Teknobu

ThopTv İndir PC, Windows ve Mac için 2021


ThopTv İndir PC, Windows ve Mac için 2021

ThopTv İndir PC, Windows ve Mac için 2021

Merhaba arkadaşlar bugün bu yazımızda ThopTv uygulamasını Pc için indirebileceksiniz. Yazımızı sonuna kadar okuyunuz.

Burada, piyasadaki bir sürü ücretsiz ve ücretli çevrimiçi canlı yayın izleme işlevi var. Bununla birlikte, bazı bekleme akış işlevlerinden yararlanmak çok kolaydır ve bazı işlevler çok zahmetlidir.

Ancak günümüzde, bu bilgilerle, en yeni filmleri, filmleri, önizlemeleri, paketleri, spor aktivitelerini, bilgileri ve ekstra ücretsiz olarak izlemenizi sağlayan yepyeni bir çevrimiçi akış uygulaması olan ThopTV uygulamasını tanıtacağım. Android’de, Ana pencerelerde, iOS, iPad ve farklı birimler iPhone’u görüntüleyebilir.

Bazı müşteriler dizüstü bilgisayarlar için ThopTV’yi Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP / Vista ve Mac cihazlarına hatasız indirirken ve kurarken sorunlarla karşılaştı. Bundan önce, bu uygulamaya kısa bir giriş yapalım.

ThopTV Uygulaması nedir?

ThopTV uygulaması, canlı kanalları çevrimiçi olarak yayınlamak ve filmleri , net sekansları PC için ücretsiz olarak izlemek için kullanılır. Dışarıda 3000’den fazla duraklama kanalı var. Ayrıca dünya çapında bir dizi kanal ve film var. Hotstar, Voot, Zee5 ve VIU’ya Hint kanalları için platformlar sunar.

Bu Yazımızda Okuyun :   Sling Kong Oyunu Sınırsız Para Mod Apk Download

Ullu, Eros Now, Altbalaji abonelik olmadan bedelden kurtuldu. Çoğu kişi, aileleri veya arkadaşlarıyla birlikte filmlere veya TV şovlarına bakmayı arzu eder. Bu nedenle birçok nedenden dolayı, topluca bakmayı göze alamazlar.

Bununla birlikte, ThopTV uygulaması, müşterilerin içeriği toplu olarak görüntüleyebilmesi için müşterilerin farklı müşterilerle konuşmasına olanak tanıyan birçok seçenek sunar. Bununla birlikte, şüphesiz kullanıcının TV programlarını ve dizileri ücretsiz izleyebileceği en iyi işlevlerden biridir .

Doğru tasarlandı ve kullanıcıların orada bulunan içeriğe göre kolayca arama yapmasını sağlayan mükemmel bir navigasyona sahip. Filmleri, videoları ve şovları gereken yüksek kalitede, örneğin HD, Full HD göstermek için kullanmak da mümkündür ve aynı zamanda zayıf internet bağlantısı olan müşteriler için kaliteyi düşürür .

ThopTv İndir PC
ThopTv İndir PC

ThopTV Apk Özellikleri

Aşağıda, ThopTV App’in ekstra eğlenceli, filmler ve bakılacak çok daha fazlasını taşıyabilecek en iyi özelliklerinden bazıları listelenmiştir.

 • Buraya bakmak için yaklaşık 5000 kanal var ve hepsi de ücretsiz.
 • Tamamen farklı müzik kanallarına sahip, göreceğimiz mekanlarda konser, etkinlik ve ayrıca birçok radyo kanalı var.
 • ThopTV, dahili olarak harika bir film koleksiyonuna sahiptir veya bunları uygulamadan çevrimiçi olarak izleyebilirsiniz .
 • Filmlerin veya şovların ses dilini seçebiliriz ve ek olarak bir altyazı seçeneğimiz vardır.
 • Windows 10/8 / 8.1 / 7 gibi tüm pencere türleri için desteklenir.
 • Şüpheleri gidermek, sorunları çözmek ve fikirlerini birbirinizle paylaşmak için karşı tüketiciyle konuşmanıza yardımcı olan bir sohbet fonksiyonunuz var.
 • Bildirim çubuğu size yaklaşan filmler, şovlar veya eklenen seçenekler hakkında genel güncellemeleri verir.
 • En sevdiğiniz filmleri, şovları veya dizileri kaydetme erişilebilirliğine sahiptir, böylece onları bir kez daha basitçe izleyeceğiz.
Bu Yazımızda Okuyun :   Hitman 2 indir Ücretsiz

ThopTV PC’ye nasıl indirilir ve kurulur

ThopTV uygulaması, PC, Windows, Dizüstü Bilgisayar ve Android destekleyen cihazlar gibi tüm cihazlarda destekleyicidir. Ancak PC ve Windows için herhangi bir uygulama yoktur. Öyleyse, şimdi APK dosyasını indirmeli ve Android Emülatörlerini kullanarak PC veya Windows dizüstü bilgisayarlara yüklemeliyiz.

Tam burada bir şüpheniz olabilir. Android Emülatörü nedir? Android Emulator, tüm bilgisayar sistemleri PC ve Dizüstü bilgisayarlar için taşınabilir android yazılım programıdır. ThopTV’yi PC ve pencerelerde kullanmamıza izin verir ve yardımcı olur. Bluestacks App Player, Nox App Player ve benzeri pek çok android emülatörleri .

Muhtemelen bir emülatör seçebilir ve bu android emülatörlerini kullanarak en sevdiğiniz uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Bu makalede, Bluestacks Emulator olarak adlandırılan emülatörü kullanarak uygulamanın kurulumunu ve indirilmesini sunuyoruz.

Bluestacks kullanarak Windows ve PC için ThopTV’yi İndirme ve Yükleme Adımları

 • Öncelikle, Bluestacks App Player olan Android Emulator’u PC’nize veya , Dizüstü Bilgisayarınıza ve bilgisayarınıza indirip yüklemeniz gerekir .
 • Bluestacks App Player’ı dizüstü bilgisayarınıza tam olarak kurmanız ve başlatmanız gerekir.
 • Şimdi en yeni APK dosyasını PC’nizde veya Home Windows dizüstü bilgisayarınızda indirin.
 • Daha sonra Bluestacks App Player’ı açın, Uygun köşe merkezindeki Bluestacks konut ekranı içinde, APK EKLE’ye gidin ve ekleyin ve kurulumu doldurun.
 • Artık uygulamanız Windows PC’nizde hazırlanmıştır. En sevdiğiniz filmleri, şovları ve dizileri izlemeye başlayın.
Bu Yazımızda Okuyun :   Udemy Hacker Olma Kursu Eğitim Seti Ücretsiz İndir

Mac için ThopTV’yi indirin

Mac müşterileri için uygulamayı yalnızca üçüncü taraf BlueStacks tarafından bile kullanabilirsiniz.

1. BlueStacks emülatörünü indirin ve kurun, böylece Bluestacks emülatörünü kullanmalısınız. Mac cihazınızda zaten BlueStacks varsa, muhtemelen sadece bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

2. Google hesabınızla BlueStacks emülatörüne giriş yapın. Ardından Play Store ana sayfasına gidin. Cihazınıza yüklemek istediğiniz uygulamanın başlığını girebileceğiniz yerde bir arama düğmesi görünmelidir. Uygulamayı bulduktan sonra, Mac cihazınızı takmak için “Yükle” yi tıklayın.

3. Kurulum sürecini ve talimatlarını görmek isteyeceksiniz, bundan sonra yöntemi bitirmek biraz zaman alacaktır.

4. Şimdi BlueStacks ana sayfasına gidin ve Mac için ThopTV uygulaması olan istediğiniz uygulamayı arayın. En sevdiğiniz TV şovlarını, müzikleri ve dizileri izlemek ve keyfini çıkarmak için tıklayın.

”Google
21 Beğenmekten Vazgeç