Teknobu

TKO Coin Nedir ? Tokocrypto nasıl alınır? TKO Coin hakkında bilgiler.. 2021


TKO Coin Nedir ? Tokocrypto nasıl alınır? TKO Coin hakkında bilgiler.. 2021

TKO Coin Nedir ? Tokocrypto nasıl alınır? TKO Coin hakkında bilgiler.. 2021

Bu yazıda, Tokocrypto projesi ve TKO Coin hakkında bilgileri tartışacağız. Kripto para borsasına yeni giriş yapan TKO Coin hakkındaki bilgiler, yatırımcıların merak konusu oldu. Peki TKO Coin nedir, nasıl alınır? İşte TKO Coin hakkında merak edilen tüm detayları sizlerle paylaştık. Tko coin yorum, tko coin nedir, tko coin kaç tl, tko coin grafik, tko coin ne zaman çıkacak, tko coin kaç dolar, tko coin ne zaman listelenecek, binance tko coin,

Endonezya’nın en büyük hacimli borsası olan Tokocrypto, kendi coin’i olan Toko Coin’i piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Normal bir Launchpad satışı olarak yapılacak olan TKO coin arzında, Binance borsasında BNB bakiyesi olanlara, BNB bakiyeleri oranında TKO coin’i açılış fiyatından yani 10 cent’ten alma imkanı sağlanacak.

Peki TKO Coin nedir? İşte detaylar..

TKO Coin Nedir

TOKOCRYPTO TKO COİN NEDİR ?

Tokocrypto Digital Exchange, Endonezya’nın önde gelen düzenlenmiş ve en büyük dijital borsalarından biridir. 2018 yılında kurulan Tokocrypto, blockchain teknolojisinin halka sunduğu faydalara güçlü bir inancı olan bir grup kripto meraklısından doğdu. Tokocrypto, müşterilere güvenle işlem yapmaları için kolay, basit, anında ve güvenli bir platform sağlayarak Endonezya’nın önde gelen dijital değişim borsası olmayı hedefliyor. Tokocrypto ayrıca Güneydoğu Asya blok zinciri toplulukları, üniversiteler, halk ve Endonezya hükümeti ile yakın işbirliği yoluyla blockchain teknolojisi hakkında eğitim ve haberler için bir merkezdir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Getir İlk Alışveriş 20 Tl Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

TKO COİN NASIL ALINIR?

Binance borsasında 1 Nisan-7 Nisan arasında spot ya da stake olarak BNB bakiyesi bulunanlar öncelikli alım hakkına sahip olacak. Bunun için Binance tarafından, yatırımcıların 7 günlük ortalama BNB bakiyelerine bakılacak.

Bir Binance kullanıcısı, en fazla 20 bin Dolar tutarında TKO coin alabilecek.

image 80

TKO COİN NE KADAR?

TKO coin, Binance borsası üzerinde 0,10 Dolar yani 10 Cent fiyatla öncelikli olarak satılacak.

0,10 Dolar’lık açılış fiyatlandırmasının hemen ardından TKO coin fiyatlarının hızla artması yani pump yapması bekleniyor.

Bazı analistler, aynı gün fiyatın 1 Dolar ve üstüne çıkmasının sürpriz olmayacağını, yani TKO coin’in yatırımcılarına bir günde 10 kattan fazla kazandırabileceğini söylüyor.

”Google
18 Beğen