanabilir, düğmeleri disko topuna çekerek düşüp kırılabilir, bir benzin istasyonunda büyük bir patlamaya neden olabilir, iskelenin düşmesine neden olmak için bir düğmeyi çekerek yangına veya havai fişekleri tetikleyebilir. 

Oyuncular tarih boyunca kapsamlı bölümler alır. Oyuncu tarih boyunca bir konak, kütüphane, striptiz kulübü, cephanelik, güreş arenası, adliye binası ve otel dahil olmak üzere farklı yerlere seyahat eder.

hitman absolution free download screenshot 2 1
Hitman Absolution İndir

Hitman Absolution PC Minimum sistem gereksinimleri

 • İşletim sistemi:   Windows Vista , Windows 7
 • İşlemci:   Intel Core 2 Duo 2.0 Ghz veya AMD Athlon 64 X2 4400+
 • Bellek:   Minimum 2 GB RAM
 • Ekran Kartı : NvidiaGeforce 8600 veya AMD eşdeğeri – 512 MB VRAM
 • Sabit Disk Alanı: 24 GB boş alan
 • DirectX sürümü:   Sürüm 10 gereklidir
 • Ses Kartı: Uyumlu DirectX
Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Karakter Değiştirme Nasıl Yapılır? 2021

Hitman Absolution PC Önerilen sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit önerilir
 • İşlemci:   Intel Core i7 veya AMD Athlon II X4
 • Bellek:   4 GB RAM
 • Ekran Kartı:   Nvidia GeForce GTX 260 , ATI Radeon HD 5770 – 1 GB VRAM
 • Sabit Disk Alanı: En az 24 GB
 • DirectX sürümü: DirectX’in   11 sürümü
 • Ses Kartı: DirectX Uyumlu

Hitman Nasıl İndirilir ve Kurulur: Absolution

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Hitman kez: Absolution bitti indirilmesi olduğunu, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Hitman Absolution Profesyonel Edition.zip için Özü” üzerine tıklayın (alabilirsiniz 7-Zip, olması gerekir Bunu yapmak için  buraya ).
 4. Hitman: Absolution klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Hitman Absolution İndir Ücretsiz

Hitman Absolution İndir doğrudan bağlantıyla başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Downlaod APK 300x55 12
Hitman Absolution İndir

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Tencent Gaming Buddy İndir Son Sürüm 2021
”Google
11 Beğenmekten Vazgeç