Teknobu

Valorant Mobile Apk (Güncel Sürüm) 2021


Valorant Mobile Apk (Güncel Sürüm) 2021

Valorant Mobile Apk (Güncel Sürüm) 2021

Valorant oyununu artık android ve ios cihazlarınızda oynamak mı istiyorsunuz o zaman hemen Valorant Mobile Apk’yı indirin.

Valorant Mobile Apk Android ve iOS’ta mevcuttur. Beklemeyin, oyunu oynamak için Valorant Mobile’ı telefonunuzda oynayın!

Valorant Mobil oyununun kurulumu ve oynaması çok kolaydır. Valorant Mobile Apk’yi android telefonunuza almak için şimdi indir düğmesini kullanın. Ancak, Valorant oyununu yüklemek için iPA dosyasını iOS’unuza indirebilirsiniz. Kurulumdan sonra oyunu normal şekilde oynayabilirsiniz.

Valorant Mobile Apk

Valorant Mobile Apk
Valorant Mobile Apk

Valorant, tek bir aracının belirli çekim işlevlerini tamamlayan Windows PC’ler için stratejik bir 5v5 FPS oyunudur. Oyunda ateş etmek kesin, tutarlı ve çok ölümcül! Riot tarafından yasallaştırılmıştır oynamak ücretsizdir, ancak oyun içinde kozmetik satın alınabilir. Bunun tadını çıkar! Bunun tadını çıkar!

Aşağıdakileri hayal edin: Taktik, doğal olmayan güçlerle buluşuyor. Herkesin benzersiz bir silah ve beceri seti vardır. Peki rüzgar hızında birine nasıl vurabilirsin? Onları durdurmak ve vurmak için kendi hareketlerinizi kullanın. Valorant, öngörülemeyenleri oynamak için para ödeyen cesur tüketicilerin oyunudur çünkü kazanırlarsa işe yarar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi İndir 2021

Yeterli yatırım oyunları güveni: 128 tik sunucu, çoğu orta özellikli bilgisayarda en az 30 kare (en az on yıl), modern oynatma ekipmanında ve veri merkezlerinde 60-144+ fps. ISS yönlendirmenizin gecikmesi, İnternet bağlantınız ve arka planda indirdiğiniz şey her zaman kombinasyondan etkilenir.

Oyunun gözden geçirilmesi

Bu, Valorant’ın hareketli versiyonuna erken tepkimiz olan Overwatch ve CSGO’nun garip bir kombinasyonu. Fragmanından Overwatch gibi büyük ölçüde bir rol yapma FPS olacağını düşündük, çünkü oyuncular duvarlar yaratıyor, iş arkadaşlarını canlandırıyor ve sis perdeleri kullanıyor. Ayrıca Overwatch’da DPS, tank ve desteğimiz olduğunu varsaydık.

Valorant Mobile Apk
Valorant Mobile Apk

Ancak akıllı telefon deneyimi, sonuçlarımızda çoğunlukla yanlış yönlendirildiğimizi kanıtladı. Oyunun atmosferi Overwatch’tan çok CSGO’ya uygun. Çatışmalarda belirli pozisyonlara ve özel becerilere sahip ajanlarla karşılaşabilirsiniz. Hedeflerdeki kesinliğin ve tepki hızının en önemli unsur olduğu klasik FPS bağlamı gibi bir CSGO, gerçek oyundur.

Ajanlar ve benzersiz yetenekleri

Bu, yetenekleri çok nadir bulunan bir grup birey olan Valorant’ın ruhudur. Oyuna girdiğinizde ilk karşılaşacağınız şey görevliler olacak. Toplam 8 ajan karakter olarak oynayacaksınız. Ve Valorant, son sürümün on iki ajan içereceğine söz verdi. Her ajan, farklı bir geçmişe sahip 3 benzersiz beceri ve bir nihai yetenek ile birlikte gelir. Uygulama alanında birkaç dakika, acentelerin sunduğu güçlü yönleri ve uzmanlıkları öğrenmenize olanak sağlayacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Silinen Resimleri Geri Getirme Diskdigger Pro Apk Ücretsiz İndir v1.0

Oyuncular, dünyanın çeşitli ülkelerinden ve kültürlerinden ajanları devralır. Oyunun ana modunda, oyuncular her iki takımda da beş oyuncudan oluşan hücum veya savunma takımına girerler. Ajanlar, becerilerini ve silahlarını ekonomik bir mekanizma ile satın alma konusunda özel bir yeteneğe sahiptir.

Valorant Mobile Apk nasıl indirilir?

  1. Aşağıdan apk’yı indirin.
  2. İndirilen dosyayı açmak için Yükle düğmesine tıklayın.
    Artık uygulamaları yüklemek için bilinmeyen kaynaklara yetki vermelisiniz. Ayarlar >> Uygulamalar/Güvenlik’e gidin ve Yüklenecek bilinmeyen kaynaklardan gelen Uygulamaları Etkinleştir’i işaretleyin.
  3. Ve yükleyin hepsi bu kadar.
Valorant Mobile Apk
Valorant Mobile Apk

”Google
Beğen