Teknobu

Pubg Mobile Poro Takas Kodu (Güncel) 2021


Pubg Mobile Poro Takas Kodu (Güncel) 2021

Pubg Mobile Poro Takas Kodu (Güncel) 2021

Pubg Mobile Poro Takas Kodu nedir? Bugün sizlere bu yazımızda Pubg Mobile Poro Güncel Takas Kodlarını paylaşacağız.

Merhaba sevgili izleyiciler bugün sizlere yeni etkinlik arcane poro’nun avantajları etkinliği nedir görevleri neler nasıl tamamlanır. Etkinlik ödülleri nereden kazanılır nasıl toplanır.

Kurabiye nasıl alınır nasıl tamamlanır nasıl yapılır. Bugünün konuğu poro etkinliği nedir görevleri neler nasıl tamamlanır takas kodu nedir takas kodu var mı.

Kurabiye nasıl yapılır kurabiye nereden nasıl alınır kurabiye nasıl bulunur kurabiye görevleri nasıl tamamlanır. Burası bir tanıtım kanalı bu bir tanıtım videosudur iyi seyirler iyi oyunlar kanala abone olmayı beğenmeyi unutmayın destek olursanız sevinirim seviliyorsunuz. Pubg mobile yeni etkinlik pubg mobile yeni etkinlik takas kodları.

Pubg Mobile Poro Takas Kodu (Güncel)

League of Legends’ın maskotu haline gelen kürk canavarı Poro, PUBG Mobile’da mücadele sırasında oyunculara eşlik eden bir Yoldaş olarak karşımıza çıkıyor.

PUBG Mobile X Arcane işbirliğinin bir sonucu olarak Poro, PUBG Mobile’da Yoldaş olarak veya genellikle Pet olarak da anılacaktır. Daha sonra Poro eşliğinde savaşabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Among Us German Author (Yazarı) Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey 2021
Pubg Mobile Poro Takas Kodu
Pubg Mobile Poro Takas Kodu

UBG Mobile’da piyasaya sürülen diğer Yoldaşlara bakıldığında , daha sonra Poro da yaklaşık 9-15 Özel İfade ile donatılacak . Oyuncular 20 UC/öğe karşılığında Companion Food kullanarak Poro’yu 7. seviyeye yükselttikten sonra tüm İfadelerin kilidi açılacak .

Şu ana kadar fiyatı, nasıl edinileceği ve Poro’nun PUBG Mobile’da çıkış tarihi ile ilgili hala bilinmiyor . İle işbirliği Yansıtma Godzilla Vs. Kong , Poro, özel bir döndürme etkinliği aracılığıyla PUBG Mobile’a getirilecek . Bir YouTuber olan Panda, Buddy Godzilla’yı elde etmek için yaklaşık 39.010 UC harcadı .

Poro takas kodlarını görmek için hemen tıklayın.

”Google
Beğen