Teknobu

Spotify Hack Apk Mod Full Aralık 2021


Spotify Hack Apk Mod Full Aralık 2021

Spotify Hack Apk Mod Full Aralık 2021

Spotify Hack Apk Mod Güncellendi Aralık Versiyonu

Bir müzik aşığıysanız ancak iyi bir müzik uygulaması bulamadıysanız, şimdi Spotify Premium APK (MOD Kilidi Açıldı) indirin.

Genel bakış bilgileri

İsimSpotify
Paketcom.spotify.music
YayımcıSpotify
KategoriMüzik ve Ses
Sürüm8.5.88.883
Boyut27 milyon
MOD ÖzellikleriPremium Kilidi Açıldı [ Ayrıntılar ]
GerektirirAndroid 4.1
spotify premium apk

Spotify hakkında

Spotify premium apk mod nedir?

Spotify, çok sayıda kullanıcısı olan ilk 1 müzik akışı platformudur. 2015 istatistiklerine göre uygulama, etkileyici bir sayı olan 60 milyon kullanıcı (15 milyon ücretli kullanıcı dahil) kilometre taşına ulaştı. Spotify’ı bugün en iyi müzik akışı platformu yapan nedir?

Spotify Müzik

Doğru müzik ve podcast’leri dinleyin

Spotify’ın çevrimiçi müzik sağlama alanında “kral” olduğu söylenebilir, çünkü bu uygulama 40 milyondan fazla şarkıyla devasa bir müzik mağazasına sahip. Hepsi telif hakkıyla korunan yüksek kaliteli müziklerdir. Uygulama, kullanıcıların istedikleri şarkıyı hızlı bir şekilde bulmalarına yardımcı olmak için yeni şarkıları ve albümleri sürekli günceller.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Premium Mod Apk Son Sürüm v8.5.94.839 Ücretsiz İndir

Normal müzik akışı hizmetlerinde olduğu gibi, herhangi bir şarkıyı, uygulamanın üstündeki arama kutusuna şarkı adını, sanatçı adını veya albüm adını girerek bulabilirsiniz. Uygulamanın tüm arama sonuçlarını görüntülemesine izin vermek için “Tüm sonuçları göster” seçeneğine tıklayın.

Apple Music veya Pandora gibi rakiplerle karşılaştırıldığında Spotify, rakiplerinden daha büyük bir müzik mağazasına sahip. Pop, EDM, Hard Rock, Jazz, K-Pop vb. Gibi herhangi bir türden şarkıyı ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Ücretsiz sürümde, harmanlama modunda şarkıların keyfini çıkaracaksınız, yani uygulama başlangıçta aradığınız şarkı ile ilgili herhangi bir şarkıyı çalacak ve dinlemek istediğiniz şarkıları seçmenize izin verilmiyor.

Spotify Müzik 3

Keşfedin

Geçmişinize ve alışkanlıklarınıza bağlı olarak, Spotify otomatik olarak beğenebileceğiniz şarkıları önerir ve bunları bir çalma listesine oluşturur. Bu çalma listeleri türe ve ruh haline göre sıralanmıştır. En üstte Discover Weekly’yi açtığınızda, henüz dinlemediğiniz ama muhtemelen beğeneceğiniz şarkıları göreceksiniz. Özellikle favori sanatçılarınız yeni hit veya albüm yayınladığında, uygulama size anında bildirim gönderecektir.

Lehte ve aleyhte olanlar

Artıları:

1. Tüm platformlarda uyumludur. Spotify.com’da , PC veya Mac yazılımında veya mobil uygulamalar aracılığıyla müzik dinleyebilirsiniz …

2. Otomatik olarak harika şarkılar önerme yeteneği. Güzel arayüz ve kullanımı kolay.

3. Yüksek kaliteli müzik, şarkılar tamamen telif hakkıyla korunmaktadır.

4. Netflix politikasının aksine , burada ücretsiz bir planımız var.

Eksileri:

1. Premium abonelik fiyatı oldukça yüksektir.

2. Şarkı sözü görüntüleme özelliğini desteklemez. Bu özellik kaldırılmıştır.

Bu Yazımızda Okuyun :   En Güncel Spotify Premium Apk İndir (2021)

3. Yalnızca sınırlı ülkelerde mevcuttur.

Premiuma yükselt?

Ücretsiz sürümü kullanırken, müziği seçemez ve çevrimdışı müzik dinleyemezsiniz. Bu arada, ayda yalnızca 9,99 ABD Doları (dünya genelinde 60’tan fazla ülke için geçerlidir), Spotify’ın tüm harika özelliklerinin kilidini açabilirsiniz. Müzik dinleyin ve yüksek kaliteli müzik (320 kb / sn ve Kayıpsız) indirin, kişisel çalma listeleri oluşturun, isteğe bağlı radyo çalın ve kullanım sırasında elbette reklam yok.

Özellikle, Premium paketi herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğiniz zaman kayıt olabilir ve iptal edebilirsiniz. Apple Music ile karşılaştırıldığında, Spotify’ın kişisel ve aile Premium paketleri daha pahalıdır, ancak daha çekici özellikler karşılığında bunu düşünebilirsiniz.

Şu anda Spotify, herkes için 1 aylık ücretsiz Premium deneyimdir. Eğer düşünüyorsanız, bir karar vermeden önce deneyebilirsiniz.

MOD APK Spotify’ın Sürümü

Spotify Premium MOD APK nedir?

Bu, APKMODY’deki yetenekli geliştiriciler tarafından orijinal uygulamanın değiştirilmiş bir sürümüdür. Çeşitli yöntemlerle, uygulamayı derinlemesine analiz ediyor ve ayrı bölümleri ayarlıyoruz. Bu ayarlamalardan yararlanabilirsiniz.

Spotify, değiştirildikten sonra Premium aboneliğin çoğu özelliğini kullanabilir. Yani sunduğumuz sürümün Spotify Premium APK olduğu söylenebilir.

Bu uygulama ücretsizken neden MOD sürümüne ihtiyaç duyuyorsunuz?

Ücretsiz olmasına rağmen, hesabınızı Premium aboneliğe yükseltmeden tekrarlama, rastgele çalma, yüksek kaliteli müzik dinleme gibi müzik dinlerken bazı temel özellikleri kullanamayacaksınız.

Spotify MOD APK’mızda bu özellikleri para ödemeden kullanabileceksiniz.

MOD Özellikleri

  • Kilitli Olmayan Spotify Connect
  • 320 kb / sn müzik dinleyin
  • Kilitli olmayan tekrar modu
  • Aramayı etkinleştir
  • Sevdiğin herhangi bir şarkıyı dinle
  • Reklamları engelle
  • Sınırsız Karıştırma
Bu Yazımızda Okuyun :   COD MOBİLE APK (CALL OF DUTY) V1.0.9 FULL

Not : Bazı sunucu tarafı özelliklerinin kullanılması için yine de ödeme yapılması gerekir.

MOD sürümü nasıl güncellenir

APKMODY’deki MOD Premium sürümü, Son MOD sürümüdür. Bu yüzden daha yeni bir sürüm yayınlamayacağız. Bu uygulama güncellenmeden çalışmaya devam edecek, böylece yeni sürüme güncellemenize gerek kalmayacaktır .

Facebook hesabına nasıl giriş yapılır

1. Adım: Facebook Uygulamanızı kaldırın / devre dışı bırakın

Adım 2: Facebook hesabınızla giriş yapın

3. Adım: Bitti! İsterseniz Facebook uygulamanızı yeniden yükleyin.

İpucu: Hataları önlemek için Spotify hesabınız / şifrenizle oturum açın.

SSS

Spotify Premium APK (MOD Version) güvenli midir?

Evet, doğrudan orijinal uygulamadan değiştirildi. Göndermeden önce iyice test ettik, kullanacağınızdan emin olabilirsiniz.Çevrimdışı dinlemek için cihazıma müzik indirebilir miyim?

Bir Premium plana kaydoluyorsanız, yapabilirsiniz. Ücretsiz paketi veya MOD sürümünü kullanıyorsanız maalesef bunu yapamazsınız.Spotify’a neden erişemiyorum?

Spotify muhtemelen ülkenizi desteklemiyordur.  IP adresini değiştirmek için lütfen  VPN uygulamasını kullanın.İOS için MOD sürümünü indirebilir miyim?

Değil. Uygulama yalnızca Android’i destekler. Yalnızca Android cihazlara veya bilgisayarlara emülatörler aracılığıyla yükleyebilirsiniz.Nasıl kurulur?

Tam da uygulamanın orijinal sürümünü kaldırmak üzeresiniz ve ardından MOD Premium sürümünü sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Sorun yaşarsanız, yardım almak için yorum bırakabilirsiniz.

Android için Spotify Premium MOD APK İndir

Düzeltilmesi gereken bazı dezavantajlar olsa da, Spotify dünyanın en iyi müzik akışı platformlarından biri olmaya devam ediyor. Bu uygulama Android, iOS, PC, Mac gibi birçok platformu desteklemektedir, aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

”Google
16 Beğen