Teknobu

Hitman 2 indir Ücretsiz


Hitman 2 indir Ücretsiz

Hitman 2 indir Ücretsiz

Hitman 2 indir ; Web sitemizden HITMAN 2’yi ücretsiz indirebilirsiniz   Bu sayfamızda HITMAN 2 ve oyunu ücretsiz olarak nasıl indirebileceğiniz hakkında bilgiler bulacaksınız. Burada doğrudan bağlantı (farklı dosya sunucusundan) veya bir torrent indirmesi alırsınız. Ücretsiz indirme bağlantısı  sayfanın altında yer almaktadır.

OYUN HAKKINDA – HITMAN 2 İNDİR (PC)

HITMAN ™ 2 ile dünyayı dolaşın ve egzotik sanal alanlardaki hedeflerinizi takip edin. Güneşle kaplı sokaklardan karanlık ve tehlikeli yağmur ormanlarına kadar dünyanın en yaratıcı suikastçısı Ajan 47 hiçbir yerde güvende değil.

Nihai casus gerilim hikayesini yaşamaya hazırlanın; Göreviniz zor Gölge İstemcisini ortadan kaldırmak ve milislerini çözmek, ancak 47 hedefinin gerçek kimliğini ve geçmişiyle ilgili gerçeği öğrendiğinde her şeyi değiştirir.

HITMAN ™ 2, franchise ilk eşli oyun ile yeni Sniper Assassin modu dahil olmak üzere yeni oynama yolları, yeni oyun modları ve yeni özellikler sunar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Hafif Makineli Tüfekler ve İpuçları 2021

HİTMAN 2 OYUNU EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

hitman 2 indir
image 19
Hitman 2 İndir
image 20
Hitman 2 İndir

HİTMAN 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:

 • İşletim Sistemi:  OS 64-bit Windows 7
 • İşlemci:  Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
 • Bellek:  8 GB RAM
 • Ekran Kartı:  NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  60 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

 • İşletim Sistemi:  OS 64-bit Windows 10
 • İşlemci:  Intel CPU Core i7 4790 4 GHz
 • Bellek:  16 GB RAM
 • Ekran Kartı:  Nvidia GPU GeForce GTX 1070 / AMD GPU Radeon RX Vega 56 8GB
 • DirectX:  Sürüm 11
 • Depolama:  60 GB kullanılabilir alan

Hitman 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Hitman 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Hitman 2.zip’e Çıkart” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için buradan alabileceğiniz 7-Zip’e sahip olmanız gerekir  ).
 4. Hitman 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.
Bu Yazımızda Okuyun :   Dont Starve Together Hileleri Güncel 2021

Hitman 2 İndir Ücretsiz

Hitman 2 İndirin Ücretsiz, doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

Downlaod APK 300x55 10

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın.

”Google
9 Beğen