Teknobu

Hitman 3 Oyunu Hakkında Bilmeniz Gereken En Güncel Bilgiler


Hitman 3 Oyunu Hakkında Bilmeniz Gereken En Güncel Bilgiler

Hitman 3 Oyunu Hakkında Bilmeniz Gereken En Güncel Bilgiler

Merhaba değerli dostlar yeni çıkacak olan Hitman 3 Oyunu Hakkında Bilmeniz Gereken En Güncel Bilgileri sizler için hazırladık ve bilgilenmeniz için sizlerle bu yazımızı paylaştık. İşte hitman 3 hakkındaki en güncel detaylı bilgiler.

HİTMAN 3

HİTMAN 3 OYUNU HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

Hitman III , World of Assassination üçlemesinin dramatik bir sonucudur. Ajan 47, genişleyen sanal alanlara uzanan bu dünyayı saran macerada tüm kariyerinin en önemli sözleşmeleri için acımasız bir profesyonel olarak geri dönüyor.

Hitman 3 Oyunu, çoktan eleştirel olarak beğenileri toplamaya başladı, bu yüzden muhtemelen ne zaman oynayabileceğinizi merak ediyorsunuz. Hitman III’ün piyasaya sürülme zamanı, dosya boyutu ve daha da iyi hale getirecek gerekli ilk gün yaması dahil olmak üzere, bildiğimiz her şeyi sizler için hazırladık.

hitman 3 esportimes 1

HİTMAN 3 ÇIKIŞ TARİHİ NE ZAMAN ?

Hitman 3 , 20 OCAK 2021’DE PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Google Stadia ve Nintendo Switch’te aynı anda piyasaya sürülecek. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Valorant 4.0 Yama Notları Yayınlandı! 2022

HİTMAN 3’Ü ÇIKIŞ TARİHİNDEN ÖNCE YÜKLEYEBİLİR MİYİM ?

Hitman 3’ü önceden yükleyebilir ve yukarıda belirtilen çıkış tarihinden sonra da zamanında oynayabilirsiniz. Bu oyun için ön yüklemeler yalnızca PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X’te mevcut olacak. Ön yüklemek için PlayStation Store veya Microsoft Store’da oyunu önceden sipariş edin ve indirme seçeneğini seçin. oyun. Çıkış zamanında gitmeye hazır olacak.

IO Interactive, PC’de ön yükleme yapmamaya karar verdi, bu nedenle, eğer platformunuz buysa, oyunun çıkış süresinden sonra indirilmesini beklemeniz gerekecek. Bu arada, Hitman III’ün Google Stadia ve Nintendo Switch sürümleri , bulut tabanlı bağlantı noktaları oldukları için çok büyük ön yüklemeler gerektirmez .

HİTMAN 3 DOSYA BOYUTU NEDİR ?

Hitman III için dosya boyutu yaklaşık 60-70 GB’dir.

Hitman III için bu dosya boyutu IO Interactive’in izniyle gelir , ancak oyunun dijital kopyalarına otomatik olarak uygulanacak bir gün yama olacaktır.

Ek olarak, indirdiğiniz veriler, IO Interactive’in birinci ve ikinci taksitlerini oynatmak için gereken tüm içeriği de içerecektir.

Üçüncü oyun üzerinden oynamak için Hitman 1 ve 2’ye sahip olmanız gerektiğini bilin. İncelemeler henüz yayınlanmadı, ancak önceden yüklemek istiyorsanız ön sipariş vermeniz gerekecek.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hood: Outlaws & Legends Sistem Gereksinimleri 2021

HİTMAN 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ PC ?

Hitman III’ü çalıştırmak için gereken minimum gereksinimler şunlardır .

 • İşlemci : Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
 • RAM : 8 GB RAM
 • Diskler : 80 GB
 • GPU : NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 • İşletim Sistemi : 64-bit Windows 10
 • DirectX : Sürüm 12
 • Ekran Çözünürlüğü : 720p veya daha iyisi
 •  : Geniş Bant İnternet Bağlantısı

Bununla birlikte, en iyi deneyim için IO Interactive aşağıdakileri önermektedir:

 • İşlemci : Intel CPU Core i7 4790 4 GHz
 • RAM : 16 GB RAM
 • Diskler : 80 GB
 • GPU : NVIDIA GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56 8GB
 • İşletim Sistemi : 64-bit Windows 10
 • DirectX : Sürüm 12
 • Ekran Çözünürlüğü : 720p veya daha iyisi
 •  : Geniş Bant İnternet Bağlantısı

SEVİYELER HİTMAN 1 VE 2’DEN HİTMAN 3’E TAŞINIR MI ?

Hitman 1 ve 2’yi zaten oynadıysanız , bu ilerlemeyi aynı platform ailesi içinde devam ettirebilirsiniz. Dolayısıyla, PS4 verilerini Xbox Series X sürümüne getiremezken, PS4 ilerlemeniz Hitman III’ün PS5 bağlantı noktasına taşınabilir . Oyun aynı zamanda akıllı teslimatı destekler, böylece oyunların yeni nesil sürümlerine yükseltebilirsiniz. Bedava.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Love Like Fire Görevi Nasıl Yapılır ?

Bu aktarım özellikle oyuncu profiliniz, XP sıralamanız, konum ustalık seviyeleriniz, konum ustalığı kilitleri, meydan okuma ilerlemesi, meydan okuma kilitleri ve Zor Hedef kilitleri için geçerlidir. Bu verileri aktarmak için bir IOI hesabına ihtiyacınız olacak ve henüz yayında olmayan bir web sitesini kullanacaksınız. Bu web sitesi kullanılabilir olduğunda bunu güncelleyeceğiz.

Bunların hepsi taşındığında, Hitman maceranıza Hitman III ‘te devam edebilirsiniz .

HİTMAN III , 20 OCAK 2021’DE TÜM BÜYÜK PLATFORMLAR İÇİN PİYASAYA SÜRÜLECEK.

”Google
28 Beğen

Yapılan Yorumlar