Teknobu

PUBG MOBILE KARAKiN HARİTASI APK v1.3’ü İNDİRİN


PUBG MOBILE KARAKiN HARİTASI APK v1.3’ü İNDİRİN

PUBG MOBILE KARAKiN HARİTASI APK v1.3’ü İNDİRİN

Merhaba arkadaşlar bugün bu yazımızda sizlere pubg mobile oyununun yeni güncellemesi olan pubg mobile karakin haritasıdır. Pubg mobile karakin apk’yı sitemizden indirin. Pubg Mobile Karakin Haritası nasıl indirilir sizlere bunları da paylaştık.

En çok beklenen Karakin haritası bugün PUBG Mobile’a geliyor. Güncelleme artık yayında ve halihazırda en son PUBG 1.3.0 güncellemesindeyseniz ayrı bir APK indirmenize gerek yok. Karakin Haritası artık PUBG Mobile 1.3.0 yamasında açıldı ve bugün oynamaya başlayabilirsiniz. Alternatif olarak, eksiksiz PUBG MOBILE KARAKIN APK + OBB v1.3 güncellemesini aşağıdan akıllı telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Karakin, PUBG PC topluluğunda artık PUBG Mobile için yayında olan popüler bir harita. Karakin, kuru iklime ve kayalık açık alana sahip çöl benzeri bir ortama sahip 2 km x 2 km’lik bir haritadır. Harita, özellikle keskin nişancılık ve yoğun yakın muharebe çatışmalarıyla tanınır. Harita küçük olduğu için 64 oyuncuya kadar sığar.

Ayrıca Karakin haritası, yeni eklenen Yıkım Bölgesi’ni de içeriyor. Karakin’in tüm binalarının bir anda küle dönüştüğü mor bir bölgedir. Ayrıca geliştiriciler, mermilerin içinden geçebileceği sığınaklar gibi belirli alanlara ince duvarlar eklediler. Size veya rakibe vurursa, taraf sağlığını kaybeder. Yeni ateşli silahlar arasında Panzerfaust ve Sticky Bomb var!

Bu Yazımızda Okuyun :   Muck Apk İndir 2021 (Güncel Sürüm)
PUBG MOBILE KARAKiN HARİTASI APK v1.3'ü İNDİRİN

PUBG MOBILE KARAKİN HARİTASI GÜNCELLEMESİ HAKKINDA

Karakin

1. Harita Boyutu: 2km × 2km, kuru iklim, kayalık açık alan.
2. Dağlarda 64 oyuncuya kadar uzun menzilli tüfek savaşları, strateji gerektiren şehir savaşları ve karanlık yeraltında gerilim dolu savaşlar yaşayacaksınız.
3. Yeni Eklenen Yıkım Bölgesi, Karakin’in binalarını anında küle dönüştürebilen mor bir bölge.
4. İç mekanlarda dövüşmeyi daha eğlenceli hale getirmek için İnce Duvar Mermi Delme Eklendi!
5. Yeni Ateşli Silah: Panzerfaust
6. Yeni Atılabilir: Yapışkan Bomba

image 103

PUBG MOBILE KARAKIN HARİTASI APK İNDİR

Pubg mobile karakin haritası nasıl indirilir ? Pubg mobile karakin haritası indir. Tüm detaylar aşağıda yer almaktadır.

Burada en son Karakin Haritası ile en son PUBG Mobile 1.3 APK’sını listeledik! APK, doğrudan PUBG Mobile’ın geliştiricilerinden geliyor. Bu yüzden emin olun, bu güvenli bir PUBGM APK’sı ve temiz OBB dosyası. MD5 sağlama toplamını kontrol edebilir ve doğrulayabilir veya VirusTotal yazılımı aracılığıyla tarayabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Brawl Stars Sınırsız Elmas Hilesi Nasıl Yapılır? 2021

APK’nin boyutu 943 MB’ın üzerinde. Ek olarak, APK’yi yüklediğinizde, Android’de yaklaşık 1,8 GB toplam depolama alanı ve iOS cihazlar için 1,5 GB ek depolama alanı gerektiren PUBG sunucularından OBB dosyalarını indirmeye başlayacaktır.

İndirme talimatları: Oyunu, Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya’nın geri kalanı dahil olmak üzere küresel olarak doğrudan Google sunucularından doğrudan Play Store girişinden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz, ancak liste Hintli kullanıcılar için gösterilmeyebilir. Böylece APK’yi aşağıdan ve çevrimdışı indirmeler için OBB’den indirebilirsiniz.

Pubg mobile yeni güncellemesi ile ilgili yazımız bu kadar bu yazımız umarım beğenmişsinizdir.

”Google
17 Beğen