Teknobu

Güncel Spotify Apk Premium Güncel 2021

Güncel Spotify Apk Premium Güncel 2021

Güncel Spotify Apk Premium Güncel 2021

Güncel Spotify Apk Premium Spotify, Apple Music gibi dünyanın her yerinden sanatçıların milyonlarca şarkılarına, podcast’lerine ve videolarına erişmenizi sağlayan dijital bir müzik akışı hizmetidir . 

Spotify hemen çekici çünkü içeriğe ücretsiz olarak bir e-posta adresi kullanarak kaydolarak veya Facebook’a bağlanarak erişebilirsiniz . Spotify Premium için aylık abonelik ücretlerine meraklı değilseniz veya sadece ayak parmağınızı daldırıp test etmek istiyorsanız, başlamak kolaydır ve taahhüt yoktur.

Spotify Free ve Premium arasındaki temel farkları ayrı özelliğimizde bulabilirsiniz, ancak hızlı bir özet olarak, ücretsiz sürüm radyo istasyonlarına çok benzer şekilde reklam desteklidir. Spotify’ın ücretsiz sürümüne bilgisayardan, dizüstü bilgisayardan ve cep telefonundan erişilebilir, ancak tam hizmet için Spotify Premium aboneliği gerekiyor.

Güncel Spotify Apk nasıl çalışır?

Güncel Spotify Apk’da müzik dinlemeye başlamak kolaydır:

 1. Ziyaret edin Spotify web sitesi ve kaydolma. Bir hesabınız varsa Facebook’a kaydolmanızı öneririz çünkü bu, arkadaşlarınızı bulup takip etmeyi, ne dinlediklerini görmeyi ve onlarla şarkı paylaşmayı kolaylaştırır.
 2. Seçin abonelik düzeyi. Size daha fazla özelliğe erişim sağladığından, daha esnek olduğundan ve daha fazla cihaza bağlanacağından Spotify Premium’a gitmenizi öneririz.
 3. Ücretsiz Spotify uygulamasını indirin ve yükleyin. İçin sürümler var masaüstü ve iPhoneiPad ve Android telefonlar.
 4. Bu cihazlarda hesabınızda oturum açın ve dinlemeye başlayın.
Bu Yazımızda Okuyun :   Tinder Gold Mod Apk 12.5.0 Son Sürüm İndir

Temel kurulum oldukça basittir, ancak içine girdikten sonra Spotify’da çok daha fazlası var ve dinledikçe daha akıllı hale geliyor.

Güncel Spotify Apk
Güncel Spotify Apk

Güncel Spotify Apk’dan müzik indirebilir misin?

Evet ve hayır. Spotify Premium ile müziği “çevrimdışı” olarak ayarlayabilirsiniz ancak bu geleneksel anlamda müzik indirmekle aynı şey değildir. Örneğin, bir albüm indirip ardından aboneliğinizi daha sonraki bir tarihte iptal ederek sistemde oyun oynamayı deneyemezsiniz. Ve parçaları bir CD’ye yazmak için indiremez veya başka cihazlara kopyalayamazsınız.

Spotify’ın çevrimdışı modu fikri, mobil verileri kaydetmeye çalışırken veya internete erişimin kolay olmayabileceği bir yere seyahat ederken en sevdiğiniz müziğe erişmenize izin vermektir.

Spotify Premium ile en fazla beş farklı cihazda çevrimdışı olarak dinleyebileceğiniz 10.000’e kadar şarkınız olabilir. Spotify’da şarkı, albüm veya çalma listesi indirmek de basit, bu harika. Çevrimdışı dinlemek için indirmek istediğiniz albümde İndir’in yanındaki geçişi değiştirmeniz yeterlidir. Alternatif olarak, sağ üstteki üç noktayı ve “İndir” i tıklayın.

Güncel Spotify Apk ne kadar veri kullanıyor?

Spotify’ın yaktığı veri miktarı, seçtiğiniz akış kalitesine bağlı olacaktır – buna bir dakika içinde daha fazlası. Bu, Spotify’ın ne kadar veri alacağına dair kabaca bir rehber:

 • Kalite “normal” olarak ayarlandığında bir saatlik müzik çalma yaklaşık 50MB veri kullanır.
 • Normal kalitede, yaklaşık 1GB veri kullanımı için yaklaşık 24 saat müzik çalabilirsiniz.
 • Yüksek kalitede 1GB, 15 saatten daha kısa sürede kullanılacaktır.
 • Olağanüstü kalitede 7 saat içinde 1 GB veri kullanacaksınız.
 • Video oynatma ile çok daha fazla veri kullanacaksınız.
Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Premium Apk Mod Son Sürüm 8.5.89.901 2021

Cihazınızın ayarlarında mobil verileri kullanarak şarkıların akış ve indirme kalitesini kontrol edebilir ve değiştirebilirsiniz.

Yüksek kaliteli akış ve ses kalitesi

Spotify için dört farklı akış kalitesi seviyesi vardır. Akış, tüm Ogg Vorbis formatında yapılır ve her kalite seviyesi için aşağıdaki bit hızlarını kullanır:

 • 24
  kb / sn’de düşük
 • 96 kb / sn’de normal akışlar
 • 160 kb / sn’de yüksek
 • 320 kb / sn’de çok yüksek akışlar

Kullandığınız kalite seviyesi, tercihlerinize ve veri kullanımıyla ilgili seçeneklerinize bağlı olacaktır, ancak Çok Yüksek’in yalnızca Spotify Premium aboneleri tarafından kullanılabildiğini belirtmek gerekir.

7 Beğen