Teknobu

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config (Nasıl İndirilir) 2021


PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config (Nasıl İndirilir) 2021

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config (Nasıl İndirilir) 2021

Merhaba arkadaşlar bu ayarları çok seveceksiniz işte bu yazımızda sizlere PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config dosyasını paylaşıyoruz. Hemen sizde indirin.

Arkadaşlar son zamanlarda görüyoruz ki PUBG oyun severler 1.6 için Pubg sekmeme config dosyası arıyorlar ve google da ararken görüyoruz ki çoğunlukla oyuncular şu şekilde aramalarda bulunmuşlar.

Bu aramalar ; Config 1.6 , 1.6 sekmeme config, Pubg 1.6.0 config sekmeme gibi arama terimleri kullanılmış. İşte bizde bugün sizler için araştırdık ve pubg mobile 1.6 sekmeme congif dosyasını sizlere paylaştık.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config
PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config

PUBG Mobile Sekmeme Config çalışmasındaki oyuncular, 2021’deki son güncelleme olan 1.6 sürümüne özel dosyalar arıyor. Paylaşılan dosyaların önceki sürümleri sizin için çalışmayacaktır.

Oyunda bir düşmanı öldürmeye çalıştığınızda, görüşünüzü düşmana doğrulttuğunuzda ve ateş ettiğinizde, silahınızdan ateşlendiğinde her mermi geri tepecektir. Bu top geri tepmesinden sonra, görüşünüzü rakibinizle aynı hizaya getirmeli ve bir sonraki mermiyi ateşlemelisiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile Bedava Hesap Ve Şifreleri (Güncel) 2021

İşte PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config dosyası da siz düşmanı hedef alarak bir atış attığınızda bu geri tepme oranını düşürmektedir. Böylelikle her silahınızı düşmana ateşlediğinizde nişangah kaymasını engeller ve düşmanı daha rahat bir şekilde tam isabet vurabilirsiniz.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config İndir

Yabancı kaynakların ülkemizde yoğun talep gören konularda içerik ürettiğini görüyoruz. Milyonlarca oyuncunun varlığı nedeniyle PUBG Mobile 1.6 sekme yapılandırma dosyalarının indirme bağlantısına göz atılacağı tahmin ediliyordu.

Yabancı kaynaklar bu dosyalar üzerinde sahte yöntemler kullanmaya başladı. Cebinizden para çalmanın zor olabileceğini bilenler artık cebinize uzaktan sızmaya çalışıyor. PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config Çeşitli sosyal medya platformlarında gördüğünüz video ve resimleri indirmek aslında bir aldatmacadır. Asıl amacı, sizi bu hilenin işe yarayacağına inandırmak ve ardından sizi hayal kırıklığına uğratmaktır.

PUBG Mobile 1.6 Sekmeme Config
PUBG Mobile Sekmeme Config
”Google
Beğen