Teknobu

VidMate – HD Video İndirme Programı Apk Download


VidMate – HD Video İndirme Programı Apk Download

VidMate – HD Video İndirme Programı Apk Download

Videoları daha hızlı ve daha kolay indirin, Neden hala bekliyorsunuz? şimdi dene!
VidMate, videoları ve müziği hızlı ve kolay bir şekilde indirmek için bilinen en iyi video indiricilerinden biridir. Herhangi bir HD videoyu ve diğer birçok büyük miktardaki popüler videoyu buradan indirebilir veya çevrimiçi olarak oynatabilirsiniz. VidMate, en iyi video arkadaşınız!
Başlıca Özellikler:
1. 1000+ Siteyi Destekleyin
Birden fazla web sitesine göz atabilir ve bu web sitelerinden tüm videoları tek bir uygulamada indirebilirsiniz. Yalnızca ünlü yerel video siteleri değil, aynı zamanda süper uluslararası siteler de desteklenmektedir (Facebook, WhatsApp Durum videosu, Instagram, IMDB ve diğer birçok multimedya portalı).
2. Gelişmiş Yükleme Teknoloji
– Hızlı indir
– MP3 MP4 (mp3 dönüştürücü)
– Çoklu çözünürlük indir (4K 144p)
– Arka planda indirme
– İndirme özgeçmiş
– İndir istikrar
– Kaydet mobil veri
– Toplu video indirme
tek bir tıklama ile İndir Youtube çalma –
– MP4, MP3, MAV, M4A, M4V, MOV, AVI, WMV, APK, torrent dosyaları, Magnet bağlantısı vb
. İçin
videolar indirin . 3. Trend Video ve Müzik ve Resim VidMate, çeşitli kategorilerden sınırsız video, müzik ve fotoğraf içeriğine sahiptir. film, durum, dans vb.
Dahası, VidMate tüm popüler içerikle ilgili güncellemeleri zamanında tutar, böylece her zaman trendleri takip edebilir, çevrenizdeki insanların neyle ilgilendiğini öğrenebilir ve eğlenebilirsiniz.
4. Çoklu Dil Desteği
VidMate artık İngilizce, हिन्दी, العربية, اردو gibi 30’dan fazla dili desteklemektedir ve bunların arasında 15 küçük Hint dili de bulunmaktadır. Bu özellik, dünyanın her yerinden kullanıcıların VidMate’te engel olmadan eğlenmesine yardımcı olabilir.
5. Çevrimiçi oynatın, Çevrimdışı paylaşın
Videoları indirmeye veya izlemeye ek olarak, çevrimdışı olsanız bile videolarınızı Facebook, WhatsApp Durum videosu vb. Yoluyla başkalarıyla da paylaşabilirsiniz.
6. Çoklu Görevler için Kayan Pencere
Çoklu görev sırasında özelleştirilebilir bir yüzer pencere deneyimini yaşayın. Rahatlığınıza göre herhangi bir köşede ayarlanabilen hareketli modda VidMate’in en sevdiğiniz videoyu oynatmasına izin verirken diğer uygulamaları kullanın.
7. Karanlık modlu kullanıcı dostu arayüz
VidMate’i tüm aydınlatma koşullarında kullanırken gözlerinize en iyi konforu verin. Gece video izlerken gözleriniz ağrıyorsa karanlık temalı “Gece Modumuzu” açın.
VidMate’i hemen indirin ve videoların ve müziğin keyfini ücretsiz olarak çıkararak eğlenin!

Bu Yazımızda Okuyun :   Candy Crush Saga Hileli Apk İndir v1.194.0.2
”Google
11 Beğenmekten Vazgeç