Teknobu

PUBG Mobile Karakin Haritası Rehberi: Yeni yerler, özel özellikler ve daha fazlası 2021


PUBG Mobile Karakin Haritası Rehberi: Yeni yerler, özel özellikler ve daha fazlası 2021

PUBG Mobile Karakin Haritası Rehberi: Yeni yerler, özel özellikler ve daha fazlası 2021

PUBG Mobile Karakin Harita Rehberi: Yeni yerler, özel özellikler ve daha fazlası ve hepsini sizlerle paylaştık. PUBG Mobile Karakin Haritası Tüm detaylar…

pubg mobile karakin haritası indir, Pubg Mobile Karakin haritası ne zaman gelecek, pubg mobile karakin indir, pubg karakin haritası ne zaman gelecek, pubg mobile karakin apk, pubg mobile karakin nasıl indirilir, pubg karakin haritası nerede, Pubg Karakin haritası ne zaman gelecek,

Gelen 3 yıldönümü güncellemesiPUBG Mobil nihayet gelmiştir başlattı uzun zamandır beklenen haritayı ‘Karakin’. Tencent Games, Pubg Mobile Karakin haritasının gelişini 7 Nisan’da bir tweet ile duyurdu . Karakin haritası, oyunun 4. haritası olan Vikendi’nin yerini aldı . Bu Karakin Harita rehberinde PUBG Mobile’a yeni eklenen haritanın yeni konumlarından, özel özelliklerinden bahsedeceğiz.

PUBG Mobile Karakin Haritası
PUBG Mobile Karakin Haritası

PUBG Mobile Karakin Haritası: İlk bakışta mini Miramar Haritası

Karakin , Erangel, Sanhok , Vikendi ve Livik’in diğer 4 haritası arasında en küçük harita . Küçük 2 x 2 km’lik harita,
Sanhok’un neredeyse yarısı boyutundadır. Maksimum 64 oyuncu kapasitesine sahip olabilir . Bu, bırakma yerinizi çok önemli hale getirir. Harita, ilk başta mini bir Miramar haritasına benziyor. Tüneller, ince duvarlar, yapışkan bombalar ve siyah bir bölge veya yıkım bölgesi gibi özellikleriyle bu küçük haritayı oldukça ilginç kılıyor. Haritada 5 küçük şehir, 1 kargo gemisi ve haritaya yayılmış küçük binalar var . Karakin’deki Miramar ve Vikendi haritasında bulunan silahları bulacaksın.G36C, SCAR-L, Win-94, Panzerfrost vs. Maalesef DP-28 Karakin’de mevcut değil.

image 99
PUBG Mobile Karakin Haritası

Çeşitli yerler

  • Bashara : Karakin’in en iyi iniş noktalarından biridir. Bölgede birçok büyük site var. Buraya düştüğünüzde yakında gerçek bir savaşa hazır olun! Kesinlikle sıcak bir damla noktasıdır.
  • Al Hayik : Haritanın güney kıyısında yer alan burası, adı verilen en küçük konumdur. Konut binaları oldukça küçüktür.
  • Hadiqa Nemo : Bu liman haritanın doğusunda yer almaktadır. Alan, binalar yerine gemi konteynırları ile doldurulur. Bir oyuncunun oyuna girmesi için orta riskli bir yerdir.
  • Bahr Sahir : Karakin’in kuzeybatı kesiminde yer alan bu alan, oyuncuların düşmesi için orta ila yüksek riskli, uygun büyüklükte.
  • Al Habar : Haritanın sağ üst köşesinde yer alan alan bol miktarda bina ile dolu. Oyuncular, bazı gergin iç mekan karşılaşmalarına yol açabilecek, giderek artan yüksek binalarda gezinmek zorundadır. Risk açısından oldukça riskli bir yer.
  • Kargo Gemisi : Karakin’in güneybatı sahilinde oyuncular, karada çok daha fazla konteyner bulunan nakliye konteynırlarına ev sahipliği yapan büyük bir gemi görecekler. Haritadaki en uzak noktalardan biri olduğu için oyuncular bu konumda düşük risk seviyesiyle karşı karşıya kalacaklar.
  • Tüneller : Tüneller harita boyunca isimsiz yerleşim yerlerinde bulunur. Yine de yapışkan bir bombanız varsa, sizi aşağıdaki tünellere götürebilecek tahrip edilebilir zeminlere dikkat edin. Tüm bileşikler bunlara sahip değildir.
image 100

Özel Özellikler

Yapışkan Bomba: Bu haritanın sunduğu çok yeni ve ilginç bir özellik yapışkan bombalar. Binaların veya yerleşim yerlerinin ince duvarlarına yapışan ve kampçılara sızmanıza ve onları yok etmenize yardımcı olmak için delikler açabilen fırlatılabilir bir silahtır. Yapışkan bombalar harita boyunca dağılmış durumda ve binaların ve konteynerlerin içinde bulunuyor. Yıkım, rakip oyuncuları devirecek kadar güçlü. Savaşlar sırasında kendi takım arkadaşınızı bile alt edebileceğiniz için kullanıma dikkat edin.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG MOBILE KARAKiN HARİTASI APK v1.3'ü İNDİRİN
”Google
19 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar