Teknobu

En İyi 8 PUBG Mobile Taarruz Tüfekleri Hangileri ?


En İyi 8 PUBG Mobile Taarruz Tüfekleri Hangileri ?

En İyi 8 PUBG Mobile Taarruz Tüfekleri Hangileri ?

En İyi PUBG Mobile Taarruz Tüfekleri Hangileridir , pubg mobile en iyi saldırı tüfekleri hangileri gibi sorular sıklıkla sorulmakta bugün sizlere en iyi pubg mobile taarruz tüfekleri hangileri bunlardan bahsedeceğiz.

Saldırı Tüfekleri PUBG’de oldukça popülerdir, ancak her AR hasar, ateş oranı ve geri tepme açısından farklılık gösterir. PUBG Mobile’daki en iyi saldırı tüfekleri için okumaya devam edin.

PUBG Mobile, dünyadaki en popüler battle royale oyunlarından biridir. Oyun, keskin nişancı tüfekleri, tabancalar, saldırı taarruz tüfekleri, SMG’ler, LMG’ler ve daha fazlasından çeşitli alet ve silahlara sahiptir. Bununla birlikte, saldırı yani taarruz tüfekleri, oyundaki en güçlü silahlar arasında yer alıyor ve orta ve yakın mesafeli çatışmalarda düşmanlarınıza her zaman üstünlük sağlayabiliyor. Öyleyse, PUBG Mobile’daki en iyi taarruz tüfeklerinden bazılarına göz atalım. 

PUBG Mobile Taarruz Tüfekleri
PUBG Mobile Taarruz Tüfekleri

En İyi PUBG Mobile Taarruz Tüfekleri Hangileri ?

İşte sırasıyla PUBG Mobile Taarruz Tüfekleri ;

Bu Yazımızda Okuyun :   Coffin Hassasiyet Ayarları 2021

1. Groza

Groza, sanal savaş alanına götürebileceğiniz en güçlü saldırı tüfeklerinden biridir. Silah, orta ve yakın mesafeli çatışmalar için en uygun olanıdır ve düşmanları tek bir atışla kolayca alt edebilir. Aynı zamanda 7,62 mm’de iyi bir ateş hızı sunar. Oyuncular, airdrop aracılığıyla bir Groza’yı kolayca edinebilirler.

maxresdefault 6

2. M416

M416 aynı zamanda mükemmel bir seçimdir ve çoğu PUBG Mobile oyuncusu arasında popülerdir. Bu saldırı tüfeği aynı zamanda Groza’nın yerini aldığı düşünülebilir, ancak atış başına biraz daha az hasar verir. Bununla birlikte, kontrol edilmesi oldukça kolaydır ve her türlü etkileşim için oldukça çok yönlüdür.

be29eb72518ff86e76483f96f3e97f30

3. AUG A3

AUG A3, kullanımı ve yüksek namlu çıkış hızı ile tanınan güçlü bir saldırı tüfeğidir. Silah, bakım paketleri aracılığıyla kolayca elde edilebilir ve daha yakın mesafeli savaşlarda kullanılabilir. Silah aynı zamanda daha hızlı bir ateş ve kontrol hızı sunar, bu da cephaneliğiniz de bulundurmanız için bir başka iyi sebeptir.

maxresdefault 7

4. Beryl M762

Listedeki bir sonraki saldırı tüfeği, oyuncuların haritada kolayca bulabileceği Beryl M762. Silah odaları, otomatik mod da 7.62 mm’lik bir cephaneye sahiptir ve yüksek ateş hızı ve yüksek hasara sahip bir tüfek arayan oyuncular için mükemmel bir seçimdir. Ek olarak, kendi kategorisindeki en yüksek sayıda atışmanı da destekler.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Dürbün Ayarı En iyi Şekilde Nasıl Ayarlanır ? 2021
pubgye yeni silah bf9e4 800

5. AKM

AKM, PUBG Mobile’da çok sayıda oyuncu tarafından kullanılan popüler bir silahtır. Ayrıca 30 mermilik şarjörlerde 7.62 mm cephane kullanır ve en iyi orta ve orta menzilli çatışmalar için kullanılır. Bununla birlikte, aşırı yatay ve dikey geri tepmesini düşünürseniz, orta menzilli dövüşlerde bu tüfeği kontrol etmek biraz zor olabilir.

akm pubgm featured

6. MK47 Mutant

MK47 Mutant, orta menzilli çatışmalar için mükemmel bir silahtır ve 20 mermi şarjöründe 7,62 mm cephane kullanır. Saldırı tüfeği, bir baskılayıcı ile kullanıldığında gerçekten iyi bir seçenek olabilir. Uzun menzilli çekimler için ideal kılan bir namlu ve tutuş kullanır.

image 210

7. QBZ-95

QBZ-95, şarjör başına 30 mermi halinde 5.56 mm cephane kullanan bir boğa güreşi saldırı tüfeğidir. PUBG Mobile’daki Sanhok haritasında SCAR-L’nin yerini alan bir silah. Silah, niteliklerine gelince SCAR-L’den gerçekten farklı değil ve iyi bir atış hızı sunuyor. QBZ-95, bir tutuş ve namlu ile kullanıldığında gerçekten etkili bir AR olabilir.

Pubg Mobile Yeni Silah QBZ 95 Otomatik Tufek Ozellikleri Nedir M416 mi QBZ mi 3 1280x720 1

8. M16A4

M16A4, oyunda da sıklıkla görülen bir başka harika seçimdir. Çoğunlukla oyuncular tarafından ikincil silah olarak kullanılır ve uzun menzilli çatışmalar için idealdir. Bununla birlikte, M16A4 otomatik ateşleme seçeneğine sahip değildir, bu da patlama-ateş moduna güvenmeniz gerektiği anlamına gelir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars 6.Sezon güncelleme çıkış tarihi, yeni kavgacılar, Belle ve Squeak yeni mod hakkında bilgiler
maxresdefault 8

Pubg Mobile taarruz tüfekleri ile ilgili yazımız bu kadar umarım begenmişsinizdir.

”Google
14 Beğenmekten Vazgeç